Po meczu Samsunspor Fenerbahce İsmail Kartal: Nie są gotowi!

W drugim tygodniu Trendyol Super League Fenerbahce zmierzyło się z Samsunsporem i opuściło stadion wygrywając 2:0. Po meczu oświadczenie złożył Ismail Kartal, trener żółto-granatowej drużyny. Doświadczony trener powiedział: „Jakość naszych nowych transferów jest jasna, że ​​wejdą do zespołu. Zmieniliśmy się, ale oni nie są jeszcze gotowi”. używane zwroty. | Wiadomości Fenerbahce (Wiadomości sportowe FB)

W drugim tygodniu Trendyol Super League Fenerbahçe pokonało Yılport Samsunspor 2:0, a trener Ismail Kurtal wydał oświadczenie po meczu.

Oto te słowa:

Powiedziałem przed meczem, że życzę piłkarskiemu miastu Samsonsspor sukcesów w przyszłym sezonie. Nie rozpoczęliśmy jednak meczu dobrze, a chcemy grać na lepszym boisku i w tak dobrych warunkach. Przez pierwsze 15 minut nawierzchnia sprawiła, że ​​mecz rozpoczęliśmy nieco wolniej. Stopniowo jednak przejmowaliśmy kontrolę nad grą. Rozmawialiśmy w przerwie. Wygraliśmy dzisiaj. Cieszę się, że wygraliśmy. Gratulacje dla moich zawodników.

Jakość naszych nowych transferów i wzmocnień, jakie wprowadzą do składu, jest jasna. Dlatego się zmieniliśmy, ale oni nie byli jeszcze gotowi. Kiedy osiągną poziom zespołowy, przyczynią się do naszych wyników. Dwóch zawodników miało skurcze. Nie są w pełni przygotowani. Myślę, że gdy z czasem będziemy podnosić jakość naszych zawodników, będą oni wnosić większy wkład do zespołu.

Biegniemy z czasem. W poniedziałek i czwartek jest mecz. Mamy 2-2,5 dnia. Chcemy wyjść z turnieju Twenty20 w jak najlepszej formie, mając zdrowych i wypoczętych zawodników, a do rewanżu przystąpić z dobrym wynikiem.

READ  Markus Kistol trenerem Samsonsporu - Wiadomości z ostatniej chwili dotyczące Samsonsporu