Uderz Leroya Sane od byłego trenera Trabzonsporu, Nenada Bjelicy! Mecz Bayern Monachium – Union Berlin był chaotyczny

class=”medyanet-inline-adv”>

Bayern Monachium i Union Berlin zmierzą się w 18. tygodniu niemieckiej Bundesligi. Bayern Monachium wygrał mecz 1:0 na Allianz Arena. Bramka Rafaela Guerrero w 46. minucie zapewniła drużynie 3 punkty.

Dzięki temu Bayern zwiększył swoją liczbę punktów do 44 i nadal podążał za liderem Bayerem Leverkusen. Z kolei Union Berlin z 14 punktami znajdował się tuż nad strefą spadkową.

TYLKO BJELICA'DAN SANE'YE!

Trener Union Berlin Nenad Bjelica, były trener Trabzonsporu, w 75. minucie meczu dwukrotnie uderzył gwiazdę Bayernu Monachium Leroya Sane, po czym został ukarany czerwoną kartką.

Chorwacki trener, który odmówił wydania Sane piłki, ponieważ jego zespół spodziewał się rzutu karnego i chciał weryfikacji VAR, po bójce uderzył Sane. Później Bjelica ponownie uderzył niemiecką gwiazdę, gdy Sane podszedł do niego.

Bjelica został ukarany czerwoną kartką przez sędziego meczowego Franka Willenborga.

READ  Galatasaray 0-2 VavaCars Fatih Karagümrük (podsumowanie meczu)