Znana aktorka telewizyjna straciła pracę przez pozę Nirvany… upadła na czerwonym dywanie i zaczęła płakać… teraz nie żałuję.

klasa=”cf”>

Nawet rzeczy robione dla sławy mają swoją cenę
Tak właśnie jest, chociaż niektórzy mogą później tego żałować. Zwłaszcza na pewnym etapie kariery zawodowej czują się zobowiązani do podjęcia takich kroków.

Niektóre gwiazdy, które wspięły się tak wysoko, jak chciały, w późniejszych latach żałowały tego. Niektórzy idą dalej, mówiąc: „Jeśli tak, to tak”. W pewnym sensie wszystko ma swoją cenę dla tych gwiazd.

Za chwilę opowiemy Wam o nagich pozach gwiazdy, która wspięła się na szczyt dzięki serialowi telewizyjnemu, w którym zagrała w młodym wieku i co przeżyła od tego czasu.

Choć celebrytka, której zdjęciom groziła wówczas utrata kariery aktorskiej, zalała się łzami na czerwonym dywanie, dziś jej zdanie całkowicie się zmieniło.

klasa=”cf”>

Wszystkie czasopisma poszły w ich ślady
Melissa Joan Hart, która wiele lat temu omal nie straciła pracy za swoje półnagie pozy, zapisała się w epokę. Albo Sabrina z serialu Sabrina, nastoletnia czarownica.

Melissa Joan Hart, która ma dziś 47 lat, rozpoczęła karierę jako nastolatka, ale zyskała sławę dzięki serialowi telewizyjnemu Sabrina, nastoletnia czarownica, który był emitowany w latach 1996–2003.

Potem za aktorem ruszyło wiele firm i magazynów. Niektóre do kampanii reklamowych, inne do fotografii. Melissa Joan Hart również przyjęła ofertę magazynu Maxim i pozowała przed kamerą w odważnych pozach, których wówczas się od niej nie spodziewano.

Oczywiście nie spodziewała się, że tak się stanie, ale jej kariera aktorska zakończyła się pozowaniem do magazynu.

Melissa Joan Hart, niedawna gość podcastu Pot Meets World, opowiedziała o swoich doświadczeniach z tymi pozami.

Groziło mu ryzyko utraty pracy
Według Harta gwiazda oskarżyła gwiazdę o złamanie umowy z firmą, w której pracowała, ze względu na pozy, które pojawiły się na okładce magazynu.

READ  „Nie ma czegoś takiego jak współreżyser”

To naraziło go na niebezpieczeństwo utraty pracy, którą podpisał dla aktorstwa. „To były najgorsze dni w moim życiu” – Melissa Joan Hart podsumowała, co stało się z jej pozami w bieliźnie.

klasa=”cf”>

Opowiedział także historię słynnego zdjęcia przedstawiającego siebie ze łzami, które pozostawiło ślad w pewnej epoce. Zdjęcia, o których wspomniała Hart, zostały zrobione podczas premiery filmu Drive Me Crazy, przy którym Britney Spears współpracowała u szczytu swojej sławy. Hart zagrał główną rolę w filmie. Spears zaśpiewał także piosenkę do filmu.

Na pierwszych ujęciach z tej nocy Hart uśmiecha się do kamery, a Spears obok niego. Niedługo potem fotografowie, którzy śledzili tę noc, uchwycili Melissę Joan Hart rozmawiającą przez telefon komórkowy i płaczącą na czerwonym dywanie.

klasa=”cf”>

Płakał całą noc
Melissa Joan Hart opowiadała o tych momentach w programie, w którym była gościem: „Jeśli spojrzysz na moje oczy na zdjęciach, zobaczysz, że całą noc płakałam”. Stało się tak, jak powiedział.

Tej słodkiej nocy Hart odbiera telefon i to, co zaczyna się jako gala marzeń, zamienia się w pełnowymiarowy horror. Rozmówcą był jego prawnik. „Przeglądałeś magazyn Maxim?” on zapytał. Kiedy Hart odpowiedział twierdząco, jego adwokat kontynuował. „Pozwą cię, wywalą cię z produkcji. Nie rozmawiaj z prasą, nic nie rób”.

klasa=”cf”>

Po tym, jak jego prawnik zadzwonił tym razem jego matka, która przez całe życie była jego menadżerką i zapytała: „Co zrobiłeś?” Powiedział w mściwy sposób.

Melissa Joan Hart odpowiedziała: „Podczas sesji zdjęciowej zrobiłam dokładnie to, co kazał mi mój dyrektor PR. Zrobiłam sesję zdjęciową dla Maxima. W przypadku tego magazynu musisz pozować w bieliźnie”.

klasa=”cf”>

Jej pozy wywołały tyle kontrowersji ze względu na klauzulę w kontrakcie Melissy Joan Hart, mówiącą, że nigdy nie będzie występować nago.

READ  Netflix potwierdza ciągłość platformy!

Napisała list z przeprosinami i otrzymała przebaczenie: Melissa Joan Hart została później wybaczona przez kanał ABC, w którym pracowała. Poprosił mnie jednak o napisanie w zamian listu z przeprosinami.

Wszystko jest na opak… Już tego nie żałuje.
Jednak Melissa Joan Hart powiedziała podczas wydarzenia, w którym uczestniczyła w zeszłą niedzielę, że jej poglądy na ten temat zmieniły się na przestrzeni lat. Powiedziała, że ​​nie żałuje już tych półnagich pozów.

„Patrząc wstecz, wszystko wydaje się teraz tak odległe” – powiedział Hart – „i wtedy wpadłem w panikę. Moja kariera dobiegła końca”. powiedział. Ale potem wszystko się polepszyło i poszło tak, jak chciał – wyjaśnił.

„Aby dostać się na szczyt, trzeba przejść przez doliny”
Melissa Joan Hart wyszła za Marka Wilkersona w 2003 roku i urodziła dziecko.Małżeństwo gwiazd układa się szczęśliwie.

Hart również dokonuje interesującej analogii w tej kwestii. Przypomniała, że ​​małżeństwa w Hollywood są krótkotrwałe, powiedziała: „20 lat małżeństwa w Hollywood… wiesz, to jak wiek psa. Myślę, że jesteśmy małżeństwem od 140 lat w Hollywood”.

Melissa Joan Hart powiedziała, że ​​te 20 lat nie zawsze było łatwą podróżą i przypomniała sobie obietnicę, którą sobie złożyły podczas tej podróży.

„Chodzi o przetrwanie upadków, aby dostać się na szczyty” – powiedział Hart. „Aby cieszyć się szczytami, trzeba przejść przez doliny” – dodał.

Hart dodała: „Chodzi o złożenie obietnicy, dotrzymanie jej, wzajemne zaufanie i bycie dla siebie życzliwym”, ujawniając sekret jej długiego małżeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *