NFLPA, NFL zgadzają się zaakceptować regułę Tua Tagovailoa przed meczami w ten weekend

Dla NFL Players Association zmiany w protokołach kontuzjowych ligi nie mogą nadejść wystarczająco szybko.

Związek wydał w piątek oświadczenie, w którym stwierdził, że osiągnął porozumienie z NFL Zmiana, która uniemożliwia graczom powrót do gry Jeśli wykazują niestabilność motoryki dużej, Stało się to w haniebny sposób Delfiny w Miami Kwartał Tua Tagovailoa W 3 tygodniu.

NFLPA wezwała ligę do wprowadzenia zmian w grach w ten weekend:

„Nasz związek zgodził się na zmianę protokołu wstrząsu mózgu, aby chronić graczy przed powrotem do gry w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wydarzeń podobnych do tego, co widzieliśmy 25 września. Chcemy, aby te zmiany weszły w życie przed meczami w ten weekend, aby natychmiast chronić graczy. NFL przyjmie zmianę przed tym.

NFL i związek zgodziły się w sobotę na wprowadzenie zmian, począwszy od niedzielnych meczów.

NFL odpowiedział Raport wstępny W piątek wieczorem potwierdzili, że zgodzili się na zmiany, ale odrzucili żądanie związku o natychmiastową zmianę.

Obie strony ujawniły wyniki procesu Tagovailoa i wspólnie zgodziły się: „Wynik tej sprawy nie był zamierzony w momencie sporządzania protokołu. Dlatego… protokół zostanie zmodyfikowany w celu poprawy ochrony. Gracze”.

„Istnieje protokół ustanawiający wysokiej jakości opiekę nad wstrząśnieniem mózgu dla każdego gracza, w ramach którego każdy profesjonalista medyczny angażuje się w znaczące i rygorystyczne badanie właściwości gracza” – czytamy częściowo w decyzji. „Na zakończenie strony są zobowiązane do kontynuowania oceny naszego protokołu, aby upewnić się, że odzwierciedla on zamierzone konserwatywne podejście do oceny pacjentów z potencjalnymi urazami głowy”.

Postępowanie delfinów w Tagovailoa, które zostało poddane wzmożonej kontroli od czasu jego powrotu w trzeciej grze, NFLPA ogłosiło później tej nocy, że zbada ten proces. W następnym meczu Dolphins, kiedy Tagovailoa doznał poważnego wstrząsu mózgu po uderzeniu głową o ziemię, uniesione brwi zmieniły się w wyraz przerażenia, co skłoniło do całkowitego przemyślenia tego, jak NFL radzi sobie z urazami głowy.

READ  Długo odkładana nominacja Garcettiego na ambasadora Indii stoi przed Senatem

drużyny NFL Szczególną ostrożność należy zachować u zawodników z widocznymi urazami głowyOstatnio z Indianapolis Colts biegnę z powrotem Nieheim HinesWHO Nie wrócił do „czwartkowej nocy piłki nożnej” po wykazaniu widocznej niestabilności motorycznej.

Zmiana polityki dotyczącej wstrząsów byłaby sygnałem zwiększonej ostrożności. Miejmy nadzieję, że zespoły nauczyły się lekcji po kontuzji Tagovailo, ale Unia wyraźnie nie chce ryzykować.

NFLPA chce uniknąć powtórki sytuacji Tua Tagoailoa. (Jeff Moreland / ICON Sportswire przez Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *