Gdzie znaleźć przedpremierowe zamówienia i zapasy na NVIDIA GeForce RTX 4090 — relacja na żywo

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Osoby w Wielkiej Brytanii powinny to sprawdzić Kupujący Do różnych modeli RTX 4090. Obecnie są wymienione jako „wkrótce”, ale oczekuje się, że z dnia na dzień się to zmieni. Oto, co oferuje kupujący.

Znaleźliśmy kilka ofert na B&H dla ludzi w USA! Większość nadal ma status „Powiadom, gdy będzie dostępny”, ale niektórzy przeszli na dostępne w przedsprzedaży. Sprawdź wszystkie funkcje, które B&H ma do zaoferowania tutaj.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, obecnie w sprzedaży RTX 4090 jest dwóch sprzedawców:

Overclockerzy w Wielkiej Brytanii

RTG

Następna w kolejce jest Best Buy! Oto wszystkie aukcje potężnego RTX 4090:

Niektóre są już wyprzedane, więc działaj szybko, jeśli chcesz zabezpieczyć RTX 4090!

NVIDIA RTX 4090 jest już oficjalnie dostępna! Nvidia ogłoszone na Twitterze Dostępność flagowej karty graficznej RTX 40. Aby rozpocząć, znaleźliśmy niezliczone bezpośrednie wykazy kart graficznych NVIDIA RTX 4090 na Newegg:

READ  Założyciel FTX, Bankman-Fried, sprzeciwia się surowej kaucji, prokuratorzy nazywają go „workiem piasku”

Więc teraz spodziewamy się, że akcje pojawią się w Internecie w ciągu 90 minut, ale nie jest to jeszcze potwierdzone. Nasza rada jest taka, że ​​jeśli z przyjemnością kupujesz w którymkolwiek z powyższych sklepów, przygotuj wszystko.

Jeśli możesz otrzymać RTX 4090, upewnij się, że dane dotyczące płatności i dostawy są już wprowadzone na Twoim koncie, aby transakcja była szybka i łatwa.

Widzieliśmy, jak wiele witryn sprzedawców detalicznych zmaga się i zawiesza podczas takich wydarzeń, więc im mniej czasu poświęcasz na wprowadzanie informacji i ładowanie nowych ekranów, tym lepiej. Jeśli ostatnio kupiłeś procesor graficzny lub konsolę nowej generacji, prawdopodobnie znasz to, o czym tutaj mówimy.

Albo będzie to łatwe, ponieważ nikogo nie stać teraz na GPU za 1600 USD!

Nvidia przedstawia dziś potężną kartę graficzną GeForce RTX 4090. Większy niż seria Xbox. Cena, która zaczyna się od 1599 dolarów sugerowanej ceny detalicznej, również może być uważana za wysoką, ale wydajność nVIDII sugeruje, że ta karta graficzna może być używana do stabilnej (i przyjemnej) gry w 8K.

W ostatnich latach mieliśmy poważne problemy z kartami graficznymi, ale ten nowy flagowy procesor graficzny jest jeszcze lepszy od ostatniej premiery. Tutaj, w tym blogu na żywo, znajdziesz artykuły od starszych redaktorów Gale Hunt i Richarda Edmondsa oraz innych pracowników Windows Central, którzy omawiają wydanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *