Taylor Heinicke, Dowódcy szokują niepokonane Orły

Komentarz

FILADELFIA — Taylor Heinicke powiedział, że nie zwraca uwagi. Powiedział, że nie myślał zbyt wiele o poniedziałkowej nocy jako jego ostatnim starcie i jest gotowy do startu, jeśli Carson Wentz wróci do aktywnego składu ze złamanego palca.

Jego zmartwieniem, jak powiedział w zeszłym tygodniu, było to, że wygrał. Aby wygrać mecz z ostatnią niepokonaną drużyną NFL, musiał pomóc swoim generałom nawrócić się na trzecim miejscu, utrzymać pędy i utrzymać równowagę – coś, czego Waszyngton zazwyczaj nie potrafił.

Być może w tamtym czasie jego komentarze wydawały się standardową gadką o piłce nożnej – powiedz właściwą rzecz, nieważne jak oczywistą, i miej nadzieję i módl się, żeby wynik był gdzieś blisko. Z perspektywy czasu nadzieje rozgrywającego – i jego gra – były mądre, a poniedziałkowy mecz mógł dać mu szansę, by zostać rozrusznikiem Waszyngtonu, niezależnie od stanu zdrowia Wentza.

Opierając się w dużej mierze na biegowej grze i grając skutecznie na trzecim miejscu, dowódcy Heinicke zrobili to, czego nie zrobiła żadna inna drużyna w tym sezonie: zdenerwowali Philadelphia Eagles, 32-21 — na ich ojczystym terenie, nie mniej.

Svrluga: Taylor Heinicke pokonał Orły. Dowódcy powinni być z nim w QB.

Nazywając to „prawdopodobnie największym zwycięstwem w mojej karierze”, Heinicke ukończył 17 na 29 na 211 jardów, bez przyłożeń i przechwyceniem na 66,9 podań. Jalen Hurts z Filadelfii zdobył 17 na 26 na 175 jardów, dwa przyłożenia i przechwycenie na 94,2.

Po raz pierwszy w tym sezonie ofensywa dowódców wyglądała konsekwentnie i metodycznie, ponieważ odbyła się w czterech strzelonych bramkach w pierwszej połowie, z których trzy obejmowały 13, 12 i 16 meczów. Waszyngton (5-5) był bezbramkowy, zdobywając 13 punktów w drugiej kwarcie, co jest rekordem samym w sobie; Filadelfia (8:1) weszła do gry, zdobywając prawie 60 procent swoich punktów w drugim kwartale i jeszcze nie została wyeliminowana.

– Odkryliśmy, że jednym z najlepszych sposobów na spowolnienie Jalena Hurtsa jest trzymanie go poza boiskiem – powiedział trener Generals Ron Rivera.

Ale jego dominacja nie ustała w pierwszej połowie. Waszyngton utrzymał Filadelfię na 101 metrach przez 235 jardów, przekonwertował 75 procent swoich trzecich spadków (9 z 12) i zamienił 51 zagrań na 19 Eagles. 17-minutowa, 38-sekundowa przerwa Waszyngtonu miała miejsce w pierwszej połowie. Jazda była największa w historii franczyzy, a zakończyła się bramką do bramki z odległości 58 jardów (najdłuższą w karierze Joey’a Sly’a), która dała przewagę 20-14 i wywołała serię wiwatów od fanów Eagles.

READ  Ekrem Bey i Mansoor Bey powinni być ponownie kandydatami.

W meczu Waszyngton przeprowadził 81 zagrań na 330 jardów, w tym 152 na boisku, i przekonwertował 57 procent (12 z 21) swoich trzecich upadków. To było nieoczekiwane i przytłaczające.

„Zawsze myślałem, że mamy w szatni facetów, którzy potrafią sprawić, że coś się wydarzy w takiej sytuacji, i zaczynamy widzieć, jak to się łączy” – powiedział Rivera. A potem szatnia.

Dwa tygodnie temu jego matka Delores zmarła po walce z rakiem płuc. Wśród wszystkich dramatów organizacji poza boiskiem, Rivera podkreślił do swojego zespołu Znaczenie skupienia.

W ciągu tygodnia powiedział swoim graczom, aby pozwolili im zająć się nieistotnymi rzeczami. Po meczu walczył ze łzami, mówiąc swoim graczom, że jego matka byłaby „dumna”.

„To wiele znaczy, ponieważ chłopaki byli w stanie skupić się na tym, co ważne” – powiedział. „… ciężka praca zaczyna się opłacać.”

Po decydującej pierwszej połowie, Dowódcy zmusili się do trzech autów w drugiej, a następnie rozpoczęli kolejną długą jazdę, która zakończyła się trafieniem Sly’a z pola z 32 jardów, co dało przewagę Waszyngtonowi 14 meczów i osiem minut później. prowadząc do 23-14.

Dowódcy nie tylko pokonali własną grę w ciągu ostatnich dwóch sezonów pod rządami Rivery – wykazali się kontrolą i dbałością o szczegóły, które umykały im w trudnych sytuacjach. Z Heinicke na czele, Waszyngton gra na krawędzi, zwykle wyrzucony z katastrofy lub chwały.

W zeszłym tygodniu w meczu z Minnesotą jego głębokie przechwycenie w środku piłki okazało się bezcenne dla dowódców. Ich zwycięska seria trzech gier zakończyła się. W tym tygodniu jego najlepsze sztuki są inne.

W drugiej kwarcie środkowy Tyler Larsen strzelił nad głową Heinigowi, ale rozgrywający cofnął się, odzyskał równowagę i wyrzucił poza boisko – poza linię walki – nie tak znaczącą lub faul dla Waszyngtonu.

Następnie w czwartym wyścigu, na ostatnim podjeździe Waszyngtonu, Heinicke padł kolanem na trzecim miejscu po ucieczce od presji, a Graham otrzymał niepotrzebną karę za brutalność Brandona Grahama.

„Tę ostatnią sztukę nazwaliśmy Terry slant [McLaurin], a jeśli jest otwarty, daj mu go, jeśli nie, weź worek” – powiedział Heinicke. „Nie mam zamiaru go rzucać, jeśli jest szeroko otwarty. Kiedy wziąłem to kolano i zobaczyłem, jak się do mnie zbliżają, sądziłem, że zaatakują mnie i rzeczywiście, zrobili. To był błąd z ich strony, ale hej, będziemy z tym żyć.

Błąd Orłów obnażył również rozwój Heiniga.

– Dużo – powiedział Rivera. „Jedną z rzeczy, których się uczy, jest branie tego, co zostało mu dane”.

READ  Biden nominuje Carolyn Kennedy na ambasadora w Australii | Administracja Bidena

Przez cały poniedziałkowy mecz szefowie byli często głośni, a kiedy popełnili błąd, walczyli, aby to naprawić. Zobowiązali się do biegu wcześnie i trzymali się go (Bryan Robinson Jr. zakończył z 86 jardami i przyłożeniem na 26 niesie), otwierając fragmenty gry w podań. Poruszali piłką i zjadali zegar, konwertowali decydujące trzecie zbicia i często schodzili po swojemu.

Jednak pierwsze dwie minuty meczu sugerowały początek kolejnej katastrofy w pierwszej połowie. Armani Rogers był oflagowany za prowadzenie pierwszego meczu, co spowodowało stratę 33 jardów po długim powrocie Antonio Gibsona. Waszyngton następnie poszedł trzy i out; Po srogiej karze gracza, która oddała Washingtonowi piłkę, Heinicke został rozebrany. Philadelphia odzyskała piłkę i potrzebowała tylko trzech zagrań, aby znaleźć strefę końcową w półtorarocznym biegu Hurtsów.

The Chiefs odpowiedzieli swoim pierwszym długim przejazdem, wykorzystując 10 zagrań otaczających dwa duże podania — 26-jardowe przyjęcie McClure’a na trzecim i drugim oraz 14-jardowy połów Jahana Dodsona na drugim i jedenastu. Jeden jard przyziemienia.

Obraza była inna niż to, co Waszyngton pokazał kilka tygodni temu.

Cztery dania na wynos z wygranej poniedziałkowej nocy

Pojawi się kilka błędów. Cornerback Benjamin St-Just Hurts został wezwany za przeszkadzanie podczas podania przy głębokim podaniu i chociaż wywołanie wyglądało na wątpliwe, doprowadziło do kolejnego gola dla Orłów, tym razem przy podaniu z sześciu jardów do Dallasa Goederta, który dał Philadelphia 14. 7.

Waszyngton został oznaczony jako spóźniony czwarty i jeden, co skłoniło koordynatora ofensywy Scotta Turnera do podniesienia rąk do budki i zadowolenia się na chytrym golu na 44 jardów.

Ale po bezpieczeństwie Tarrick Forrest i Washington przechwycili dwa gole przed końcem połowy – Robinson bieg na przyłożenie z jednego jarda i cel Sly’a z pola z 58 jardów – dowódcy objęli prowadzenie 20-14 do przerwy. Po raz pierwszy od dwóch lat Waszyngton zdobył co najmniej 20 punktów w pierwszej połowie.

Orły wydawały się odbić po tym, jak Javon Hargrave zwolnił Heinicke na linii 14 jardów w Filadelfii w trzeciej kwarcie. Worek zmusił Waszyngton do zadowolenia się z rzutem na pole z 32 jardów, co zwiększyło jego przewagę do dziewięciu. Philadelphia odpowiedziała długą jazdą, Hurts rzucił podanie 11 jardów do Devonta Smith, aby zrobić 23-21.

W planach Waszyngtonu nie było obrotu, ale biorąc pod uwagę okoliczności, nie był to wielki błąd. Trzeciego i trzeciego w Philadelphia’s 43 Heinicke wystrzelił pocisk w lewą linię boczną w kierunku McClarina, zawisając w powietrzu wystarczająco długo, aby bezpieczny CJ Gardner-Johnson mógł sięgnąć i go złapać.

READ  Senacki Demokraci tracą prawo do głosowania po głosowaniu nad zmianą zasad

Heinicke powiedział w przeszłości, że jeśli ma szansę 50-50 z McClarinem, planuje dać gwiazdorowi ten strzał, a nawet jeśli jego decyzja była zła, wydawało się rozsądnym zrobienie tego tutaj. Gdyby rzut posunął się trochę dalej, generałowie byliby kilka kroków od linii bramkowej. Zamiast tego został podniesiony, obrót, który ostatecznie nie przyniósł efektu.

„Jest świetny, odkąd tu jest – szczerze” – powiedział McLaren. „…Dosłownie gra każdą sztukę, jakby to była jego ostatnia. Gra bez strachu, stary.

W późniejszym posiadaniu obrońcy John Ridgeway spuścił krótkie podanie do Goederta, które odbił linebacker Jamin Davis i wrócił na przyłożenie. W trakcie przeglądu wynik został odwrócony — ale obroty pozostały i dały Waszyngtonowi kolejną szansę na zwiększenie przewagi. Sly, mając grę w swojej karierze, strzelił bramkę z pola z 55 jardów z 7:33 w lewo, aby dać Waszyngtonowi przewagę 26-21.

Ale każda gra Commanders, zwłaszcza z Heinicke jako rozgrywającym, zakończy się bez teatralnych późnych faz gry. Tym razem przyszła ochrona.

Co warto wiedzieć z 10 tygodnia NFL: epopeja Bills-Vikings kradnie show

Hurts posłał podanie w 50. minucie do Cuse Watkinsa, który potknął się o murawę, a następnie stracił kontrolę nad piłką, gdy Saint-Just go oczyścił. Forrest starał się zakończyć to, co było zwycięstwem w grze.

„Zdecydowanie weszliśmy w tę grę wiedząc, że nikt w nas nie wierzył” – powiedział Forrest. „…przyszliśmy gotowi do walki.”

Gdy jego drużyna była przygotowana na zwycięstwo w ostatnich minutach, Dodson został oznaczony za ofensywne przeszkadzanie przy podawaniu, negując 21. trafienie Curtisa Samuela na trzecim dołku. Ale po punt, defensywny koniec Montes Sweat udaremnił kolejny jazdę w Filadelfii z workiem na trzecim miejscu w dół.

Heinicke następnie trzymał się planu: skonwertuj na trzecim w dół i utrzymaj jazdę.

Gdy McClarin był blisko trzeciego i siódmego, Heinicke uklęknął i pogrzebał przed rzutem karnym na Grahama, dając Chiefs nowy spadek i szansę na wykrwawienie zegara.

Kiedy Filadelfia w końcu odzyskała piłkę, Casey Douhill odzyskał niezdarną gmerkę w ostatniej grze w celu przyłożenia, pozwalając Washingtonowi na zwycięstwo i pozwolił Heinigowi pomaszerować do tunelu w świętowaniu.

„Czuliśmy, że gdybyśmy mogli kontrolować linię bójki i biegać piłką, moglibyśmy zwolnić tempo i to właśnie byliśmy w stanie zrobić” – powiedział Rivera, zanim się w to pochylił. „To znaczy, koleś jest dynamicznym rozgrywającym i zrobił kawał kawałka – a Jalen też nie jest złym facetem”.