Jego ciało znaleźli rybacy w Büyükçekmece! Podejrzany o morderstwo Sedefa Gülera zatrzymany w Edirne

Data utworzenia: 16 czerwca 2024 12:46

Yavuz Günör, podejrzany o morderstwo Sedefa Gulera, został schwytany w Elçili, przygranicznej wiosce Edirne w Grecji, owinięty dywanem i przywiązanymi do nóg ciężarkami w morzu w Büyükçekmece w Stambule. Z zeznań Günöra wiadomo, że przyznał się, że zorientował się, że Güler nie oddycha z powodu alkoholu i narkotyków, po czym owinął się dywanem i rzucił do morza.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zespoły Dyrekcji Oddziału Wywiadu Dowództwa Żandarmerii Prowincjonalnej Edirne potwierdziły, że Yavuz Güngör, podejrzany o morderstwo Sedefa Gülera, którego znaleziono owiniętego w dywan w morzu w Büyükçekmece w Stambule, przebywa w Edirne. Günör został złapany i zatrzymany podczas nocnej operacji w wiosce Elsili w ośrodku.

Podczas egzaminu Kunkar został skazany na 8 lat i 4 miesiące więzienia za przestępstwa „handlu lub dystrybucji narkotyków i środków pobudzających”, „ucieczki przestępców i więźniów”, „zakupu, noszenia lub posiadania broni palnej i amunicji bez pozwolenia”, i „handel”. Ustalono, że był poszukiwany za przestępstwa „posiadania lub dostarczania” narkotyków lub dopingu oraz „umyślne morderstwo”.

class=”medyanet-inline-adv”>

Został nominowany do Sądu

W swoim oświadczeniu ujawniono, że Yavuz Kunkor powiedział, że po spożyciu alkoholu i narkotyków zauważył, że Sedef Guler nie oddycha, a następnie owinął go w dywan i wrzucił do morza. Po rozprawie w żandarmerii Günör został wysłany przed sąd.

Jej ciało znaleźli rybacy w Büyükçekmece, podejrzanego o morderstwo Sedefa Gülera ujęto w Edirne.

Podejrzanemu zabrano rachunek za pranie dywanów.

Detektywi z Biura Porządku Publicznego przy Komendzie Policji Rejonowej Büyükçekmece zbadali każdy szczegół zdarzenia, w którym zatrzymano dwóch podejrzanych. Do środka do prania znalezionego na dywanie, w który owinięte było martwe ciało młodej kobiety, dotarła najpierw praczka dywanów, a następnie mężczyzna nazwiskiem Frath B.

W domu znaleziono ślady krwi

Fırat B. (53) i Onur Ö. Zatrzymano także wskazanych podejrzanych. W tych scenach kierowcą pojazdu był Yavuz G. Okazuje się, że mężczyzna, który dostał 8 lat więzienia w zawieszeniu za narkotyki i mężczyzna obok niego, to Firth B. Podczas przeszukania domu, w którym przypuszcza się, że doszło do zdarzenia, szalik, szalik i lina, które najprawdopodobniej zostały użyte do uduszenia dziewczynki, zostały przesłane do laboratorium kryminalistycznego w celu zbadania.

READ  Mary Miller mówi, że wyrok aborcyjny na wiecu Trumpa „zwycięstwo białych”

class=”medyanet-inline-adv”>

Podczas przesłuchania na komisariacie Firat P powiedział: „YG zadzwonił do mnie. Kiedy wrócił do domu, dziewczyna została znaleziona martwa. Kupiliśmy łańcuchy i zamki w sklepie z narzędziami i owinęliśmy ciało dywanem. Przywiązaliśmy do niego hantle i zabraliśmy do samochodu. Potem zrzuciliśmy go z mostu. – Nie zabiłem tej dziewczyny. Ślady krwi odnaleziono także podczas przeszukania prowadzonego przez policję w wynajmowanym domu.

Ujawniono najnowsze zdjęcia

Dochodzenie prowadzone przez Biuro Zabójstw ujawniło ostatnie zdjęcia Sedefa Gülera. Na nagraniu z 5 czerwca 2024 r. o godzinie 01:48 widać, jak Sedef Güler i Yavuz G. idą razem w stronę domu, w którym zostali zamordowani. Około 11 godzin później, o godzinie 13:40, na tej samej kamerze bezpieczeństwa pojawił się Fırat B., tym razem z torbą w dłoni.

class=”medyanet-inline-adv”>

Jej ciało znaleźli rybacy w Büyükçekmece, podejrzanego o morderstwo Sedefa Gülera ujęto w Edirne.

Złożono wniosek o odszkodowanie

Ustalono, że nastolatka, której rodzice się rozstali, przebywa z matką w Avsilar. Ustalono, że matka dziewczynki zgłosiła zaginięcie 6 czerwca, gdyż rodzina nie miała od niej wiadomości przez 4 dni. Siostra Sedefa Gülera udostępniła zdjęcie na swoim koncie w mediach społecznościowych, mówiąc: „Od 4 dni nie mamy od niej wiadomości, zaginęła”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *