Trzy siostry 84. Obejrzyj cały zwiastun nowego odcinka | Canal D Three Sisters – zwiastun nowego odcinka w jakości HD

Zwiastun 84. odcinka najbardziej oczekiwanego popularnego serialu Üç Kız Kardeş na ekranach Kanal D wzruszył widzów. Kwestionowane są szczegóły nowego odcinka serialu z Özgü Kayą i Rehą Özcan Berker Güven. Szczegóły zwiastuna odcinka 84 Three Sisters w naszych wiadomościach…

Zwiastun 84. nowego odcinka Three Sisters wywołał emocje dzięki przyciągającej uwagę fabule i udanej obsadzie wszystkich fanów seriali telewizyjnych. „Trzy Siostry” sprawiają, że widzowie w każdy wtorek są przyklejeni do ekranu nowymi odcinkami, ciekawi szczegółów zwiastuna nowego odcinka i zgłębiają tematy oglądając zwiastuny „Trzech sióstr”. Oto szczegóły…

Trzy siostry, odcinek 84, obejrzyj zwiastun 🎬

Obejrzyj wszystkie odcinki Trzech Sióstr

Co wydarzyło się w ostatnim odcinku Trzech Sióstr?

Zgoda Sadiqa dla małżeństwa Derii i Kardala rozwściecza Durgana. Durgan podejmuje impulsywną decyzję i prosi ojca o opinię medyczną. Wiedząc o ruchu Durgana, Sadiq odchodzi od córki.

Serdar martwi się nawrotem choroby Dona i próbuje uniemożliwić Dona spotkanie z rodziną. Sytuacja ta może doprowadzić do konfliktu pomiędzy Serdarem i Danem.

Kiedy Efe dowiaduje się o ciąży Derii, jego matce przydarzają się nieoczekiwane rzeczy. Reakcja Durgana na związek Derii i Kartala może spowodować nieporozumienie Rusana i Sommera. W tej sytuacji Somer musi dać Durganowi wybór dotyczący ich związku.

Trzy siostry, odcinek 84, obejrzyj zwiastun 🎬

Obejrzyj wszystkie odcinki Trzech Sióstr

READ  Barış Arduç pytanie do Kupze Özeya! „Ma muskulaturę” – komunikat prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *