Uczestnicy „SNL” „Więc myślisz, że nie pękniesz!”CNN

Sobotnia noc na żywo” teleturniej otworzył swój bieg w tym tygodniu, testując postawy zawodników czytających nagłówki wiadomości.

„Czy zauważyłeś, że wszyscy wokół ciebie są źli i szaleni? Ludzie przeskakują do Targetu, uderzanie pięścią powraca, a jedyną rzeczą, która może nas rozweselić, jest oglądanie gorącego programu o Jeffreyu Dahmerze” – powiedział Morgan Freegirl, który gra Bowena Yanga. Duet z ostatnich prawdziwych seriali kryminalnych Netflix„Potwór: Historia Jeffreya Dahmera” i „Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera”.

„Żyjemy na krawędzi i jestem tutaj, aby popchnąć nas, kiedy gramy dziś wieczorem, żebyście nie myśleli, że się załamiecie!” mówi Freegirl Bowena.

Fikcyjny teleturniej zgromadził grupę uczestników, których nazwał „jedynymi ludźmi w Ameryce, którzy nie zostali jeszcze sfotografowani”.

Jedna z uczestniczek, Kayla, grana przez Chloe Fineman, jest mamą, która twierdzi, że ma obsesję na punkcie pikleballu. Mówi Freegirl, że ma czworo dzieci i nie ma czasu martwić się o nic innego.

Kayla otrzymuje serię nagłówków z udziałem kandydata do Senatu Gruzji Herschel Walker „Badanie wykazało, że 86% dzisiejszych dzieci twierdzi, że ich wymarzona praca wpłynie na to, kiedy dorosną”.

Bardziej wzburzona Kayla z Fineman mówi: „Brzmi to głupio, ale moje dzieci uwielbiają gry wideo”.

Freegirl Yanga pokazuje następnie fragment z filmu „The Super Mario Bros. Movie”. Przyczepa został wydany w tym tygodniu, w którym Chris Pratt użycza głosu Mario, ikonicznemu włoskiemu hydraulikowi gry.

„On musi być Włochem! To jak jego cała sprawa”, wykrzykuje Kayla słysząc występ Pratta. Następnie uderza stewardesę stojącą w pobliżu.

Kolejnym zawodnikiem jest Dale, grany przez Kenana Thompsona, który stoi przed stołem z przedmiotami, które można łatwo zetrzeć z podłogi. Freegirl Yanga zaczyna od powiedzenia: „W tym tygodniu, Elon Musk…” Dale krzyczy i zmiata ze stołu łamliwe przedmioty. „Ten człowiek musi się zamknąć!” – krzyczy Dale Thompsona.

READ  DOJ odmawia oskarżenia Meadows i Scavino o obrażanie Kongresu

Po wysłaniu kolejnego konkurenta za krawędź z nagłówkami o Najnowsza moda Kanye Westa Podczas pokazu, gdzie miała na sobie koszulki z napisem „White Lives Matter” i kilka czarnych modelek, Freegirl Yang dokuczała: „Kiedy wrócimy, pokażemy odcinek 'Euforia’ 80-letniemu mężczyźnie”.

Obsada szkicu zebrała się w charakterystycznym frazie serialu: „Na żywo… z Nowego Jorku. Jest sobotnia noc!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *