Tamer Karatagli krytykuje słowa Merva Distera w Cannes

Tamer Karadagli skrytykował słowa Merva Distera w Cannes przed odebraniem nagrody, przerywając przemówienie Nihal Yaal na Festiwalu Filmowym Złota Pomarańcza. „Czy Francja myśli tak samo o Algierii, którą Francja okupuje od lat? Czy to, co mówi, odnosi się również do algierskich sióstr?” używane zwroty.

Tamer Karadağlı odpowiedziała na doniesienia Merv Dister, pierwszej Turczynki, która odniosła ten sukces, nagrodą dla najlepszej aktorki, którą zdobyła w Cannes.

Najpierw gratulując zwycięskiemu graczowi, Garadali wygłosił serię krytycznych uwag, zaczynając od „Ale…”.

Post Czarnogóry na Instagramie brzmi:

„Z całego serca gratuluję Merv Distar nagrody. To wielkie osiągnięcie. Jestem naprawdę niesamowicie dumny jako współpracownik i obywatel Turcji. Siostry? Kanały telewizyjne. Szczególnie seriale emitowane na antenie DRT. … Jeszcze raz serdecznie za aktorski sukces. Gratulacje…”

Tymi słowami przyjął nagrodę

Słowa, które Merv Distar wypowiedział i skrytykował podczas odbierania nagrody we Francji, brzmiały następująco: „Wszystkim moim siostrom, które zaryzykowały wszystko dla tej sprawy, nie kłaniając się tym, które podjęły działania i nigdy się nie poddały, mam nadzieję, że na to zasłużyły, wszystkim moim siostrom w Turcji, którzy czekają, by cieszyć się lepszymi dniami.” Przedstawiam to również walczącym duszom.

syn Tiki Sklep Tamer Karatagli krytykuje słowa Merva Distera w Cannes

READ  Kto wygrał konkurs piosenki na imprezę Survivor All Star Reunion? Kto zajął pierwsze miejsce w konkursie piosenki Survivor? - Wiadomości z magazynu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *