Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI: Błyskawiczny wniosek o transfer z Hiszpanii! Program Arda Gular Realu Madryt – Piłka nożna

Arta Guler, który dołączył do Realu Madryt z Fenerbahce na początku sezonu, pomimo rekonwalescencji po kontuzji, ma trudności ze znalezieniem czasu na grę. Młoda gwiazda zyskała uznanie hiszpańskiej prasy po wejściu na boisko w końcówce meczu z Gironą i zdobyciu rzutu karnego. Defensa Centrale, znana z bliskości z Realem Madryt, złożyła wniosek o błyskawiczny transfer Arty Gulera.

class=”medyanet-inline-adv”>

Wiadomości: Śledzenie transferów dla Barış Alper Yılmaz!  Oficjalne oświadczenie dotyczące specjalnego przedmiotu

Wiadomości: Śledzenie transferów dla Barış Alper Yılmaz! Oficjalne oświadczenie dotyczące specjalnego przedmiotuSprawdź wiadomości

„To nie jest w planach Ancelottiego”

W raporcie stwierdzono, że Arta Guler nie był uwzględniony w planach Ancelottiego i nalegano, aby chłopak mógł opuścić Real Madryt na wypożyczeniu w miesiącach letnich. Mówi się, że Arta Guler został wykluczony ze składu ze względu na długą nieobecność w drużynie w pierwszej połowie sezonu i brak tempa.

Z raportu wynika, że ​​Carlo Ancelotti nie uzyskał takiego występu, jakiego oczekiwał od Ardy Guler, którego sprowadził z ławki rezerwowych, a jedynie umieścił młodą gwiazdę w wyjściowej 11-tce na mecz z Arandiną.

Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI: Ujawniono plan Realu Madryt na Ardę Güler  Ogłosili ofertę transferową.

Leverkusen kontra Raderinda z Tottenhamu

Defensa Central informuje, że skupione na młodzieży drużyny Xabiego Alonso z Leverkusen i Tottenham uważnie śledzą Ardę Güler, którego łączono z transferem do Realu Madryt w miesiącach letnich. Mówi się, że Leverkusen i Tottenham są zaciekłymi rywalami na wymianie.

class=”medyanet-inline-adv”>

Milan również chce go dodać do swojego składu

Ze szczegółów doniesień wynika, że ​​Milan podejmuje działania mające na celu dodanie do swojego składu Arty Gulera. Dodatkowo przykład Brahima Diaza w artykule prasowym: „To nie pierwszy raz, kiedy Real Madryt robi interesy z Milanem: ostatni zawodnik, który pojechał na San Siro, pozostał tam przez trzy sezony, przeszedł pełne szkolenie na Santiago Bernabeu i zapewnił kilka rozwiązań.„Było powiedziane.

Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI: Ujawniono plan Realu Madryt na Ardę Güler  Ogłosili ofertę transferową.

W wiadomości użyto następujących wyrażeń:

„Przykład Brahima Díaza jest dobrym przykładem tego, dlaczego LoReal Madryt powinien zaufać AC Milanowi w kwestii zawarcia hipotetycznej umowy pożyczki za Ardę Güler… ale historia Xabiego Alonso w Bayer Leverkusen i historia Ante Postecoglu na czele Tottenhamu „wyraźnie to pokazują”. Wiedzą, jak rekrutować młode gwiazdy i byliby dobrymi drużynami dla Gulera, aby wyrobić sobie markę w świecie futbolu.

Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI: Ujawniono plan Realu Madryt na Ardę Güler  Ogłosili ofertę transferową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *