Canelo Alvarez kontra GGG 3: Aktualizacje rund na żywo

MMA Fighting ma na żywo aktualizacje rundy Canelo Alvarez vs. GGG 3, jednej z najlepszych walk bokserskich roku, w sobotnią noc na T-Mobile Arena w Las Vegas.

Oczekuje się, że główne wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu wschodniego na DAZN pay-per-view. Sprawdź nasze Canelo kontra GGG 3 Wyniki Strona, aby dowiedzieć się, co się stało na dolnej okładce.

To będzie trzecie spotkanie dwóch bojowników. Kiedy po raz pierwszy walczyli w 2017 roku, rozstrzygnięto losowanie podzielone, a Alvarez wygrał większościową decyzję 15 września 2018 roku na GGG.

Canelo Alvarez wygrał swoje WBA, WBC, IBF, WBO i Ten pierścień tytuły super wagi średniej w turnieju.

Canelo Alvarez kontra Zajrzyj na bloga na żywo z głównego wydarzenia GGG 3 poniżej.

Główne wydarzenie jest następne.

Hymny narodowe Dalej, Kazachstan Najpierw.

Następnie dostajemy trzy hymny z Meksykiem, a następnie z USA

Golovkin, pretendent, pierwszy wchodzi na ring. Arena się kołysze Armia siedmiu narodów Przebijają się przez głośniki, aby zaznaczyć jego wejście.

Wielki pop dla obrońcy mistrza Canelo, gdy wchodzi z muzyką na żywo.

Twoim sędzią w tym meczu jest Russell Mora.

Runda 1: Golovkin dostaje layup z dzwonka. Ponieważ potrzebują czasu, aby ocenić się nawzajem, Canelo chce iść na własną rękę. Canelo z wpinanym lewym hakiem. Prosto do ciała Canelo. Nie było zbyt wiele wyjścia z żadnego z zawodników na mniej niż minutę przed rundą otwierającą. Canelo odnosi większe sukcesy w swoim dźgnięciu, przez pierwsze trzy minuty bez żadnych wydarzeń.

Runda walki MMA 10-9, Canelo.

Runda 2: Canelo zadaje cios, a potem schyla się z westchnieniem. Golovkin jest zajęty swoim szumem. Canelo uderza, ale nie może zadać ciężkich ciosów. Jab przez Canelo, Golovkin uderza w ciało. Treść Canelo. Prawa ręka do ciała dla Canelo. Akcja jest nadal nieco niepewna w dwóch rundach.

READ  Gwiazda NBA mówi Kyrie Irving: „Nie chciałem skrzywdzić” „To nie ja kręciłem dokument”

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie, Canelo 20-18.

Runda 3: Najlepszy kontr pozostawiony przez Canelo Landsa był jak dotąd największym strzałem w walce. Canelo podwaja się podczas ciosu. Golovkin używa własnego ciosu, aby załatwić sprawy. Canelo rusza w pośpiechu. Golovkin łączy się z ciosem. Canelo ląduje na swoim.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie 30-27 Canelo.

Runda 4: Canelo naciąga się i uderza dobrze, a Golovkin nie może wiele zrobić poza ciosem. Canelo też wykonuje swoją pracę. Wysięgnikiem w prawo do Canelo, potem w prawo do ciała. Kombinacja daje Canelo prawą rękę na brodzie. Golovkin zadaje cios, ale Canelo ponownie wspiera go prawami.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie 40-36 Canelo.

Runda 5: Golovkin potraja się na ciosie. Canelo idzie za nim, w prawo do ciała, potem w lewo. Canelo rozdziera kolejny dobry do ciała. Kombinacja ciosów ciosem w ciało daje Canelo punkty. Golovkin zaczyna wyrzucać prawe ręce. Canelo z dobrym ruchem głowy. Golovkin kłuje go dźgnięciem. Lewy hak Canelo, a następnie strzał w ciało, który wytrąca Golovkina z równowagi o kilka stóp. Uczniowie z wyższych klas Canelo mają dobre oceny. Pod koniec krótkiej rundy mistrz odchodzi.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie 50-45 Canelo.

Runda 6: Canelo zadaje cios i okrąża Golovkina, aby otworzyć szóstą rundę. Gdy Golovkin próbuje się wcisnąć, Canelo uderza go w ciało i trafia krótkim hakiem. Golovkin z 1-2. Zawiesza Canelo. Canelo rozrywa ciało. Małe przewinienie Golovkina mija, zanim ląduje podbródkiem. Kolejny trudny do lądowania Canelo.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie 60-54 Canelo.

Runda 7: Canelo strzela lewą ręką i unika dwóch kontr Golovkina. Prawe dośrodkowanie Canelo prowadzi do klinczu. Strzela lewy hak Canelo. Uppercut firmy Canelo. Jest w pościgu, a Golovkin nie bywał tam zbyt często. Uderza Canelo w ciało. Canelo uderza Golovkina prawą ręką. Zadaje cios, którego Golovkin nie może znaleźć.

READ  Słuszny wyrok Trybunału Konstytucyjnego dotarł do lokalnego sądu

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie rzecz biorąc, 70-63 Canelo.

Runda 8: Jest dźgnięcie Golovkina, ale nie widzieliśmy jeszcze dużo więcej. Canelo z kolejnym lewym hakiem, gdy krążą. Rzuca z miejsca kolejną. Canelo wygrywa dzięki wymianie lewej ręki. Jedzie lewą stroną do ciała Golovkina. Kombinacja Jab-jab-body dla ziem Canelo. Golovkin wykazuje oznaki życia, ale Canelo natychmiast wspiera go kontrą. Prawa ręka Golovkina zdobywa punkty.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie rzecz biorąc, Canelo 80-72.

Runda 9: Canelo potraja się w dźgnięciu i podąża za lewą i prawą stroną. Podkrój do ciała marki Canelo. Uczniowie z wyższych klas Canelo mają dobre oceny. Canelo wciąż bije Golovkina. Uderzenie Golovkina, gdy Canelo przechodzi do defensywy i wreszcie pozwala na dwa silne ciosy. Canelo podwaja się po ciosie. Golovkin ląduje w prawo. Lewa ręka od Golovkina, potem prosta prawa. Canelo odpowiada dwoma czystymi ciosami. Canelo podchodzi do ciała.

Runda walki MMA 10-9, Golovkin. Ogólnie 89-82 Canelo.

Runda 10: Golovkin był zdecydowanie zrelaksowany po wygraniu rundy. Golovkin zdobywa bramkę prosto w lewo. Canelo miesza go do głowy i tułowia i trafia podbródkiem. Twarde ciało postrzelone przez Canelo. Podcięcie przez Golovkin. Canelo z kontuarem po lewej. Obaj wojownicy starają się założyć cios. Małe ukłucie wewnętrzne dla Canelo.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie rzecz biorąc, 99-91 Canelo.

Runda 11:

Runda 12:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *