Kontrakty terminowe na akcje spadają po wielokrotnych wzrostach na Wall Street

Lyft zyskuje 4% po aktualizacji KeyBanc

Wyciąg Zyskał ponad 4% przed dzwonkiem po aktualizacji z KeyBanca.

Analityk Justin Patterson podwyższył Elevator z wagi sektorowej do nadwagi, zauważając, że akcje powinny być wspierane przez środki cięcia kosztów i stabilizację popytu. Wyznaczył również cenę docelową na poziomie 24 USD, która odzwierciedlałaby wzrost o 55,7% w stosunku do miejsca, w którym akcje zamknęły się w poniedziałkowej sesji.

Abonenci CNBC Pro mogą Kliknij tutaj Przeczytaj więcej o tym, dlaczego Patterson spodziewa się wzrostu cen akcji.

Verizon spada z punktu widzenia przychodów

Akcje Verizon spadły o ponad 2% przed dzwonkiem po spełnieniu oczekiwań analityków na ostatni kwartał.

Telekomunikacja podzieliła się rozczarowującymi całorocznymi skorygowanymi prognozami zysków, spodziewając się, że EPS wyniesie od 4,55 do 4,85 USD, z wyłączeniem pozycji. FactSet szacuje EPS na 4,96 USD.

Verizon odnotował również 41 000 nowych połączeń netto w swoim biznesie abonamentowym w zakresie bezprzewodowych usług detalicznych.

– Samanta Subin

Obniżenie wytycznych 3M, brak zarobków

Akcje 3M spadły o ponad 5% przed dzwonkiem po tym, jak firma podzieliła się rozczarowującymi prognozami na cały rok i odnotowała brak przychodów.

Grupa przemysłowa pokonała prognozy zysków Wall Street w ostatnim kwartale, choć przychody nie spełniły oczekiwań. Firma odnotowała zysk w wysokości 2,28 USD na akcję przy przychodach w wysokości 8,08 mld USD. Według Refinitiv analitycy spodziewali się zysku na akcję w wysokości 2,36 USD przy przychodach w wysokości 8,04 mld USD.

W 2023 roku 3M spodziewa się spadku sprzedaży i zysku na akcję o 2% do 6% w wysokości od 8,50 do 9,00 USD.

3M powiedział również, że zmniejszy 2500 globalnych miejsc pracy w produkcji.

3 mln akcji spadło po obniżeniu prognozy

Akcje GE rosną po lepszych niż oczekiwano zyskach

General Electric notował wzrost o 2% na rynku pierwotnym po tym, jak gigant przemysłowy ogłosił wyniki kwartalne, które przebiły oczekiwania analityków.

READ  Tony Finau bije rekordowy rajd o tytuł 3M Open, trzeci w karierze PGA Tour

GE zarobił 1,24 USD na akcję przy przychodach w wysokości 21,79 mld USD w poprzednim kwartale. Analitycy spodziewali się zysków Według Refinitiv przychód w wysokości 21,59 mld USD wyniósł 1,13 USD na akcję.

„Rok 2022 był początkiem nowej ery dla GE. Z powodzeniem uruchomiliśmy GE HealthCare, osiągnęliśmy dobre wyniki finansowe, poczyniliśmy znaczne postępy operacyjne i kontynuowaliśmy niezłomne zaangażowanie na rzecz naszych klientów. Dzięki wysokiej jakości pracy naszego zespołu GE osiągnęło solidny wzrost przychodów i wzrost marży. rok” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Larry Culp.

— Fred Imbert

AMD upadło po degradacji Bernsteina

AMD Akcje spadły o ponad 2% po tym, jak Bernstein obniżył ocenę producenta półprzewodników z lepszych wyników rynkowych. Cytowana firma Pogarszające się trendy na rynku komputerów osobistych w zakresie obniżania wersji.

„Trzeba powiedzieć, że od tego czasu środowisko komputerów osobistych znacznie się pogorszyło” – powiedział Bernstein w notatce dla klientów. „Nasza nadzieja, że ​​AMD wykaże stosunkowo wysoką odporność na degradację kanałów, była niestety nieuzasadniona, aw ostatnich miesiącach coraz bardziej obawialiśmy się potencjalnej dynamiki komputerów PC”.

– Alexa Haringa

Rynki europejskie były płaskie, ponieważ inwestorzy trawili kluczowe wskaźniki PMI

Rynki europejskie były we wtorek mieszane, ponieważ inwestorzy analizowali najnowsze dane indeksu menedżerów zakupów błyskawicznych ze strefy euro w styczniu.

Paneuropejski Indeks Stoxx 600 Częściowo powyżej płaskiej linii na początku handlu, akcje detaliczne wzrosły o 0,7%, podczas gdy zapasy ropy i gazu spadły o 0,6%.

S&P Global eurozone Composite PMI wyniósł w styczniu 50,2, w porównaniu z 49,3 w grudniu i przekroczył konsensus prognozy na poziomie 49,8.

CNBC Pro: Goldman Sachs Asset Management wyróżnia zakątek rynku amerykańskiego z „ogromnymi możliwościami”

Akcje Scions spadają po zyskach

Akcje Zions Bancorp Zyski za czwarty kwartał spadły o ponad 2%, pomimo pobicia szacunków banków regionalnych. Zions odnotował zysk w wysokości 1,84 USD na akcję, powyżej 1,65 USD oczekiwanych przez analityków, zgodnie z kontem Street. Wynik odsetkowy netto również przewyższył szacunki.

Jednak dochody pozaodsetkowe były niższe niż oczekiwano, a depozyty spadły o 13% rok do roku do 71,7 mld USD.

Akcje Scion wzrosły o 2,27% w normalnym obrocie w poniedziałek, przed publikacją wyników.

– Jesse Pound

Należy uznać, że akcje rosną wokół tego kluczowego poziomu, mówi Dawson

Według Camerona Dawsona z NewEdge Wealth, akcje wzrosły w poniedziałek, ale nie na tyle, aby uznać je za prawdziwy rajd rynkowy.

„Musimy osiągnąć ten krytyczny poziom 4100” – powiedział Dawson w CNBC „DZWONEK NA ZAKOŃCZENIE: Dogrywka„Poniedziałek. S&P 500 osiągnął swoje 65-dniowe maksimum na poziomie 4100.

Dawson powiedział, że S&P 500 nie osiągnął głównego punktu ruchu w 2022 r., ponieważ spadał. Jeśli kurs przełamie ten poziom, może to oznaczać, że rajd ma potencjał, aby przejść do nowego cyklu hossy.

Dodał, że technika i pozycjonowanie mogą zająć akcje tylko do tej pory, zanim konieczna będzie fundamentalna zmiana, aby nadać akcji rozpęd.

„Musimy zobaczyć zmianę fundamentów, aby naprawdę sądzić, że ten rajd będzie kontynuowany” – powiedział.

Ostrzegł, że akcje pozostaną do góry nogami, dopóki Rezerwa Federalna w pełni nie pobudzi i ponownie nie pobudzi gospodarki USA.

READ  Dlaczego Kevin Durant odwiedził Phoenix; Damian Lillard, najnowsze informacje o Królach i Wojownikach

„Nie możemy wrócić do mnożników sprzed pandemii bez pomocy banku centralnego” – powiedział.

Dawson powiedział, że jeśli akcje mogą wzrosnąć i przebić 65-dniowe maksimum, zmniejszy to prawdopodobieństwo, że S&P 500 ponownie przetestuje swoje październikowe minima.

– Carmen Reinicke

Kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły

Kontrakty futures niewiele się zmieniły w poniedziałek wieczorem po solidnych wzrostach na akcjach w normalnych godzinach handlu. Od czasu dzwonka nie pojawiły się żadne raporty o zyskach spółek o dużej kapitalizacji, które wywołałyby znaczące ruchy na rynku kontraktów terminowych.

– Jesse Pound

Nasdaq i akcje chipów prowadziły w poniedziałek

Akcje cieszyły się w poniedziałek dużymi wzrostami. Oto kilka kluczowych liczb z sesji giełdowej.

  • Dow zamknął się 254 punktami, czyli 0,76%, na poziomie 33 629,56.
  • S&P 500 zamknął się 47 punktami, czyli 1,19%, do 4 019,81.
  • Nasdaq Composite wzrósł o 224 punkty, czyli 2,01%, do zamknięcia na poziomie 11 364,41.
  • Nvidia była największym hitem na Nasdaq, dodając 36 punktów.
  • VanEck Semiconductor ETF (SMH) wzrósł o 4,72% w najlepszym dniu od 30 listopada.

– Jesse Pound, Christopher Hayes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.