Menedżer gwiazd Ahmad Chan: Niezwykłe raporty ze świata muzyki autorstwa Cesana Aksu, Targana, Ajdy Pekana i Mahsuna Karmijikula… – Last Minute Life News

Ahmet Chan, który był menadżerem znanych artystów, takich jak Darkan, Cesen Aksu, Mustafa Chantal, Kenan Togulu i Mahsun Karmasikul, był gościem Gökay Kalaycıoğlu na Haberler.com.

Opowiadając o swoim życiu osobistym i biznesowym, Ahmed Chan opowiedział o świecie muzyki.

„Spędziłem trzydzieści lat w tym biznesie”.

Ahmad Chan powiedział, że spędził trzydzieści pełnych lat między 1973 a 2003 rokiem.

Mówiąc, że opuszcza branżę, ponieważ żałuje, że nie może zostać światową gwiazdą w tych krajach, Chan powiedział: „Wyznaczajcie cele, przesuwajcie granice, przesuwajcie granice. Jeśli wyznaczysz sobie duży cel, trudno będzie go osiągnąć i nie jesteś szczęśliwy, dlatego uważam, że twoje cele powinny zostać obliczone, och, doprowadzam tę pracę do tego punktu od 41 lat.

„Wybierz pieniądze Ajda Pecan”

Oceniając, dlaczego tureccy artyści nie mogą zostać światowymi gwiazdami wraz z Ajtą Bekan, Ahmet San powiedział: „Już mu to zostawiłam, bo ma swoje upodobania. Człowieka nie da się gdzieś zmusić, nie ma co upierać się, że nie może żyć w tym świecie w sobie. Był Amerykanin, Mort Schumann. Miłość z Ajtą Beckon i mówię o 74, kiedy Ajta miała zostać europejską gwiazdą, wszędzie słychać było piosenkę Ajdy Bekken, która opuściła Gminę Bebek i przyjechała do Gminy Bebek, bo dostała pracę wcześniej o 6 miesięcy. powiedział.

Tureccy artyści nie są profesjonalistami

Ahmad Chan powiedział, że w 1993 r. chciał pracować jako menedżer, ponieważ uważał, że pokolenie, którym zarządza, jest inne.
„Wszyscy, przede wszystkim, bracie, wy wszystko wiecie, cokolwiek widzicie, głowy są podniesione, co zrobiliście?” powiedział.

Przypisując to odejściu z branży, Chan powiedział, że tureccy artyści nie mogą być profesjonalistami.

SEZEN nie różni się niczym od najlepszych artystów na świecie

Ahmed Chan, który wygłosił odważne wypowiedzi na temat Ajdy Pekkana, Sezena Aksu i Tarkana, powiedział o Sezenie Aksu: „Ajda Pekan, Chesen Aksu i Dargan to dynamiczne postacie. Zwłaszcza kompozytorzy są niesamowici. Moim zdaniem Chesen nie różni się od Amalii Rodriguez i najlepszych artystów na świecie. Chciał przekazać społeczeństwu talenty, które dał mu Bóg . Na różne sposoby.” powiedział.

READ  Tarantino burzy wiarę fanów Kill Billa

Zapytany, co powinien był zrobić, odpowiedział: „Nic, postąpiłby zgodnie z praktyką biznesową”.

„Nar Dargan lub inny nie da sobie rady”

Ahmed San powiedział, że tureccy artyści są nieprofesjonalni i nie da się nimi kierować.Żaden z artystów, łącznie z Darganem, którym wówczas zarządzałem, nie był nie do pokonania. Ponieważ tureccy artyści myślą, że mogą sami zarządzać swoim biznesem, a nie być zarządzani przez innych, zamknąłem książkę o zarządzaniu, aby przyjaźń mogła trwać jak zwykle. Dlatego wciąż spotykam Sesana Aksu, Buraka Kuta i Kenana Tokulu.” powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *