Próbka DNA pobrana z wymytego ciała pasowała do zaginionego MervaPróbka DNA pobrana z wymytego ciała pasowała do zaginionego MervaOsman Elmaz, mieszkaniec Stambułu, zgłaszał zaginięcie od 4 stycznia, kiedy nie udało mu się skontaktować z córką, Mervem Chevalem Elmazem, studentką pierwszego roku Wydziału Gastronomii AÜ. Po przybyciu do Antalyi Osman Elmas zgłosił się do Dyrekcji Oddziału Bezpieczeństwa Publicznego w celu odnalezienia córki. Zespoły policji prowincji Antalya rozpoczęły operację mającą na celu zlokalizowanie Merva Chevala Elmasa. Merve Şevval Elmas, który zatrzymał się w hostelu KYK w AÜ, dostał pozwolenie, wysiadł z autobusu publicznego, poszedł bulwarem Barınaklar i sam dotarł do miejsca, gdzie wodospady Düden łączą się z morzem. Zespoły Straży Przybrzeżnej rozpoczęły także poszukiwania Elmasa na morzu.

Próbka DNA dostarczona przez ojca była zgodna
W sobotę na plaży w dzielnicy Serik znaleziono ciało kobiety. Zdecydowano o pobraniu próbki DNA od jej rodziny, uznając, że jest to ciało Merve Şevvala Elmasa, który zaginął w mieście 4 stycznia. Ojciec Osman Elmas, który otrzymał tę wiadomość, przybył wczoraj wieczorem do Antalyi ze Stambułu. Osman Elmas, który w niedzielę rano przybył do Instytutu Medycyny Sądowej w Antalyi, po otrzymaniu informacji od władz oddał próbkę DNA swojej córki.
Wyniki DNA potwierdzają, że ciało kobiety wyrzucone na brzeg na plaży Seric to ciało Merva Chevala Elmasa. „Niestety Cigerparem zmarł” – powiedział ojciec Osman Elmas, który był załamany wiadomością o dopasowaniu DNA z Instytutu Medycyny Sądowej w Antalyi. Jeśli procedury zostaną zakończone, zajmiemy się tym jutro” – powiedział. Okazało się, że ciało Mervyna zostanie pochowane w Stambule.

READ  Zima powraca w marcu! Nowy tydzień będzie zimny (pomarańczowe ostrzeżenie w 2 prowincjach, żółty kod w 14 prowincjach) - wiadomości z Turcji z ostatniej chwili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *