Oświadczenie o rezygnacji trenera Hataysporu Volkana Demirela

class=”medyanet-inline-adv”>

Hadeispor przegrał 2:1 z Basaksehirsporem w 34. kolejce Trendiol Super League na stadionie Mersin. W przemówieniu na konferencji prasowej po przyjęciu trener Hataysporu Volkan Demirel podkreślił, że pomimo wyniku jego podopieczni dali z siebie wszystko zarówno w dzisiejszym meczu, jak i w ubiegłotygodniowym meczu z Antalyasporem. Demiral powiedział: „W tym tygodniu ustalili dwie różne przewagi bez zajmowania jednej pozycji. Ze względu na ostatnie zmiany, których dokonaliśmy, bramkę Dadasho i ponownie, pozycje na początku meczu i pozycje po bramkach, niestety przegraliśmy. Mogliśmy wygrać ten mecz i kontynuować go w przyszłym tygodniu z zerową liczbą punktów.

„Założyłem ten zespół, odpowiedzialność spoczywa na mnie”

Zauważając, że mecz Antalyaspor zakończył się dwoma celnymi strzałami w ten sam sposób, Demiral powiedział: „W tym tygodniu jest tak samo. To znaczy, gracze dają z siebie wszystko. Jesteśmy młodą drużyną. Jesteśmy drużyną z zawodnikami którzy nie znają ligi tureckiej.” Dlaczego mówię takie rzeczy? W ostatniej minucie było 2:1 i wszyscy zniknęli. Fakt, że przeszli, pokazuje, jak obcy są w tej lidze. Zawsze to mówię, ale chcemy w tych 4 meczach walczyć tak mocno, jak tylko możemy, ale w rezultacie mam nadzieję, że wszystkim to podkreślę, ale przez 4 tygodnie będziemy walczyć o utrzymanie się w lidze tak długo, jak się da.

class=”medyanet-inline-adv”>

Jeśli ten zespół upadnie, cała odpowiedzialność spadnie na mnie.

Volkan Demirel na pytanie dotyczące sprzeciwu od rzutu karnego w pozycji przed pierwszą bramką odpowiedział następująco:

„To pokazuje nasz brak doświadczenia. Bo np. tak, sprzeciwiamy się rzucie karnemu, ale w tym momencie drużyna zostaje ponownie zatrzymana. Następnie rzuca się długą piłkę, piłka zostaje zdjęta lub zostaje zdobyta bramka. strzelają, tak naprawdę futbol ukryty jest w szczegółach, Ale futbolu w naszym kraju nikomu nie da się wytłumaczyć, boję się widzieć, myśleć i mówić o innych szczegółach, nie ukrywam się za tą drużyną, ale jeśli ta drużyna nie upadnie, jeśli utrzyma się w lidze, wiemy, co się stało, co się stało, piłkarze wiedzą: „On nie zasługuje na to miejsce, ale tak jak powiedziałem, nasz brak doświadczenia, nasza młodość, niestety nasza nowicjuszka i walka z wieloma przeszkodami doprowadziły nas tutaj.”

READ  Trabzonspor ponownie łączy siły z Bautistą Mendym! Szczęśliwe zakończenie transferu... - Wiadomości Trabzonspor (TS).

„Chciałem zrezygnować, powinienem był, ale tego nie zrobiłem”

Nalegając, aby kontynuować protest, Demiral powiedział: „Może powinieneś podać się do dymisji, czy nie? Trybuny krzyczą, mają rację, szanuję to. Piszą, mają rację, szanuję to. Ale tak jak powiedziałem, ktoś będzie mnie ścigał przez 4 mecze, może chciałem zrezygnować, ale tego nie zrobię. To powinno było się wydarzyć, ale tak się nie stało, a o tym, dlaczego tak się nie stało, porozmawiamy, gdy nadejdzie czas. Ale na pewno opuszczę zespół, gdy będę miał 4 tygodnie, a jeśli powiedzą „idź”, pojadę jeszcze raz, ale to był rok, jakbym był tutaj przez 4 tygodnie. „Jeśli tak się stanie, stanę tu ponownie, jeśli nie, wrócę tutaj” – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *