Wynik Guardians vs. Yankees: Cleveland bierze udział w drugiej grze, gdy Jameson rezygnuje z dwóch dodatków Taylon.

Nowy Jork — ALDS jest teraz najlepszym z trzech. Oscar Gonzalez i dominujący występ Bullpen doprowadziły Cleveland Guardians do 10-inningu 4-2 zwycięstwa w piątek po południu (Tablica wyników) w meczu 2 przeciwko New York Yankees. Seria zmierza do Cleveland w sobotni wieczór, z remisem w jednej grze.

Nowy Jork objął wcześnie prowadzenie 2:0 dzięki pierwszej rundzie u siebie Giancarlo Stantona, ale Strażnicy zremisowali, aby zremisować w środkowych inningach, a następnie znaleźli trawę z kilkoma słabymi wyskakującymi okienkami w dziesiątym inningu, aby objąć prowadzenie. Bullpen Clevelanda utrzymał Yankees do jednego w 4 1/3 rund.

Oto cztery wnioski z gry 2:

Stanton wrócił do domu po tym, jak powinien był chodzić

Shane Bieber otrzymał telefon od sędziego gospodarzy Jeremy’ego Rehocka w pierwszej rundzie (a przynajmniej tak mu się wydawało). Jego nóż 3-1 do Giancarlo Stantona został nazwany uderzeniem, które było tuż pod płytą, chociaż znajdowało się poniżej strefy. Oto lokalizacja boiska:

Sędzia gospodarzy nazwał ten rzut 3-1 do Giancarlo Stantona strajkiem.

Baseballowy uczony

Łapacz strażników, Austin Hedges, jest elitarnym graczem, który albo kradnie cios, albo przekazuje połączenie prosto do Rehocka. Tak czy inaczej, telefon dał Bieberowi wytchnienie i kolejną szansę na wydostanie Stantona i zakończenie pierwszej rundy. On tego nie zrobił. Następny wyciąg poszybował w górę, ale nie wystarczająco długo, a Stanton umieścił go na krótkim prawym korytarzu pola dla dwubiegowego homera i przewagi 2:0.

Jeśli narzut 3-1 zostanie nazwany piłką, a Stanton idzie, być może następny pałkarz (Josh Donaldson) uderzy, aby splątać obu biegaczy i zakończyć inning. A może uderzył w homera z trzech przejazdów. Kto wie? Wezwanie do strajku przedłużyło atak i dało Stantonowi kolejną szansę na zadanie obrażeń, a wiemy, że wykorzystał.

Z tym homerem Stanton zaszedł głęboko dziewięć razy w ostatnich 12 meczach poza sezonem i ma 10 graczy w 20 meczach po sezonie. Tylko Carlos Beltran (11) ma więcej gości w 20 meczach po sezonie. Stanton wszedł do 2022 roku z karierą .288/.372/.712 po sezonie. 2017 NL MVP był jednoosobową załogą wrakową w październiku.

Cortez uratował własny bekon

Nie mniej przy siedzeniu jego spodni. Z załadowanymi bazami i dwoma autami w czwartej rundzie, Miles Straw pokonał odbicie w środku, do którego dotarł i złapał Cortez. Zszedł na dół i wylądował za nim, ale mimo to udało mu się rzucić do pierwszej bazy, aby się wydostać. Straw to jeden z najszybszych graczy w baseballu. Cortes nie miał czasu.

Jeśli Cortez tego nie powstrzyma, to jest to gol z dwoma rundami do wyśrodkowania. Przynajmniej upuszczenie go utrzymałoby piłkę w polu wewnętrznym i zapobiegłoby drugiemu podejściu. Prawie bonusem jest zakończenie pierwszej bazy, kończące się w rundzie.

Ogólnie rzecz biorąc, Strażnicy zdobyli dwa przejazdy w pięciu rundach przeciwko Cortezowi, chociaż było zbyt wiele okazji, aby naprawdę wpłynąć na tablicę wyników. Mieli biegacza na bazie w czterech z pięciu rund i wielu biegaczy na bazie w trzech z pięciu rund przeciwko lewostronnemu All-Star. Cortez zgiął się, ale ostatecznie nie złamał.

Sędzia walczy w ALDS

W dwóch meczach 62-letni mężczyzna Aaron Judge jest 0 za 8 z stępem i siedmioma przekreśleniami w ALDS, w tym 0 za 5 z czterema przekreśleniami w meczu 2. Strażnicy dobrze sobie radzili, utrzymując faworyta AL MVP w ryzach. Dwie gry. Również sędzia uderzył w tej serii. Nie dali mu szansy na zrobienie szkody.

Warto zauważyć, że sędzia poszedł 8 za 37 (.216) z 15 strajkami w ostatnich 13 meczach w sezonie zasadniczym. Wygrał 1 za 20 z 16 – 16! — Strikeouts vs. Cleveland w 2017 ALDS. Pomiędzy tą passą a tą osiągnął .242/.354/.550 z 10 HR w 29 postseasonowych meczach. Strażnicy wydają się mieć jego numer w październiku.

Połączenie z Cleveland zostało nagrodzone

Żadna drużyna baseballowa nie włożyła piłki do gry bardziej niż Strażnicy w tym sezonie, a w dziesiątym inningu ta umiejętność kontaktu została nagrodzona dwoma trafieniami, aby wygrać mecz. W pierwszym Jose Ramirez rozdarł to, co powinno być singlem, w płytką lewą stronę, ale gdy wszedł na drugie miejsce w grze, Josh Donaldson rzucił się na rzut, który poszybował daleko od drugiej bazy, pozwalając Ramirezowi awansować na trzecie miejsce bez żadnych outów. Trochę szczęścia w grze i trochę pośpiechu podniosły Cleveland.

Kolejny pałkarz, Oscar Gonzalez, przegrywając 0-2, obrócił dwa wyciągi na 1-2, a następnie wyrównał w prawo, a następnie strzelił gola. Piłka trafiła idealnie pomiędzy pierwszego basemana Aarona Rizzo i prawego obrońcę Aarona Judge’a.

Opierając się na prędkości wyjściowej i kącie odbicia, Statcast dał Ramirezowi 9 procent szans na piłkę, a Gonzalezowi 37 procent. Dobrze ułożony jest lepszy niż dobrze uderzony. Ponownie Josh Naylor wypalił piłkę z prędkością wyjściową 108,5 mil na godzinę po uderzeniu w głowę Harrisona Badera, aby zapewnić Strażnikom kluczowy bieg ubezpieczeniowy. Dobra robota też.

Cleveland został nagrodzony za nawiązanie kontaktu w dziesiątym inningu, podczas gdy Yankees walczyli o generowanie czasu kontaktu. Trzech odciążających Strażników połączyło siły, by zmierzyć się z 18 pałkarzami, pozwalając tylko na sześć piłek w grze (osiem skreśleń, cztery spacery, trzy wyjścia naziemne, jedno odskoczenie, jedno wybicie i jedno pojedyncze).

następny

Gra 3 sobotni wieczór w Cleveland. Przełożenie Gry 2 oznacza, że ​​nie ma już dni wolnych w serii, więc Yankees i Guardians grają codziennie, dopóki seria nie zostanie rozstrzygnięta. Tristan McKenzie (11-11, 2.96 ERA) i Luis Severino (7-3, 3.18 ERA) to startujący z przewidywaniami Game 3. Pierwsza drużyna, która wygra, awansuje do ALCS.

READ  Celtics kontra. Bucks Score: Giannis Antotocounbo, Milwaukee Live NBA Aktualizacje playoffów, gdy próbują zamknąć Boston

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *