Zatrzymano mężczyznę, który podżegał do zabójstwa dyrektora więzieniaOsobiście zaplanował atak: sprawca morderstwa strażnika więziennego został złapany


Z otrzymanych informacji wynika, że ​​Şerafettin Dadaş otrzymał od Mustafy Dastana polecenie zabicia Akturka. Taştan, przywódca organizacji przestępczej osadzony w więzieniu o zaostrzonym rygorze Kandira za morderstwo, zwrócił się do administracji więziennej o szczególną uwagę, aby mógł spełnić swoje nielegalne życzenia. Kiedy poprosił o możliwość udania się do wybranego przez siebie szpitala, powiedziano mu: „Możesz udać się do szpitala wybranego przez firmę”, a Dastan wykorzystał swoją chorobę jako pretekst do grożenia dyrektorowi więzienia Ismetowi Akturkowi. Aby nie zakłócać porządku, jaki panował w więzieniu, przenoszono go różnymi środkami do wybranego przez siebie szpitala. Taştan, którego życzenia pozostają niespełnione, po niechęci, jaką czuje do dyrektora więzienia İsmeta Akturka, ponieważ jego zachowanie wobec niego nie ulega zmianie; Powiedział Dadasowi z Sherafet, który go od czasu do czasu odwiedzał, że chce, aby dyrektor więzienia İsmet Akturk, którego kiedyś skazał w tym samym więzieniu, został zamordowany.
Każdy szczegół ataku Dadasów Sherafeta był zaplanowany. Po przeprowadzeniu monitoringu domu i więzienia Akturka İsmet Akturk, który 15 czerwca 2015 r. szedł z domu do pracy, stracił życie w wyniku zbrojnego ataku, gdy czekał na czerwonym świetle.
Po ataku Şerafettin Dadaş, który zaplanował i podżegał do zdarzenia, zniknął. Dadas of Sherafet, który założył organizację przestępczą Dadas Crime Organisation i nią zarządzał, był uciekinierem i popełniał przestępstwo za przestępstwem. Şerafettin Dadaş, poszukiwany i ukrywający się od 8 lat, został wczoraj schwytany i zatrzymany podczas operacji przeprowadzonej przez siły policyjne w wyniku działań Dyrekcji ds. Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej i Wywiadu w Ankarze. .

READ  Biden zatwierdzi zmiany w regulaminie Senatu w celu egzekwowania ustawy o prawach głosu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *