Czy prezydent USA Biden jest robotem? Szczególnie uważnie obserwuj swoje dłonie.

Przed listopadowymi wyborami w USA zdjęcia kandydata Demokratów na prezydenta Joe Bidena podczas niedawnego wydarzenia wywołały powszechne zaniepokojenie.

Biden znalazł się wśród gości, którzy wzięli udział w obchodach Narodowego Dnia Niepodległości w Białym Domu, podczas których celebryci uczestniczyli w koncertach i występach na żywo.

Nagle zamarznięty

Biden nagle zamarł podczas występu na żywo na imprezie, w której uczestniczył Philonis Floyd, starszy brat George’a Floyda, który został zabity przez policję w Minnesocie. Biden był zaskakująco nieruchomy, gdy otaczający go ludzie tańczyli i wykonywali rytmiczne ruchy.

Uważaj na swoje ręce!

Amerykańskie media spekulowały, że Biden ma problemy zdrowotne. Szczególnie szczegół jego przypominającego robota stabilizacji rąk nie pozostaje niezauważony.

W wydarzeniu uczestniczyły tak znane nazwiska, jak Gladys Knight, Patti LaBelle, Doug E. Fresh i Kirk Franklin. Zdjęcia ponownie wzbudziły obawy o zdrowie psychiczne i fizyczne Bidena.

Biały Dom wydał oświadczenie w sprawie jego stanu

Urzędnicy Białego Domu wyjaśnili sytuację jako zwykłą usterkę techniczną i upierali się, że nie ma obaw o zdrowie Bidena.

Incydent ponownie ożywił publiczną debatę na temat zdrowia Bidena i wywołał spekulacje na arenie politycznej. W szczególności przeciwnicy Bidena w wyborach prezydenckich w 2020 r. w dalszym ciągu kwestionowali zdolności przywódcze Bidena, wykorzystując te obrazy jako argument polityczny.

Zwolennicy Bidena argumentowali jednak, że takie twierdzenia są bezpodstawne i że Biden skutecznie wywiąże się ze swoich obowiązków.

W swoim przemówieniu użył bezsensownych słów

Biden miał także problemy z przemówieniem po koncercie. Prezydent przekazał słuchaczom wiadomość na temat 11 czerwca, ale miał kolejny dezorientujący moment, gdy jego przemówienie stało się niezrozumiałe.

„Naszym obowiązkiem jest ochrona naszej wolności… naszej wolności… nigdy nie można zagwarantować… (niespójne)” powiedział.

W zrozumiałej części swojego przemówienia Biden powiedział: „Dziś przypominamy, że wciąż mamy mnóstwo pracy do wykonania. Idźmy dalej. Zachowajmy wiarę”. powiedział.

READ  Tragiczna śmierć japońskiego alpinisty: spada z 5380 metrów Nowości

Przed przemówieniem starszy przywódca popijał duży łyk z butelki wypełnionej czerwonym płynem przypominającym napój energetyczny.

u-001.png

Powiedział: „Jestem młody, energiczny i przystojny”.

Prezydent USA Joe Biden również przedstawił kampanię reklamową, którą rozpoczął podczas wyścigu wyborczego. Na końcu reklamy Prezydent Stanów Zjednoczonych często wspomina o swoim wieku i problemach zdrowotnych. „Spójrz, jestem taka młoda, aktywna i piękna” powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *