Wiadomości i raport transferowy trenera Galatasaray Ogana Brooka do nowego trenera Fenerbahce Jose Mourinho: Zaskakująca rola | Rafa Silva jest bardzo ważny, ale…

class=”medyanet-inline-adv”>

Trener Okan Buruk z Galatasaray, który wygrał zacięty wyścig z Fenerbahçe w Trendyol Super League, złożył oświadczenie w transmisji na żywo.

Gryzący; Jose Mourinho, trener żółto-granatowej drużyny, złożył oświadczenia DHA, w których zwrócił uwagę na skład zespołu, wysiłki transferowe i program.

Oto słowa Ogana Brooka;

„Mourinho to niesamowita postać”

2 lata temu był George Jesus. Jest także bardzo ważnym nauczycielem. Był bardzo skutecznym nauczycielem. Skupiliśmy się na własnej grze i drużynie, a nie na tym, kto był trenerem przeciwnika. W zawodach wezmą udział 4 drużyny. Moim celem jest skupienie się na własnej grze. Jose Mourinho nie pracował dla drużyny, która od lat gra w Championship. Nowy kraj, nowy zespół. Zagrał w 2 finałach w Europie. W ciągu ostatnich 5 lat odniósł niezwykłe sukcesy w Pucharze Europy. Oczywiście wprowadza to ważny kontekst. Rola ważna i zaskakująca. Ktoś, kto nie wie, dokąd iść i co robić. Będzie szczęśliwą postacią tureckiego futbolu. Specjalnie dla dziennikarzy… żeby pytania były trochę krótkie… (śmiech)

class=”medyanet-inline-adv”>

„Kocham Komisa i Sergio, ale…”

Jeśli potrafisz właściwie działać, gdy napotkasz problem, to ważna wiadomość. Gracze mogą reagować emocjonalnie, co jest całkiem normalne. Wszyscy chcą grać i być ważni. Jako bohaterowie Comis i Sergio to ludzie, których lubię. Sergio to aktor, który potrafi odgrywać rolę bohatera. Musiałem zareagować tak, jak powinienem. Przez jakiś czas chodził na treningi bez nas. Wszedł na boisko w naszym ostatnim meczu.

„Zrobimy 4 transfery”

Będziemy grać w Europie i musimy utrzymać szeroki skład. Na przykład Barış Alper Yılmaz zawsze grał. Zaha czasami grała trochę, czasami Jiyech grał trochę dłużej. Kerem Aktürkoğlu wniósł znaczący wkład. Zagrał Kerem Demirbe. W tym roku rozważamy 4 graczy. Wszyscy ci czterej gracze wniosą bezpośredni wkład do zespołu. Kupujemy każdego zawodnika, aby mógł zagrać w pierwszej 11-tce. Mamy silnego zawodnika, takiego jak Icardi. Rozważamy zawodnika, który mógłby grać z nim i bez niego. To także jego egzamin Pakambu.

READ  Prezydent Galatasaray Tarzan Ozbek: Wkrótce koszulki z pięcioma gwiazdkami – Najnowsze wiadomości z Galatasaray

class=”medyanet-inline-adv”>

Czy KEREM AKTURKOĞLU odejdzie?

Kerem Aktürkoğlu odegrał ważną rolę w mistrzostwach. Cenny piłkarz, jeden z naszych kapitanów. Jako nauczyciel oczywiście chcę, żeby został. Oferta i prośba gracza są ważne. Wielu zawodników chce także wyjechać do Arabii Saudyjskiej i uzyskać wyższą pensję. Podobne żądania zostaną postawione Keremowi i innym zawodnikom. Liczy się to, czego chcą Galatasaray i trener. Przyszłe oferty ocenimy wspólnie z naszymi graczami. Naszym pierwszym celem jest utrzymanie zawodników w drużynie.

„Nie mamy zamiaru sprzedawać zawodników”

Nie mamy zamiaru sprzedawać zawodników. Zamierzamy dodać graczy. Pomysł Galatasaray nie zakłada teraz sprzedaży zawodników. Utrzymamy silną siłę roboczą. Sacha Boi otrzymał ofertę opiewającą na 30–35 mln euro. Gdy otrzymasz taką ofertę, na pewno się nad nią zastanowisz. Gdybyśmy nie pozyskali Davinsona, nie zakończylibyśmy ligi z samym Nelsonem i Abdulkerimem.

class=”medyanet-inline-adv”>

„Pozyskamy najlepszych zawodników”.

Spotykamy się z wieloma zawodnikami i uzyskujemy informacje od ich klubów. Szkolenie tych zawodników przed obozem jest najważniejszą rzeczą. Pozyskajmy najlepszych graczy. Może uda nam się sprzedać jedną lub dwie sztuki. Fani Galaty nie martwcie się i bądźcie cierpliwi.

„Spotykamy zeszłoroczną Amrapathę”

Naszym najwyższym priorytetem jest odpisanie. Przyglądamy się także zawodnikom do pomocy i linii ataku. Nie spotkałem Amraba. Nie powiedziałbym, że dorastał w infrastrukturze Galatasaray, ale był tu wiele razy ze swoim bratem i zna to miejsce bardzo dobrze. Spotkaliśmy się z nim w zeszłym roku i ostatniego dnia odszedł do Manchesteru United.

„Rafa Silva nie jest w naszym programie”

Najważniejszym zawodnikiem jest Rafa Silva. Jest wolnym agentem i ma kilku zalotników. Są tu astronomiczne kwoty, ale na pewno nie są one w naszym planie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *