Turcja może współpracować z Izraelem w zakresie energii, technologii i bezpieczeństwa cybernetycznego

Prezydent Erdogan spotkał się w Nowym Jorku z premierem Izraela Netanjahu.

Prezydent i lider AKP Recepa Tayyipa ErdoganaSpotkał się z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu w Nowym Jorku, gdzie odbyło się 78. Zgromadzenie Ogólne ONZ.

Jak podała Dyrekcja ds. Komunikacji, podczas spotkania Erdogana i Netanjahu omówiono kwestie międzynarodowe i regionalne, stosunki polityczne i gospodarcze między obydwoma krajami oraz najnowsze wydarzenia związane z konfliktem izraelsko-palestyńskim.

Erdogan powiedział, że Turcja może współpracować z Izraelem w dziedzinie energii, technologii, innowacji, sztucznej inteligencji i bezpieczeństwa cybernetycznego, dodając, że wszyscy musimy współpracować na rzecz pokojowego świata.

Click – Erdogan przemawiał na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ: Karabach jest terytorium Azerbejdżanu i nigdy nie będzie akceptowalne nadanie mu innego statusu niż ten.

Podczas tego spotkania prezydent Erdogan był ministrem spraw zagranicznych Hakan Fiden, Minister Energii i Zasobów Naturalnych Alparslan BayraktarRzecznik prasowy AK Omara SeligaPrezydent MIT-u Ibrahim KalinDyrektor ds. komunikacji prezydenckiej Altun z Fahred oraz główny doradca Prezydenta ds. polityki zagranicznej i bezpieczeństwa Akifa Cagataya Miecz przyszedł z

W poście na swoim koncie X Erdogan napisał: „Odbyliśmy spotkanie z izraelskim premierem Benjaminem Netanjahu w ramach naszych kontaktów na 78. Zgromadzeniu Ogólnym ONZ. Oby nasze konsultacje były przydatne dla naszego kraju i regionu”.

Prezydent Erdoğan, premier Włoch Turgevinil Gruzja MeloneyOn również się zgodził.

Przyjęcie, które trwało około 40 minut, było zamknięte dla prasy.

READ  Nowa technologia od OpenAI! Teraz będzie również klonować dźwięk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *