Podczas gdy Dilbar tańczy, Bahar śpiewa: TRT nie ma tylu dziennikarzy, ile ma wersów… Kim jest turecki piosenkarz popowy, który wyrzuca tego typu hejterów? Sina Cologlu

Można powiedzieć, że są sytuacje, które przewyższają wydarzenia z serialu. Serial telewizyjny „Insi Thaneleri” powraca po dwutygodniowej przerwie „Dilbar powraca ze swoim nowym tańcem i piosenką”. To nie przypadek, to oznaka zainteresowania i troski. W ciągu ostatniego miesiąca taniec i śpiew Dilbara były relacjonowane 19 razy w mediach drukowanych, 447 razy w mediach elektronicznych i 34 razy w mediach wizualnych. Film promocyjny Dimeta Evkara śpiewającego „Ümit Hırsızı” Bulenta Erzoi w serialu „Bahar” obejrzano 2,5 miliona razy w serwisie YouTube. Kiedy na ekrany trafił dziewiąty odcinek „Bahar”, Bahar pojawił się na scenie podczas balu i zaśpiewał „Am I Stupid?” Karaibrahimkila. Zaśpiewał piosenkę. On zaśpiewał. Producenci są zadowoleni; „Na pewno będzie nadal śpiewał” – powiedzieli. W serialu telewizyjnym „Bahar” szpitalne sesje muzyczne wydają się być częste. W serii „Kızıl Goncalar” uwagę zwracają „dialogi Leventa i Cüneyta” jako „wskaźnik wartościujący”. Otworzono nawet specjalny wątek na te rozmowy na YouTube. Z każdym odcinkiem z niecierpliwością czekamy na to, co będą mieli do powiedzenia. Czasami mogą wystąpić trudne sytuacje. Należy zaznaczyć, że napisanie kompletnych dialogów do każdego rozdziału nie jest zadaniem łatwym. W ciągu ostatniego miesiąca Mert Yazıcıoğlu, który gra rolę Cüneyta, pojawiał się w mediach elektronicznych 443 razy. (Źródło: Metadane)

DRT Habera; ALDIĞI VERGİ ORANINDA GAZETECİ ÇIKARİYOR MU?

Co wieczór dziennikarze poruszają bieżący temat w kanale informacyjnym telewizji publicznej. Nigdy nie spotkałem dziennikarza z „prasy opozycyjnej”. W pobieraniu podatków nie ma dyskryminacji między „prorządowymi” a „opozycją”. Niezależnie od tego, czy głosujemy na rząd, czy na opozycję, my, widzowie, płacimy podatki. W zamian oczekujemy sprawiedliwego podziału równowagi stawek podatkowych. Pomijając obiektywność innych kanałów, ponieważ są to kanały telewizji prywatnej, mogą one nadawać na własnych liniach. „Stałe zespoły” również istnieją tutaj, ale ich szczególne okoliczności są inne. To jest nadawanie publiczne. Zastanawiam się, czy po tych wyborach nastąpi „złagodzenie”, ale nadal nie ma postępu.

READ  Czy ocalały Yunus Emre Osten zostanie zdyskwalifikowany i jaka zostanie ukarana? Kim jest Yunus Emre Osten, który przeżył?

Wielkie stulecie w Ameryce stało się „wielkim stuleciem” w Rosji

Moją uwagę przykuła notatka udostępniona przez Mehmeta Perinçka w X. Obecnie jeden z najgłośniejszych seriali telewizyjnych w Rosji, „Wspaniałe stulecie”, był wielokrotnie emitowany przez Rosjan. Tak naprawdę urzędnik, który odkryje, że jesteś Turkiem, może skomentować cudowne stulecie. Serial był pod wrażeniem Rosjan i nazwał go własną wersją „Złotego stulecia”.

Opisuje okres Katarzyny II, słynącej ze swoich kochanków

Według Perinchka serial opowiada o panowaniu Katarzyny II i jest uważany za jeden z najjaśniejszych okresów imperium rosyjskiego. W serialu występują najwybitniejsi aktorzy i aktorki Rosji. Ta duża i kosztowna produkcja przedstawia przybycie Katarzyny II do Rosji z niemieckiego pałacu, jej wstąpienie na tron ​​​​i proces jego zabezpieczenia.

Oni są „Najwyżsi”, my jesteśmy „Wznięci”.

Oryginalny tytuł serii brzmiał „Velkaya; Zolotoy Vek”, co oznacza „Wszechmogący; „Złote stulecie”. Tutaj „Wszechmogąca” Katarzyna II. Istnieje podobieństwo między „Katariną Wielką” a naszym „Salomonem Wspaniałym”.

Mają też uroki pałacowe

Mehmet Perincek twierdzi, że serial koncentruje się głównie na intrygach pałacowych i próbach zamachu stanu; Bitwy nie są zbyt często przedstawiane, ale są wspominane ustnie. Tematykę traktujemy obiektywnie i powierzchownie.

Historia sułtana Sulejmana Law: oglądanie morza w Topkapi

W naszym serialu telewizyjnym „Wspaniałe stulecie” Sulejman Wspaniały nie widział zbyt wiele podczas swojej kampanii. Pojawiły się nawet recenzje typu: „30 lat jego życia spędził na koniu. Nie spędził czasu w pałacu, jak to widać w serialu”. Przypomnę fragment wywiadu dla telewizji Oda na temat „cudownego stulecia” mojego wujka Orhana Gologlu. Powiedział: „Nie można powiedzieć, że Sulejman Wspaniały spędził całe życie na polach bitew. W ciągu 46 lat panowania spędził na wojnach 13, najwyżej 15 lat. Jaka była reszta czasu? Czy on to zrobił? siedzieć w Topkapi? A on siedzi i stoi jak nikt inny.”

READ  Od „człowieka do góry nogami” literatury: „Hej!” Historie, które zmuszają do opowiadania

Wojny turecko-rosyjskie

W rosyjskim serialu brakuje także wielu scen batalistycznych; W serialu „Katarzyna Wielka”. W serialu, choć na krótko, omówiono stosunki z Turkami, czyli wojnę osmańsko-rosyjską. Mehmet Perinçek wyjaśnia ten szczegół na przykładzie; „Na przykład w Rosji wybucha słynne powstanie Pugaczowa. Pugaczow ogłasza się carem. Tymczasem wojna turecko-rosyjska trwa. Katerina znajduje się w trudnej sytuacji w kraju i za granicą. Uważa, że ​​bunt przyniesie korzyść Turkom”.

Niech Bóg błogosławi muzykom, z którymi współpracował

Temat pojawił się podczas naszej rozmowy przed koncertem. W naszym popowym świecie jest szalony głos. Okazało się, że na scenie też było całkiem żywiołowo. Towarzyszący mu muzycy byli zdenerwowani. – Nie przychodź więcej – powiedział nagle. Zapytałem, czy trafił w złą nutę lub usłyszał nieprzyjemny dźwięk. „Nie” powiedzieli. Na przykład zirytował ją wtedy z tak krótkich powodów, jak „nie podobał mu się jej wygląd”. Jestem kłamcą tych, którzy tak mówią. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkiego najlepszego braciom kompozytorom, którzy towarzyszą nam na tych koncertach, bo na scenie w każdej chwili może się zdarzyć.

Czy tak łatwo jest wychować Taylor Swift?

„Przyjdzie Taylor Swift” – rozeszła się wieść. Mówi się, że jest rok 2025. Zapytałem więc znajomego, kto połknął kurz tego targowiska. Nie dał wielu koncertów. Co przyniosły grupy. Teraz zabawa trwa. „Przysięgam, większość ludzi, którzy wchodzą w ten biznes, bankrutuje” – powiedział. „Widzę, że mówi, że wydaje to w Küçük Çiftlik. Nie ma możliwości, żeby zajął to miejsce. Ktoś przyprowadza grupę, którą przyprowadziłem. Nie słyszałem o nim. Nie wiem, czy będzie tam w przyszłym roku ,” on mówi. – Jaka jest więc cena? Zapytałem o to. Szkoda, że ​​nie przywieźli Taylor Swift; „Drzwi otwierają się za 500 000 dolarów” – powiedział. „Koszt przyjeżdżających tu grup zagranicznych zaczyna się od 350 tysięcy dolarów” – mówi. „Krótko mówiąc, w przyszłym roku tych nazw nie będzie i większość z nich zbankrutuje” – dodaje.

READ  Denise Akaya celuje w Celine Sigerci i Kogana Sirę: Podobnie jak w przypadku odpowiedzi Dylana Boletta, Bóg bardzo ich kocha.

Gwiezdna nazwa w transporcie drogowym

Praca drogowa jest ważna w naszym społeczeństwie. Wszystkie instrumenty grupy są im przekazywane. Ciężko pracują przed koncertem. Montaż, ponowny montaż, konserwacja sprzętu itp. Zawsze to mają. Słyszałem to na naszej scenie. Jest teraz bardzo znanym nazwiskiem. Jest to osoba, którą bardzo kocham i od czasu do czasu pytam o jego dobro. Zaczął pracować jako technik wiele lat temu. Następnie przyszedł czas na grę na klawiaturze. „Nawet zapisał swój numer telefonu na klawiaturze” – powiedzieli.

Odatv.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *