Nowe szczegóły w sprawie Engina Polat-Dilan Polat! Otworzyli salon kosmetyczny, aby ukryć swoje cele

Jednostka dochodzeniowa ds. terroryzmu i przestępczości zorganizowanej przy Głównej Prokuraturze Stambułu i Anatolii przygotowała 75-stronicowy akt oskarżenia przeciwko 28 podejrzanym, w tym Dylanowi i Enginowi Bolatom, o rzekome pranie pieniędzy. Z przygotowanego arkusza zarzutów wyszły nowe szczegóły.

Od 2017 roku zarabiają nielegalnie

class=”medyanet-inline-adv”>

W akcie oskarżenia podejrzany Enjin Bolat, jak wynika z ustaleń zawartych w aktach, dołączył do tej grupy osób po nielegalnym podróżowaniu do kraju TRNC w 2017 r. i skontaktowaniu się z międzynarodowymi organizatorami nielegalnych zakładów bukmacherskich Terganem Pasarem i Weisalem Sahinem. Przez pewien czas osoby te były faktycznie zaangażowane w nielegalną działalność w TRNC i miały podobne umiejętności jak menedżer w systemach bukmacherskich, które w okresie przejściowym wykazały szybki wzrost i całkowicie opuściły nielegalną witrynę bukmacherską o nazwie Jasminebet. On, podejrzany Engin Polat, od 2017 r. zaczął tworzyć strukturę, której celem było wzbogacenie się nieuczciwie zdobytymi pieniędzmi. krypto- Odnotowano, że po otrzymaniu udziału w drodze konwersji na majątek przekazał go przebywającemu za granicą Terganowi Basharowi.

class=”medyanet-inline-adv”>
Nowe ustalenia w akcie oskarżenia Dylanna Ballada: prokuratura protestuje przeciwko orzeczeniu sądu
Sprawdź wiadomości

Otworzyli salon kosmetyczny, aby ukryć swoje cele

W przygotowanym arkuszu opłat pieniądze zdeponowane przez gracza w celu prowadzenia nielegalnej strony bukmacherskiej, pieniądze z zakładów, jako nielegalne źródło, są w wyniku chaotycznego systemu zamieniane na kryptowaluty, prane w kryptowalutach, bez kontroli w obrębie systemu, wpłacając i wypłacając pieniądze pomiędzy firmami, za pomocą oprogramowania szpiegującego, poczty. Dane przesyłane do firm za pośrednictwem systemu zamówień. podjęto próby uniemożliwienia wykrycia tej branży poprzez dokonywanie przez członków organizacji licznych transakcji wypłaty i depozytów oraz fałszywych transakcji na fakturach, aby ukryć swoje cele.


Chcieli wybielić czarne pieniądze za pomocą luksusowych pojazdów

W arkuszu zarzutów jest napisane, że aby zapobiec ujawnieniu się prawdziwej sytuacji, w portfelach kryptowalutowych trzymano duże ilości pieniędzy i przekazywano zainteresowanej osobie lub w razie potrzeby wykorzystywano je do luksusowego życia, a na koniec próbowano je wyprać. Była to firma o nazwie Milda, w tym kontekście wycofali miliony pieniędzy od zaangażowanych firm i przemieszczali się między firmami, mając na celu zdeponowanie pieniędzy w firmie o nazwie Milda i wypranie ich, kupowanie nieruchomości i luksusowych pojazdów za pośrednictwem tej firmy wielokrotnie zdobywał nieuczciwie zyski, zmieniał właścicieli, udawał, że prowadzona jest prawdziwa działalność biznesowa, zamieniał je na aktywa kryptograficzne i robił to bez rejestracji, że działał za pośrednictwem swojego członka, który wykonywał swoje ograniczone obowiązki i dopuścił się działań popełnionych w celu popełnienia przestępstwa. w sposób ciągły przez wiele lat.

READ  AKP podjęła decyzję, że gmina powie „ręcznie”!

Injin Polat jest przewodniczącym organizacji, a Dilan Polat jest menadżerem firmy.

class=”medyanet-inline-adv”>

W akcie oskarżenia organizacja przestępcza, której kierownikiem jest Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu, Alper Kürşat Polat, Sezgin Polat, Mustafa Özalp i Ahmet Gün to 20 członków organizacji, w tym Can Doğu, która jest dużą organizacją , która została powołana, aby wprowadzić do systemu prawnego nielegalnie przechowywane „czarne” pieniądze jako system, stopić je, przechowywać w portfelach kryptowalutowych i wydawać. I wykorzystaj go w luksusowym życiu.

Zażądano kary 40 lat

class=”medyanet-inline-adv”>

W przygotowanym akcie oskarżenia Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu, Sezgin Polat, Alper Kürşat Polat, Mustafa Özalp i Ahmet Gün zostali oskarżeni o „zakładanie organizacji przestępczej i kierowanie nią”. W wyniku przestępstwa” oraz „piłka nożna i inne wydarzenia sportowe nr. 7258” – żądał kary do 40 lat więzienia za przestępstwa „naruszające ustawę regulującą zakłady i gry losowe”.


Nowe ustalenia w sprawie przeciwko Dilanowi, małżeństwu Enjin Polat!  Przygotowany arkusz opłat został odesłanyNowe ustalenia w sprawie przeciwko Dilanowi, małżeństwu Enjin Polat! Przygotowany arkusz opłat został odesłany
Sprawdź wiadomości

Patty została członkiem organizacji

Babcia, która została uniewinniona w ramach śledztwa przeciwko 18 podejrzanym, w tym bratowi Dilana Bolata Kenowi Toku i 74-letniemu Enginowi Bolatowi, za „naruszenie prawa o urządzaniu gier losowych o charakterze przestępczym, zakładach bukmacherskich oraz piłce nożnej i innych sportach wydarzenia, członkostwo w organizacji powołanej w celu popełniania przestępstw” oraz „mienie pochodzące z przestępstwa” Za przestępstwa „prania pieniędzy” i „prania dochodów z przestępstwa” grożono karami pozbawienia wolności do 36 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *