Raport: Bears podpisali roczną umowę z Panthers RB D’Onta Foreman

Według Adama Scheftera Bears pozyskali drugiego wolnego agenta w czwartek. Transakcja jest warta miliony.

Podpisanie kontraktu z Foremanem skutecznie kończy spekulacje na temat wolnych agentów na pozycji biegacza Bears. Nie będą ścigać Ezekiela Elliotta, Jamaala Williamsa ani nikogo związanego z Niedźwiedziami.

26-letni biegacz dołącza do Khalila Herberta w pokoju, w którym znajdują się nowo podpisani Travis Homer i Treston Ebner. David Montgomery, czteroletni koń pociągowy Bearsów, podpisał we wtorek trzyletni kontrakt wart milion dolarów z Detroit Lions.

Foreman grał w NFL przez pięć sezonów. Pierwotnie powołany przez Houston Texans w trzeciej rundzie NFL Draft 2017, spędził tam dwa sezony, zanim spędził kolejne dwa lata w AFC South, tym razem z Tennessee Titans. Pantery podpisały z nim kontrakt w wolnej agencji w marcu 2022 roku.

Z Panthers opublikował swój najlepszy sezon do tej pory. Foreman rzucił się na ponad 1000 jardów (914) i pięć przyłożeń, skutecznie przejmując nieobecność Christiana McCaffreya, gdy Panthers zadali go San Francisco 49ers. W zeszłym sezonie miał przełomowy rok, kiedy zobaczył zaledwie 35 procent ofensywnych snapów, w tym 4,5 jarda na prowadzenie.

Byłby miłym komplementem dla Herberta, który jest wyraźną opcją nr 1 na zapleczu Bears. Herbert rozpoczyna trzeci rok w następnym sezonie po solidnym drugim sezonie z Montgomery. Herbert przebiegł w zeszłym sezonie 731 jardów i cztery przyłożenia. W zeszłym sezonie był na szczycie tabeli liderów z wynikiem 5,7 jarda na prowadzenie.

Kliknij tutaj, aby śledzić podcast Center.

READ  Mark Meadows mówi, że Gwardia Narodowa jest gotowa do „ochrony zwolenników Trumpa” przed powstaniem Kapitolu, twierdzą śledczy House

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *