Ocalały Gdzie jest Zahra? Co się stało z ocalałą All Star Zahrą, dlaczego zaginęła, czy została zdyskwalifikowana?Napięcie między Nagihanem i Zahrą odcisnęło piętno na Survivor All Star. Podczas pierwszego w tym tygodniu meczu o immunitet w 19. odcinku między nimi było napięcie, ale obrazy nie zostały pokazane na ekranie. Sahry Işık nie było na placu zabaw ani w zborze. Po rozwoju wydarzeń zaczęto zadawać pytania: „Co stało się z Ocalałą Zahrą i gdzie ona jest?”


|
Najnowsze galerie

  1. Ocalały Gdzie jest Zahra? Co się stało z ocalałą All Star Zahrą, dlaczego zaginęła, czy została zdyskwalifikowana?
  2. Karta do głosowania Samorządowego 2024 🗳 Siedziby partii na karcie do głosowania | Która partia jest na karcie do głosowania? 31 marca Zarządzenie dotyczące kart do głosowania w wyborach samorządowych
  3. Ewangelia serii książek Yar Sere Kaya? Skąd pochodzi Sere Gaya i ile ma lat?
  4. Najnowsza statystyka dotycząca stopniowanej emerytury za rok 2024: Czy nastąpi stopniowe przechodzenie na emeryturę – czy jest ona uwzględniona w prawie zbiorczym?
  5. Ile wynosi najwyższa promocja emerytalna 2024 roku? 📍 Zaktualizowana lista Banków oferujących najwięcej promocji! Który bank daje ile promocji emerytalnej?
  6. Data złożenia wniosku i egzaminu İOKBS 2024: Kiedy zostaną ogłoszone wyniki egzaminu stypendialnego? O której godzinie rozpocznie się IOKBS i ile minut będzie trwał? Przewodnik po egzaminie stypendialnym İOKBS…
  7. Gobak Serial Obsada 📺 Gobak Obsada i Fabuła ✨Gobook Adaptacja serialu telewizyjnego, gdzie został nakręcony?
  8. Seria KOPUK Kim jest Ipek? Ile lat ma Biran Damla Yilmaz, która gra Ibeka i skąd pochodzi? Seriale i filmy telewizyjne
  9. Kim jest ocalały Mustafa Kemal? Ile lat ma Survivor All Star Mustafa Kemal Kurt, skąd pochodzi i czy jest żonaty?
  10. Kim jest Ocalała Dora i czy jest mężatką? Skąd pochodzi Uğurtan Dora, ile ma lat, kim jest jej mąż i czym się zajmuje?
© Prawa autorskie 2024

Milliyet.com.tr to miejsce, w którym znajdziesz wiadomości i felietony z Turcji i świata, od dziennikarstwa po politykę, od sportu po podróże; Treści wiadomości Milliyet.com.tr nie mogą być cytowane bez pozwolenia, nawet jeśli źródło jest cytowane, kopiowane lub publikowane gdzie indziej bez pozwolenia lub niezgodnie z prawem.

READ  Smutna wiadomość dla fanów serii Yalı Çapkını ve Cranberry Sherbet! - Gazeta Kadikoi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *