Wiadomości o Survivor: Ogłoszono kandydata do trzeciej eliminacji Survivor All Star! Nagihan otworzył usta i zamknął oczy – Magazine News

W poprzednich odcinkach Survivor All Star Team Blue wygrało dwa mecze o immunitet, a nazwiska Cardeniza i Pinara z Team Red zostały wspomniane. Pinar opowiedział swoją rozmowę z Ersinem po jego powrocie z Rady Wyspy. Obie drużyny dały z siebie wszystko w meczu o immunitet. Mecz zakończył się wynikiem 12:11. Ogłoszono trzeciego kandydata do eliminacji. Do najważniejszych momentów tego emocjonującego meczu zaliczają się:

class=”medyanet-inline-adv”>

Merve Aydın powiedział: „Wychodzę na mecz i po trzech sekundach podnoszę flagę, ale dotarcie mężczyzny zajmuje 13 sekund. 13 sekund oznacza, że ​​przeciwna drużyna wykonuje stały strzał, a kiedy ponownie go zdobędziemy, zaczynamy strzelanie. To duża zaleta. Znajdujesz się pod presją. ” „Jakoś strzelasz. Nadal uważam, że nasze strzały są lepsze od ich, ale jesteśmy zbyt z tyłu, aby je złapać”. powiedział.

„Nic, czego nie weźmiesz, nie jest wywrócone do góry nogami”

Pinar: Nie jestem zaskoczony, że moje nazwisko znalazło się w radzie w wyniku tej gry o immunitet. Bo to już zostało zrobione w Pierwszej Radzie Immunitetu. Myślę, że jest tam napisane 4 Pinar. Mam tu teraz napisać? W ramach normalnej racjonalnej osoby nie. Kiedy widzisz, z kim mam osobiste problemy? To jest z Aliną. Alena powinna do mnie napisać, już to mówiłam od początku. Wydaje mu się to naturalne i naturalne, że o mnie pisze, ale tak jak inni piszą Özgüra z logiką, jak można zniszczyć tak potężną osobę, ignorując własne śmieci, tak i do mnie z pewnością napiszą. Porozmawiajmy o bracie Ersina. Kiedy wychodzę ze zgromadzenia, Ersin jest za mną i oczywiście nie ma odwagi powiedzieć mi nic w twarz. Mówi coś do kogoś innego za moimi plecami: „System działa dobrze”. Automatycznie zgodził się, że mój tekst jest zgodny z prawem. Powiedziałem: „Co się stało? Lato. Nie boję się wejść do kosza tak jak Ty. Mówi: „Dojedziesz tam, wyjdziesz”. Tak, i tak wyjdę. Nie mam problemu z wyjazdem. Masz Ersina. Nie ma niczego, co zrobiłeś lub czego nie zrobiłeś. Sprawa gołębi bębnowych zniknęła, a ercyna powraca. Powiedział: „Przychodzisz i źle o mnie mówisz, po tym jak pobiłeś mnie tak bardzo, że tam nie idę”.

READ  Akun Ilkali ogłosił, na jaką partię głosował na Kunita Astemira

class=”medyanet-inline-adv”>

Trzeci kandydat do eliminacji zostaje ogłoszony na Survivor All Star.Nagyhan otwiera usta i zamyka oczy.

„Nie dam nikomu premii”

Ersin Gorgut: „Napisałem Pinar w Radzie”. Bo powiesz dlaczego? Był wcześniejszy problem. Miałem scenariusz. Powiedziałem, że Pinara będzie główną postacią w tym scenariuszu i napisałem Pinarę. Wyszło 6 szpilek i wpadło do garnka. Powiedziałem więc, że ci, którzy do mnie piszą, ci, którzy piszą do Ersina, muszą być złamani. Sami mówią, że ponieważ pozwolił mi doświadczyć tej walki, to ja pozwoliłem mu tego doświadczyć. Nie zapłacę nikomu. Nie będę nikomu reklamować. Powiem im to stąd. Dziś Pinar coś mi skądś mówi i oczywiście nie mogę być jej rozmówcą, tyle Wam powiem. Powinien iść i zostać rektorem na uniwersytecie. On wie wszystko.”

class=”medyanet-inline-adv”>

Trzeci kandydat do eliminacji zostaje ogłoszony na Survivor All Star.Nagyhan otwiera usta i zamyka oczy.

Nagihan otworzył usta i zamknął oczy

Nakihan Karadere złożył następujące oświadczenia przed Igrzyskami Immunitetu:

Oprócz ducha zespołowego, staliśmy się słoni. Czy mamy dobry humor?Oczywiście, że nie. Całe życie uprawiamy sporty indywidualne, a kiedy przychodzi na to czas, wiemy, jak być drużyną w drużynie flagowej. W tym przypadku ponownie staram się być zespołem tak bardzo, jak tylko to możliwe, ale zamiast ponosić mniej strat, stawiamy do puli silny, solidny zespół, a także stawiamy do puli najsilniejszego konkurenta, jakiego mamy. garnek. Zabierając ich na walkę, jesteśmy już starym zespołem i zespołem, który ich skrzywdzi. Mają też dwie ręce i dwie ręce. W rzeczywistości karzą siebie, pozostając tutaj przez tydzień, aby jeszcze bardziej zacieśnić swoją braterską przyjaźń. Ponieważ oni tutaj dosłownie umierają z głodu. A co jeśli spróbuję zatrzymać tu teraz kogoś, kto na to nie zasługuje? Dlatego nie jest to miejsce na bycie bratem, pomocnikiem czy towarzyszem. Oczywiście każdy powinien starać się chronić swojego współmałżonka i przyjaciół tak bardzo, jak tylko może, ale to, co mówimy, jest złe, ale z naszych ust wychodzi dobro, zło, a nasze ręce piszą różne rzeczy. Zatem bardzo na to zasługujemy. Jak uciec? Myślę, że możemy zostać uratowani, usuwając z nas ciężar i jednocześnie docierając do grupy podstawowej. Bez względu na to, co zrobisz, ograniczenie jest właściwym sposobem.

READ  Silikony, które wszczepił w Ankarze, uprzykrzyły mu życie.

Nie można było zauważyć, że Zahra zakryła uszy, gdy Nagihan przemówił.

Trzeci kandydat do eliminacji zostaje ogłoszony na Survivor All Star.Nagyhan otwiera usta i zamyka oczy.

Gra w chorobę

Mecz Immunity był świadkiem zaciętej walki. Niebiescy podeszli od tyłu i doprowadzili do remisu 11:11. W ostatnim meczu wystąpili Nagyhan, Merv, Mustafa Kemal i Serkan Yildirim. W drużynie niebieskiej Seda, Nefis, Okede i Yasin wzięli udział w grze o flagę. Pod koniec bezpośredniej bitwy drużyna czerwonych zdobyła immunitet.

Trzeci kandydat do eliminacji zostaje ogłoszony na Survivor All Star.Nagyhan otwiera usta i zamyka oczy.

Rada Wyspy

Po dłuższej porażce w meczu o immunitet, Blue Team zdecydowała się zostać 3. kandydatem eliminacyjnym w radzie. Z drużyny niebieskich pochodziło 3 Perna, 2 Damla Kane i 7 Aisu. W rezultacie Aysu stał się trzecim kandydatem do eliminacji po Cardenizie i Pinarze.

class=”medyanet-inline-adv”>

Trzeci kandydat do eliminacji zostaje ogłoszony na Survivor All Star.Nagyhan otwiera usta i zamyka oczy.

Po tym, jak Nakihan z drużyny czerwonych stwierdził, że drużyny nie są równe, Akun Iligali ogłosił ankietę w mediach społecznościowych.

Ogłoszono kandydatów do eliminacji Survivor All Star!  Kontuzja Sergana przeraża wszystkich

Ogłoszono kandydatów do eliminacji Survivor All Star! Kontuzja Sergana przeraża wszystkichSprawdź wiadomości

Nieoczekiwany rozwój wydarzeń w Survivor All Star!  W walce nikt nie został wyeliminowany

Nieoczekiwany rozwój wydarzeń w Survivor All Star! W walce nikt nie został wyeliminowanySprawdź wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *