„This Is Us” w sezonie 6, odcinek 4 Milo Ventimiglia — zmarła matka Jacka

Nawet w porównaniu z wieloma sukcesami emocjonalnymi To myZrobione przez Jacka Pearsona podczas dramatu NBC, czwartkowy odcinek był kolibrem.

W retrospekcji rozwinęła się cała godzina W latach 80., do tygodnia, w którym Jack musiał pochować swoją matkę Marilyn. Materiał jest obciążony ciężarem Milo VentimigliaNa swoich barkach, po tym, jak Jack z powodzeniem opuścił swojego agresywnego ojca, doświadczył intensywnego żalu z powodu tego, że nie znał dobrze swojej matki – i, oczywiście, miażdżącego żalu po stracie rodzica, który ostatecznie zakończył się bolesnym żalem Jacka z rąk Rebeki. Rozdziału. (Krok Pełna recenzja.)

Rozmawiał o swoim ekskluzywnym odcinku z ostatnim sezonem serialu z TVline Ventimiglia i o tym, jak odcinek 3 sezonu dowiedział się o swojej prośbie do innego aktora Mandy Moore przed filmowaniem.

Linia telewizyjna | Jak daleko wiesz, Jack straci matkę?
chyba do końca [Season 3]I [Fogelman, series creator] On to powiedział [Episode 4] To będzie dla mnie duży rozdział, a on dał mi ramy நான் Nie wiedziałem o tym zbyt wiele do czasu wydania skryptu, wszyscy możemy go przeczytać na potrzeby produkcji, to jest niesamowite. Dla mnie doświadczenie utraty rodzica, nie wiem. Nie mogłem się tego doczekać. Ale rozumiem, że dla osoby, która doskonale zdaje sobie sprawę, że to już koniec, jest jeszcze wiele rzeczy. Sprawy się skończyły.

Przez cały odcinek Jack nie tylko pamięta rzeczy, które miał w młodości z matką, ale także musiał zajmować się logistyką i wszystkim, zanim doszedł do etapu realizacji końca odcinka. Mówi: „Rebecco, nie mam teraz mamy”. To wszystko jest bardzo ciężkie i nieporęczne, i chociaż Jack jest lwicą, nie dba o nikogo innego, kto odczuwa dyskomfort ani nic, wiesz, nie unikał tego. Będzie się nim cieszył jak każda inna osoba.

READ  W Antalyi ujawniono straszne skutki ulewnych deszczy

Wrócił więc w bardzo dziecinny sposób i powiedział do żony: „Nie mam już mamy, to takie bolesne”.

To-jest-my-sezon-6-odcinek-4-milo-ventimiglia-wywiad-jack-płacząca-mama-DedLinia telewizyjna | Porozmawiaj ze mną o strzelaninie z Mandy Moore. Jak wyglądał produkt? To świetny moment, wyobrażam sobie, że nie będziesz chciał tego robić tyle razy.
Nakręciliśmy to chronologicznie od drzwi. Kiedy wszyscy wrócili z pogrzebu w Ohio przez cały dzień, dzieci siedziały i przygotowywały jedzenie i myślę, że wcześniej wiedzieliśmy kilka rzeczy. Pamiętam, że widziałem dzieciaki – to wszystko scenariusz, wiesz. Jack karmił swoje dzieci tym daniem, które gotowała jego mama, kiedy był chłopcem, i pamiętam, że widziałem też Cass. [Womack, who plays Young Kevin]. Cass spojrzał na mnie i uśmiechnął się podczas jedzenia, a to mnie zmiażdżyło – tak jak chciał.

Kiedy przeszliśmy do następnej sceny, w której Jack musiał sam siebie przeprosić, był w drugim pokoju i pamiętam, jak Mandy mówiła: „Milo, co mogę dla ciebie zrobić, czego chcesz?” Powiedziałem: „Daj mi znać, że tam jesteś, wiesz?” Ale człowiek, jakim jest Jack, produkt lat 40., ten, który poszedł na wojnę we wczesnych latach 70., wiesz, nigdy nie pokazałby swoich emocji. Tak więc, wiedząc, że jego dzieci są w innym pokoju, a jego żona jest tam, nadal będzie je obserwował, ponieważ nie chciał, aby to widziały.

To jak sezon 3, myślę, Rebecca śpiewa piosenkę, gdy są w samochodzie I musiał odejść, ponieważ nie chciał zobaczyć, jak bardzo było to dla niego emocjonalne. To tylko 100 procent Jacka… Więc pomyślałem: „Hej, daj mi znać, że tam jesteś”, a kamery przewróciły się, a kiedy weszliśmy, myślę, że byłem na skraju rozpoczęcia, ponieważ już tego chcieliśmy. Nakręcony do odcinka i sam nad nim pracowałem. Mandy weszła do środka, a ja położyłem rękę na ramieniu i odwróciłem się, to była scena.

READ  Rosyjscy astronauci docierają do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w barwach ukraińskiej flagi

Linia telewizyjna | Wiem, że wszyscy mówią takie rzeczy do aktorów, ale jako ktoś, kto nie musi tego robić w mojej pracy, nie wyobrażam sobie, by wydobyli to ze mnie na polecenie.
[Laughs] Chodzi mi o to: mam szczęście, że Jack nie jest emocjonalny. Nie jest postacią emocjonalną, ale to nie znaczy, że nie mogę się tam dostać jako aktor. To część pracy, część aplikacji, możesz robić te rzeczy w sekcji umiejętności specjalnych… Więc dla mnie uważam, że jest to szczere i upewniam się, że jest prawdziwe. I ja Absolutnie Musiał żyć z tą wrażliwością i pocił się ze stresu, że musiał w to uwierzyć tak, jak Jack wierzył w to przed kamerą.

To też do tego doprowadziło i następnym razem, gdy usiadłem z rodzicami, po prostu tam siedziałem. Pamiętam, jak obserwowałem mamę. Patrzyłem, jak je. Spojrzała na mnie i powiedziała: „Jaki koleś?” – Och, nic. Lubię patrzeć, jak moja mama je, wiesz? [Laughs]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *