Renault prowadzi rozmowy z chińskimi Li Auto i Xiaomi w sprawie współpracy technicznej

Poinformował Reuters Według wiadomości, gigant samochodowy Renault rozważa współpracę technologiczną z chińskimi Li Auto i Xiaomi.

RenaultGłównie po to, aby uczynić swoje pojazdy bardziej interesującymi, szczególnie na rynku chińskim. Li Auto A gigant technologiczny jest nowym uczestnikiem rynku motoryzacyjnego Xiaomi Trwają rozmowy w sprawie nawiązania współpracy z m.in Zakłada się, że szczególny nacisk zostanie tutaj położony na oprogramowanie motoryzacyjne.Należy zauważyć, że Renault współpracuje obecnie z chińską firmą Geely nad hybrydowymi układami napędowymi oraz technologicznymi gigantami Google i Qualcomm nad inteligentnymi kokpitami. Przed tym Renault we Grupa Volvo Marka Flexis, która łączy i koncentruje się bezpośrednio na elektrycznych pojazdach użytkowych urodzić się. Oczekuje się, że do 2030 r. rynek elektrycznych samochodów dostawczych w Europie znacząco wzrośnie, a ci, którzy będą chcieli skorzystać z pojawiającej się tutaj ogromnej szansy, Renault z Grupa Volvo, Francuski gigant transportowy CMA zrobił ważny krok we współpracy z CGM Group i stworzył markę Flexis. Według raportu nowa firma będzie produkować elektryczne pojazdy użytkowe w fabryce Renault w Santoville we Francji.

Możesz być zainteresowany

Luca de Meo'nun, dyrektor generalny Renault ”Tesla pojazdów użytkowych„Flexis skoncentruje się bezpośrednio na pojazdach modułowych i w przyszłości zapewni bardziej ambitne rozwiązania pod względem opłacalności. Tymczasem Renault z Volkswagena Łączy się to również ze stroną elektryczną. Renault przed chwilą Volkswagena Oficjalnie potwierdził, że prowadzi rozmowy w sprawie produkcji małego samochodu elektrycznego na rynek europejski. Jeśli te negocjacje zakończą się zgodnie z oczekiwaniami, poznamy budżetowy pojazd elektryczny, który będzie ważną alternatywą, czyli konkurentem dla niewiarygodnie tanich chińskich pojazdów.

Mówi o tym Dyrektor generalny Renault Luca Di Meo, „Moje drzwi są otwarte dla każdego, kto chce wziąć udział. Mam moce produkcyjne. Mam platformę. „Wiem, jak to zrobić”. Wydał oświadczenie, w którym wskazał, że w proces mogą być zaangażowane inne nazwiska. Prawdopodobnie będzie to miało duży wpływ na rynek europejski, wytwarzając energię na poziomie 15 tys. euro lub mniej. Renault we VolkswagenaO ile nam wiadomo, nawiązuje kluczowe partnerstwa na rynku chińskim (bo każdy europejski producent samochodów chce mieć udział w ogromnym chińskim rynku) i pomaga chińskim firmom.

READ  Wprowadzenie Citroena Holiday Campera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *