Zwiastun odcinka 87 wyroku; Tuğçe i ćınar żegnają się

Choć zwiastun 87. odcinka Judgement jest jednym z najbardziej wyczekiwanych, Duke i Sinar pożegnali się w ostatnim odcinku serialu Judge, wyemitowanym w niedzielny wieczór na Channel D.

Ostatni odcinek serialu Judgement, w którym występują Pınar Deniz i Kaan Urgancıoğlu; Niespodziewana wizyta Iqlala i groźba wobec Celine w dniu urodzin Mergan jest bardzo zaskakująca. Ich przeszłe trajektorie z Yektą są koszmarem dla ich karier obojga.

Ten incydent, który początkowo wydaje się być zwykłą sprawą sądową, uderza w plan Ilkasa jak bomba skrywająca ogromne tajemnice. Kiedy na komisariat trafia sprawa o morderstwo, która szokuje wszystkich, Eran wycofuje się do biernych obowiązków. Merton i Osman rozpoczynają własne śledztwo, aby częściowo udowodnić niewinność Sinara.

Z jednej strony Ilkas ciężko pracuje nad swoimi aktami, z drugiej strony Celine biega po okolicy, próbując wszystkich posprzątać na swój sposób. Próbując polepszyć życie wszystkich wokół nich w stopniu, w jakim mogą ingerować, ci dwaj w rzeczywistości działają, nie znając planu losu.

87. odcinek serialu „Judgment” zostanie wyemitowany w niedzielę, 17 marca o godzinie 20:00 na kanale D.

READ  Szok w królestwie: Wnuk słynnej aktorki-księżniczki rozwodzi się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *