Sześć osób zostało rannych, gdy Porsche Cayenne rozbiło się na festiwalu ulicznym w południowym Los Angeles, podała policja.

Południowe Los Angeles (KABC) — Co najmniej sześć osób zostało rannych, gdy kierowca w sobotę wieczorem wjechał na uliczny festiwal w południowym Los Angeles.

Incydent został zgłoszony w bloku 3000 South Trinity Street w pobliżu Martin Luther King Boulevard około godziny 20:00.

Według policji funkcjonariusze próbowali zatrzymać kierowcę białego Porsche Cayenne, ale ten odmówił zatrzymania. Właśnie wtedy przemknął przez betonową balustradę i wjechał w karnawałową konstrukcję w dół ulicy.

Kierowca, który nie został jeszcze zidentyfikowany, uderzył co najmniej sześć osób, z których wszystkie były w wieku od 30 do 50 lat, podała policja.

„To było trochę smutne, ponieważ uderzył dwóch moich strażników” – powiedział jeden ze świadków. „Właściwie to dał jednemu ze strażników wstrząs mózgu i złamał nogę. To nie powinno było się wydarzyć, człowieku”.

Nagranie uzyskane przez Eyewitness News pokazało kilka osób uciekających w bezpieczne miejsce. Wszystkich sześciu pacjentów zostało zabranych do szpitala z obrażeniami zagrażającymi życiu, podała policja.

Policja powiedziała, że ​​pojazd podejrzanego został zauważony kilka przecznic dalej, a interesująca osoba została aresztowana.

„Wygląda na to, że próbował wydostać się z targów, ale z powodu barier nie mógł się z nich wydostać, więc pojechał dalej na zachód MLK i kontynuował przez tłum, który, jak szacujemy, pochodzi z dowolnego miejsca. od tysiąca do 2000 osób” – powiedział sierż. Robert Leary z LAPD.

Biorąc pod uwagę, jak zajęty był uliczny jarmark, powiedział Leary, wynik mógł być gorszy.

„To naprawdę błogosławieństwo, że nikt nie został poważnie ranny” – powiedział. „Myślę, że słyszeli samochód, nie wiem, czy trąbił, najwyraźniej ludzie krzyczeli. Było naprawdę tłoczno, więc ludzie widzieli nadjeżdżający samochód i na szczęście wydaje mi się, że wysiedli na czas”.

Nie jest jasne, czy kierowca Cayenne był pod wpływem jakiejkolwiek substancji lub alkoholu. Incydent pozostaje przedmiotem dochodzenia.

READ  Chiny odzyskują drugą czarną skrzynkę rozbitego samolotu pasażerskiego

Copyright © 2022 Telewizja KABC, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *