YEO Technology założyło spółkę w Arabii Saudyjskiej, podwyższono akcje YEOTK

Yeo Technology, której akcje notowane są na Borsa Istanbul pod symbolem YEOTK, kontynuuje swój międzynarodowy rozwój. Ostatni ruch firmy był w kierunku Półwyspu Arabskiego. Zanim Dla Ameryki i Europy Firma Yo Technology, która podjęła takie kroki rozwojowe, teraz skupiła się na stolicy Zatoki Perskiej. W tym przypadku Yo Technology założyła spółkę w Arabii Saudyjskiej. Wiadomość, która napłynęła przed sesją, umocniła notowania akcji spółki na giełdzie Borsa w Stambule. Dobre wejście do indeksu giełdowego YEOTK. Przyjrzyjmy się szczegółom z czytelnikami Kalendarza ofert…

YEO Technology zakłada spółkę w Arabii Saudyjskiej – piątek, 26 kwietnia 2024 r

Dziś rano, przed teoretyczną sesją kojarzeń, YEO Technology Energy Way Industry A. Ważną informacją o spółce przekazano inwestorom za pośrednictwem platformy udostępniania informacji publicznych KAP. Jak wynika z oświadczenia wydanego przez firmę; „Jedna z najważniejszych grup przemysłowo-handlowych w Arabii Saudyjskiej Podpisano umowę o współpracy i partnerstwie z firmą.

W Arabii Saudyjskiej Ogłoszono, że Yeo Teknoloji ve Endüstri A.Ş będzie posiadał 95 proc. udziałów w spółce powołanej do prowadzenia działalności w mega projektach. W związku z tym spółka poprzez nowo zawiązaną spółkę; Będzie wykorzystywać możliwości w Arabii Saudyjskiej, rozwijając projekty w sektorach przemysłu, energii, wody i infrastruktury.

Doświadczenie Yeo Technology Stwierdzono, że przedmiotowa spółka została powołana w tym celu i jej celem było zaspokojenie potrzeb Arabii Saudyjskiej w zakresie technologii wysokich energii. Rozwiązania o wartości dodanej.

Najnowsze wiadomości z giełdy, akcji i ofert publicznych Możesz zobaczyć tutaj.

Akcje YEOTK zareagowały wzrostowo po tej wiadomości

Po ogłoszeniu przez YEO Teknoloji ve Endüstri A.Ş założenia spółki w Arabii Saudyjskiej, podczas teoretycznej sesji meczowej Borsa Stambuł akcje spółki osiągnęły cenę górną dnia. Sytuacja ta uległa jednak zmianie aż do otwarcia Akcje YEOTK są po cenie maksymalnej Spokojnie.


YEO Technology założyło spółkę w Arabii Saudyjskiej, podwyższono akcje YEOTK

Po rozpoczęciu sesji Akcje YEOTK, zmierzające w stronę pułapu, ale sprzedawane po 232 TL, są obecnie notowane po cenie około 225 TL. Obecnie, przy premii wynoszącej 4,5 procent dziennie, akcje YEOTK nieznacznie spadły ze względu na sprzedaż z zyskiem.

READ  W wieku 14 lat został najmłodszym pracownikiem SpaceX – Breaking News

Analiza opinii giełdowych YEOTK 2024

YEO Technology, która weszła na giełdę w 2021 r., w kolejnym rajdzie zapewniła swoim inwestorom znaczne zyski. W lutym tego roku Osiągnął swój szczyt z 286 TL. W tym momencie akcje YEOTK weszły w korektę. YEOTK, który na początku kwietnia spadł poniżej 200 TL, nieco odbił się, kupując na tym poziomie.

Tygodniowe poziomy wsparcia linii dla zapasów YEOTK mogą wynosić 210 TL, 200 TL i 190 TL. Tygodniowy opór serii dla akcji YEOTK Poziomy wynoszą około 240 TL i 270 TL. Oczekuje się, że tygodniowe zamknięcia powyżej 270 TL spowodują powrót akcji do najwyższych poziomów w historii.

KAPTUR YEOTK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *