Galatasaray 0-2 VavaCars Fatih Karagümrük (podsumowanie meczu)

Emocje trwają nadal podczas zawodów Zirat Turkey Cup.

W ćwierćfinale turnieju Galatasaray i Fatih Karakumruk z Waqa pokonali rywala.

Zespół gości VavaCars Fatih Karagümrük, którego gospodarzem jest Galatasaray, wygrał 2:0.

W rezultacie Karakumruk zmierzył się w półfinale turnieju z Trabzonsporem.

Minuty meczu:

Fatih Karakumruk objął prowadzenie w 6. minucie. Feghouli, który był w środku pola, podał do Mendisa. Marcovo nie czekał i trafił na podanie Mendesa. Po wejściu w pole karne zawodnik ten strzelił lewą nogą i piłka wpadła do siatki: 0-1.

W 9. minucie Kone przyjął piłkę lewym skrzydłem i dośrodkował w tylny słupek, gdzie piłkę spotkał Tet. Strzał Dete z bliskiej odległości został odbity na rzut rożny przez bramkarza Emre Bilkina.

W 25. minucie Kane Gelles przyjął piłkę prawym skrzydłem i uderzył blisko pola karnego. Mocny strzał Kane'a mija się z celem.

W 32. minucie dośrodkowanie Kerema Akturkoglu z prawego skrzydła trafił w tylny słupek Abdulkerima Barduksiego. Strzał tego zawodnika minął.

W 44. minucie Oliveira i Bergen Gutlu podali piłkę i podeszli do pola karnego. Bergen, który znajdował się w polu karnym, posłał do Teta w prawy róg. Strzał Teda minął bramkarza.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:0, a prowadzenie prowadził Fatih Karakumruk.

W 49. minucie Mendes złapał piłkę Cohena i po wejściu w pole karne z prawego rogu oddał trudny strzał, a piłka znalazła się w bocznej siatce.

W 70. minucie Lasagna przebił piłkę prosto za linię obrony, zbliżył się do pola karnego i podał do Mendesa z lewej strony. Gdy zawodnik oddał strzał z miejsca blisko linii pola karnego, piłka poszybowała w górę.

W 77. minucie Kone przyjął piłkę na środku połowy przeciwnika, a jego mocny strzał z lewej strony poza polem karnym odbił piłkę od poprzeczki.

W 84. minucie Fatih Karagumruk powiększył różnicę do 2. Otrzymawszy piłkę po prawej stronie, Emre More kozłował piłkę do Mendesa tuż na lewo od pola karnego. Mendis nie czekał i uderzył piłkę w wewnętrzną stronę nogi, a piłka wpadła do siatki: 0-2.

READ  Fenerbahçe Beko spotyka się z Kostasem Sloukasem i Sertaçem Şanlı!

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 z Fatihem Karakumrukiem na prowadzeniu.

Marco otworzył wynik Fatiha Karakumruka w 6. minucie spotkania.

Bramka ta zakończyła pierwszą połowę, a goście prowadzili 1:0.

Bramka Mendesa w 84. minucie drugiej połowy dała wynik na 2:0.