Ogłoszono nowego prezesa TFF. Tilki z Sherafet wyjaśniła

Büyükekşi, który miał zostać przewodniczącym TFF dzięki tej nominacji, zdecydował się na przedterminowe wybory.

Właściwie to oszustwo. Głównym celem jest ponowna kandydatura i odnowienie zaufania. Jednak wyliczenia w domu nie są zgodne z rynkiem. Po wyborach wyłonili się kandydaci.

Wczoraj Büyükekşi otrzymał badanie pulsu od ministra Osmana Aşkına Baka.

Sprawdź rozmowę przed ceremonią, „Jest mi niezmiernie miło ogłosić kandydaturę Served Yardimci. Przez lata pełnił różne role w UEFA i konfederacji. – skomentował.

Minister Bagh również pochodzi z Rice, podobnie jak zastępca. Poseł, który uzyskał poparcie polityczne, zakończył tym samym swoją kandydaturę do Beaux-Arts.

W Rivie padło kolejne zaskakujące imię.

Ismaila Hokoglu. Były prezydent Barambasy. Kandydatura Hocaoğlu powraca na agendę polityczną. Jednak gdy zapadła decyzja o pomocy, została ona zamknięta bez wyjaśnienia.

TFF jest niesamowite za kulisami.

Büyükekşi nie będzie już występował w naszej piłce nożnej. W Rivie otrzymał smutną wiadomość. Lokalizacja też jest ciekawa. w placówkach powiązanych z Ministerstwem. Kto wie, ten wie. Pozwólcie, że wyjaśnię tym, którzy nie wiedzą; Przy wjeździe do Rivy po prawej stronie znajduje się siedziba TFF, a po lewej obiekty Ministerstwa.

Bach przekazuje tutaj ukryte przesłanie w przestrzeni należącej do jego posługi. Pukekshi podsłuchuje rozmowę pomiędzy dwoma ministrami. Udaje, że nie słyszy. Jego ostatnie zmagania były daremne, gdyż jego twarz nagle opadła.

Nawet gdy udziela w mediach ekskluzywnych wywiadów swoim zwolennikom, wpatruje się w przeciwległą ścianę.

Nowym liderem TFF wydaje się być Servet Yandımcı.

Mówi się, że przyniesie to przydatne reformy. Osobiście nigdy o tym nie słyszałem. Wyjaśnili. Prawo się zmieni. Wiele szczegółów. Najważniejszymi tematami są grupy.

Zarządy Federacji, takie jak MHK, PFDK, Komisja Arbitrażowa, wybierane są oddzielnie. Podobnie jak w klubach.

Rozwińmy trochę. Kandydaci do kierownictwa TFF będą pracować wyłącznie dla kadry zarządzającej. Organizacje te tworzą listy i uczestniczą w wyborach niezależnie od administracji. Oczywiście kandydaci do rady oferują pośrednie wsparcie kandydatom do rad i mogą potajemnie tworzyć listy. Ostatecznie jednak komisję wybiorą delegaci. To nie administracja TFF doszła do władzy w drodze wyborów.

READ  Życie jak film Od Kuby do Turcji: Melissa Vargas

Wiesz, tak właśnie dzieje się w naszych klubach. Organy takie jak ds. dyscypliny, inspekcji, rejestru i Rada mogą być wybierane na tej samej konwencji niezależnie od kierownictwa.

Z czym zatem wiąże się ta historyczna zmiana w federacji?

Najpierw TFF usuwa obciążenie.

Są lekkie jak ptak. Śpiewa jak słowik!

Załóżmy, że sędziowie są źli. Lider TFF wyszedł i powiedział. „Deska Wolności. Wybrałeś brata…” Mówi i przechodzi. Kluby zbierają to, co sieją.

Wywołało to zamieszanie jeszcze przed przybyciem asystenta.

Sceny za kulisami pełne akcji rozgrzeją Twoje serce podczas letnich upałów.

Pozwól mi. Wyjeżdżam do Kadikoi. Prawdziwy wybór jest tam. Uciekaj, to przyjdzie i odejdzie. Przeciw zwrotce Sadeta

Sojusz rośnie. Nasz wujek nadal się tam kręci..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *