Reggie Jackson podziwia Vladimira Guerrero Jr.

Władimira Guerrero Jr. ukradł reflektor na stadionie Yankee w środową noc, traktując to jak jednoosobowy występ na Broadwayu. To była 44. rocznica Reggie Jackson uderzając w home run przeciwko White Sox, a następnie każąc fanom obsypywać boisko kilkoma Reggie Bars, które zostały rozdane tego wieczoru przez Standard Brands, co pokazało, że zwraca uwagę, gdy Reggie powiedział, że jeśli grał w Nowym Jorku, nazwaliby batonik jego imieniem. I tak zrobili.

To było sześć miesięcy po tym, jak Reggie rozegrał najsłynniejszy mecz w historii baseballu z trzema gospodarzami. Po zaledwie trzech uderzeniach nietoperza w szóstej grze World Series z 1977 roku został Mr. Październik na zawsze. Oto ten utalentowany dzieciak, Vlad Jr., który uderzył trzy razy przeciwko Yankees, ostatnie dwa po tym, jak został uderzony w prawą rękę podczas gry na pierwszej bazie i potrzebował bandaża, aby zamknąć ranę.

Wszystko to wydarzyło się na nowym stadionie, w pierwszym tygodniu nowego sezonu baseballowego, kiedy fani Yankees mogli zobaczyć, co Guerrero może zrobić na ich oczach, w tym miejscu.

„To była prawdziwa nowojorska chwila” – powiedział Reggie następnego ranka. „Jest po prostu wartość dodana, gdy spędzasz noc w Nowym Jorku, tak jak on. Nie zrozum mnie źle: ludzie usiedli i zauważyliby, niezależnie od tego, gdzie zeszłej nocy uderzył w trzy osoby. Po prostu jest inaczej, kiedy to robisz …w Nowym Jorku. I uwierz mi, nikt nie wie tego lepiej niż ja.”

„Teraz młodsi ludzie mogą być zmuszeni wrócić i sprawdzić, o czym tutaj mówię” – powiedział. „Ale to jest jak wtedy, gdy The Beatles po raz pierwszy pojawili się w Nowym Jorku w starym „Ed Sullivan Show”. Ludzie już wtedy oczywiście wiedzieli o The Beatles. Byli już hitem. Ale potem przybyli do Nowego Jorku. Wczorajszej nocy w baseballu Vlad był jak The Beatles, którzy pewnego dnia przybyli do miasta.

READ  WIADOMOŚCI Z OSTATNIEJ CHWILI... Jasne przesłanie Erdogana do UE: decydujące będzie także podejście UE do procesu akcesyjnego

Dwa home runy po tym, jak Guerrero został zaatakowany, myślałeś, że może opuszczać grę, kiedy poszedł do ziemianki Blue Jays. Dwóch pierwszych trafiło Gerrita Cole’a, asa Yankees. W grze są inne ekscytujące huśtawki. Oczywiście przychodzi mi na myśl Shohei Ohtani. Nie ma bardziej ekscytującego swingu, nie bardziej ekscytującego ataku niż wtedy, gdy Guerrero jest na talerzu, nosząc nazwę Hall of Fame w baseballu za każdym razem, gdy wchodzi na talerz.

„Jego tata był jednym z tych facetów, tak jak syn” – powiedział Jackson. – Ich jedyną prawdziwą konkurencją jest lustro. Czy możesz sobie wyobrazić, o ile większy byłby jego tata, gdyby grał chociażby w Nowym Jorku?

Następnie, pod koniec rozmowy, pan. Październik był online, ponieważ domyślił się, że tata Vlada Jr. – „Kto się zamachnął wszystko„Jackson powiedział – miał średnią kariery 0,311. Okazało się, że wynosi 0,318.

„I nie trafił poniżej 0,300 do końca swojej kariery, a nawet wtedy najniższy był 0,290” – powiedział Jackson. „Wierzę, że gdyby grał na większych scenach, postrzegano by go jako posiadającego [Roberto] Klemensa. I choć Clemente był świetny, nie miał takiej liczby mocy, jak Vlad Sr. miał. „

Jackson zapytał następnie, jaka była średnia mrugnięcia Vlada Jr. w zeszłym sezonie. Powiedziałem mu 0,311.

„Wiedziałem, że jeden z nich to .311” – powiedział Jackson.

Potem znowu rozmawialiśmy o nocy, kiedy na boisku na starym stadionie były Reggie Bars, po strzale w prawo, kastet Wilbura Wooda, który nie ugiął się, podobny do tego, w który wrzucił go Charlie Hough Gra 6 z 1977 Series, noc Reggie uderzył swoją trójkę.

Zapytałem go, czy wiedział, że to rocznica Reggie Bar.

Ojciec Vladimira Guerrero Jr. zagrał pierwsze pełne siedem sezonów jego niezwykłej kariery baseballowej w Kanadzie na targach Montreal Expos. Teraz jego syn, grający w drużynie, która może okazać się najlepszą drużyną ligi amerykańskiej i być może najlepszym w baseballu, kiedy wszystko się skończy, rozpoczął własną teatralną karierę w Kanadzie z Blue Jays.

Z tak wysokimi oczekiwaniami co do niego po roku, który miał w 2021 r. (48 osób korzystających z domu, 111 RBI, średnia 0,311), z tak wysokimi oczekiwaniami wobec Blue Jays, wychodzi z bloku z czterema osobami korzystającymi z domu i ośmioma RBI w swoich pierwszych sześciu Gry. Wchodząc do czwartkowego meczu z Yankees, trafił .391. Potem miał taką noc, przeciwko Yankees na Yankee Stadium.

„Widziałeś, co wydarzyło się zeszłej nocy”, powiedział Reggie, „zasięg robienia tego, co zrobił i robienia tego tam”.

„Ludzie mówią o Reggie Bar” – powiedział. – Trzy biegi do domu dla dzieciaka. Na stadionie Yankee. Może to była karma.

Może gdyby ten dzieciak grał tam, gdzie grał Reggie, nazwaliby jego imieniem batonik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *