Dziennikarze sportowi oceniają derby Fenerbahçe – Beşiktaş: „Zwykła drużyna Anatolii” – najświeższe wiadomości sportowe

Besiktasu i Fenerbahce Skończyli z porażką 2:1. Pisarze sportowi oceniają derby.

Komentarze dziennikarzy sportowych obejmują:

Adnan Dicer: „Derby, które mogły zdenerwować Ismaila Kartala, zakończyły się za pół godziny. Poza czerwoną kartką Musratiego w 25. minucie, myślę, że sędzia, który widział przejęcie piłki ręką w polu karnym, nie zauważył smrodu. gol zdobyty przez Beşiktaş, jestem w imieniu przeszłości, „Beşiktaş trochę się poruszył w drugiej połowie?” Musi był wyłączony z gry w latach 60., dlaczego tak długo znosił Mulekę, dlaczego grał na boisku skrzydłowym, a nie napastnikiem, nie mogłem zrozumieć, dlaczego kibice Czarno-Białych wzywali drużynę i oklaskiwali go!Republika)

Gülengül Altinsay: „W rzadkich atakach czarno-białych bardzo trudno jest trafić do bramki przeciwnika. Napastnicy muszą przebiec co najmniej 40 metrów. Besiktas wygrywa swój pierwszy rzut rożny, zajmuje pierwsze miejsce i rozpoczyna drugą połowę. Ale potem tym samym faktem F.Bahçe nie przyniósł wyniku 2:0 Zawodnicy „To nam przypomina, ale nie możemy powstrzymać Besiktasu przed spadkiem na 5. miejsce”.Republika)

„Wyprzedał swoich kolegów z drużyny”

Ugur Meleke: „Beşiktaş nie doszedł do tego punktu w jeden dzień: 2 lata błędnych decyzji płacą cenę. Dwa lata temu Emregan Usunhan kazał trenerowi mistrza Sergenowi Yalçınowi czekać półtora miesiąca. Podpisanie kontraktu sprzedano za 2 milion euro (rozegrał 17 meczów w niższej lidze), Kerem Atakan rozpoczął się od dziwnych decyzji zarządu Besiktasu, który licytował takich zawodników jak Raidwan Yilmaz i Serdar Saatsi, a na kolejnych miejscach znalazło się 3 długoterminowo kontuzjowanych Afrykanów. dla niego, ciąg dalszy łańcucha błędów poprzedniego i nowego kierownictwa.Niezależność)

Ermana Doroglu: „Al-Musrati z Beşiktaşa zostaje wyrzucony z boiska czerwoną kartką. Żaden piłkarz nie może i nie powinien zostać wyrzucony z boiska w ten sposób. Wyrzucenie go oznacza, że ​​nie badasz jego osobowości i osobowości. Zarabiasz od ładunku ciężarówki. Gdzie znajdziesz te pieniądze? Jeśli tak to potraktujesz, pieniądze, które otrzymasz, nie będą halal. Pieniądze, które otrzymujesz, to haram. Robiąc to, sprzedajesz swój zespół w cudzysłowie. Ludzie, którzy kupują takich bezosobowych, bezosobowych piłkarzy, również się mylą. To był największy błąd Besiktasu ostatnich lat. Do zestawu zapakowali mnóstwo skamieniałości. Nazwy są jasne. Wiadomo, kto popełnił te błędy.Sabha)

READ  Okan Brug udziela informacji na temat Mauro Icardiego: Jeśli zagra, straci wzrok…

„Grupa środkowoanatolijska”

Ahmed Ghakar: „To można powiedzieć o Besiktasie; Wstyd dla tego, kto doprowadził tę drużynę do tego punktu. Grali jak zwykła anatolijska drużyna, nieskuteczni i nie potrafiący kontrolować piłki. Nieodpowiedzialność Al Musratiego zmniejszyła liczbę zawodników Besiktasa do 10 w 25. minucie. Będziesz z 10 zawodnikami i nie wniesiesz zbyt wiele dla futbolu. Rezultat jest nieunikniony.” (Sabha)

Kurgan Pilgik: Do końca połowy Fenerbahçe zdobył 70 runów z 30 piłek. Tempo utrzymywało się przez pierwsze 15 serii drugiej połowy. Potem przyszły ruchy Serdara Dobractepa. Do ostatnich sekund utrzymywał remis. Są lekcje wzajemnego zaufania dwóch „zranionych” drużyn. Punktem zwrotnym była z pewnością genialna interwencja Livakovicia. Mert ma doświadczenie z pierwszej połowy gdzie indziej. Jednak uleganie presji opozycji i niemożność znalezienia rozwiązania było „hańbą” dla Ismaila Kartala i zawodników, których tak bardzo podziwiał…” (Fotomag)

„Przeniesienie zajęć nie powiodło się”

Ergan Gwen: „Mieli już wcześniej bardzo złe drużyny, ale drużyna Beşiktaşa nigdy nie była tak niegrzeczna, zdezorientowana i beznadziejna… Na przykład w derbach nie mieli innego trenera. Sezon. Był zmęczony. Był zmęczony. Jeden z „drogich i nieskutecznych” transferów Beşiktaşa przypomniał, że w nadchodzących minutach dziesięcioosobowa drużyna opozycji chciała pokonać Beşiktaşa.Narodowość)

Ali Kultigana: „F.Bahçe nie wybaczył Beşiktaşowi tego, że w ten sposób zmierzył się z Beşiktaşem, zespołem, który upadał bez względu na to, jak bardzo się staraliśmy, zespołem, który mógł pozostać pod naszą kontrolą. Gra składa się z dwóch części. Pierwsze 25 minut trwało do wyrzucenia Musratiego z boiska, a Besiktas rozegrał resztę meczu. Czy jest jakaś różnica między nimi pod względem rozgrywki? Kiedy to widzimy, również nie możemy tego zobaczyć. Zawodnicy tacy jak Voral, Musrati i Muzi zostali przeniesieni do Besiktasu w przerwie, aby wnieść swój wkład do zespołu i zdeklasowali konkurencję na najwyższym poziomie.''(Sabha)

READ  Mauro Icardi pobił swój rekord kariery

„Film o koszmarze BEŞİKTAŞa”

Ilkar Yasioglu: Zwolnienie Al-Musratiego było punktem zwrotnym meczu. Czarno-białe, które grały już bardzo nieefektywnie i miały trudności ze zdobyciem bramki Fenerbahçe, po tej kartce straciły szansę na udział w meczu. Mecz nie miał zbyt szybkiego tempa. Fenerbahçe szczęśliwie wygrało mecz dzięki pięknej bramce Irfana Kane’a. Derby zawsze rodzą swoich bohaterów. Batshuayi i irfan Can to kluczowe nazwiska w Fenerbahçe. Szczerze mówiąc, nawet gdy było 11 na 11, Besiktas nie wyglądał na takiego, który miałby zamiar odebrać punkty Kadikoyowi.” (Taki)

Attila Gökçe: „Pytanie do Serdara Dobraktepa: jaki jest sens czekać do 78. minuty, aby sprowadzić trenera Cenka Tosuna?” Nie zmarnowałeś szansy, która okazała się świetnym meczem? Wczorajszy słaby występ Beşiktaşa nie oznaczał tak naprawdę sportowej zapaści. To film marzeń, pełen 6 trenerów, dwóch kapitanów, niepowodzeń i kontuzji. Tak czy inaczej… przynajmniej jest Puchar Turcji. Jeśli wygrają, uratują wszystkich!”Narodowość)

Przekładnia silnika: „Musrati przybył na ratunek Fenerbahce. Niepotrzebnie nadepnął na nadgarstek przeciwnika i został ukarany ostrzeżeniem VAR. Wszyscy doceniacie, jak wiele Musrati wniósł do Beşiktaş w tym sezonie, doradzając mu w ramach nowego transferu: „jeśli chcesz odnieść sukces, wydawaj pieniądze”. „Najważniejszymi przykładami tego, że sukces nie zawsze można osiągnąć poprzez wydawanie pieniędzy, są ci, których doświadczyliśmy na boiskach piłkarskich”.Wieczór)

Oktay Derelioğlu: „Oczekiwano, że zespół zrobi różnicę i zagra bardziej agresywnie, ale tak się nie stało. Fenerbahçe, nie mogąc kontrolować gry, grało gorszą piłkę niż Besiktas. Gdyby główka Muleki strzeliła gola, wynik mógłby się zmienić. Fenerbahce odpokutował za błąd bramką, bezsensownie wycofując się w ostatnich minutach i poddając mecz Besiktasowi. Jednak pod koniec 90 minut wiedział, jak wygrać i utrzymać wyścig o mistrzostwo przy życiu. Dla Beşiktaşa jedynym celem będzie zakończenie sezonu w czołowej czwórce pucharu i ligi.Taki)

READ  Kiedy mecz Galatasaray - Besiktas? | Kiedy derby? Na którym kanale jest mecz GS - BJK? - Wiadomości z ostatniej gali

Dąb Bilal: „Wiemy, że bardzo trudno jest przewidzieć wynik takich derbów. Więc co; Beşiktaş jest teraz widoczną wioską, nie potrzeba przewodnika! „Marani ma dużo pewności siebie. Są ludzie tak ranni, zawieszeni i chorzy, że Serdar Tobractep może smażyć się na własnym oleju! Podsumowanie Derby; Kto ma najsilniejszą drużynę, wygrywa. Beşiktaş, który chce zakończyć ligę z niczym, jest pod wrażeniem zmagań w drugiej połowie, ale od nas zależy, czy Al Musrati zadzwoni w uszach!Narodowość)

„Depresja Mushrati”

Ridwana Tilmena: „Serdar Topraktepe jest dobrym trenerem. Ma na przykład zawodnika Mulekę, innego Batshuayi, oczywiście nie jest tak utalentowany jak on, nie ma Aboubakara, zawodnika, który biega i nas męczy. . (Telewizja 8,5)

Mehmet Ostilek: „Rozczarowanie Beşiktaşem jest bardzo wyraźne, Musrati. Ogólnie zespół dał z siebie wszystko. Podobał mi się Semi. Chociaż grał na lewej stronie, miał duże problemy z İrfanem i Osayim. Zwykle w meczach Beşiktaşu zawodnicy jego zespół grał blisko siebie, zwłaszcza w drugiej połowie. (Gra DRT)