Turcja może współpracować z Izraelem w zakresie energii, technologii i bezpieczeństwa cybernetycznego

Prezydent Erdogan spotkał się w Nowym Jorku z premierem Izraela Netanjahu.

Prezydent i lider AKP Recepa Tayyipa ErdoganaSpotkał się z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu w Nowym Jorku, gdzie odbyło się 78. Zgromadzenie Ogólne ONZ.

Jak podała Dyrekcja ds. Komunikacji, podczas spotkania Erdogana i Netanjahu omówiono kwestie międzynarodowe i regionalne, stosunki polityczne i gospodarcze między obydwoma krajami oraz najnowsze wydarzenia związane z konfliktem izraelsko-palestyńskim.

Erdogan powiedział, że Turcja może współpracować z Izraelem w dziedzinie energii, technologii, innowacji, sztucznej inteligencji i bezpieczeństwa cybernetycznego, dodając, że wszyscy musimy współpracować na rzecz pokojowego świata.

Click – Erdogan przemawiał na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ: Karabach jest terytorium Azerbejdżanu i nigdy nie będzie akceptowalne nadanie mu innego statusu niż ten.

Podczas tego spotkania prezydent Erdogan był ministrem spraw zagranicznych Hakan Fiden, Minister Energii i Zasobów Naturalnych Alparslan BayraktarRzecznik prasowy AK Omara SeligaPrezydent MIT-u Ibrahim KalinDyrektor ds. komunikacji prezydenckiej Altun z Fahred oraz główny doradca Prezydenta ds. polityki zagranicznej i bezpieczeństwa Akifa Cagataya Miecz przyszedł z

W poście na swoim koncie X Erdogan napisał: „Odbyliśmy spotkanie z izraelskim premierem Benjaminem Netanjahu w ramach naszych kontaktów na 78. Zgromadzeniu Ogólnym ONZ. Oby nasze konsultacje były przydatne dla naszego kraju i regionu”.

Prezydent Erdoğan, premier Włoch Turgevinil Gruzja MeloneyOn również się zgodził.

Przyjęcie, które trwało około 40 minut, było zamknięte dla prasy.

READ  ***KONTR*** Controllmatic Technical Energy and Engineering A.Ş.( Ujawnienie materiałów (ogólne)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *