Polityka kosmetyczna nie może już być panaceum na nasze problemy

Przed wyborami 14 maja nazwisko byłego ministra gospodarki Mehmeta Simceka wielokrotnie pojawiało się w składzie nowego rządu, który ma powstać po wyborach. Prezydent Recep Tayyip Erdogan spotkał się dziś z Simsek. Po spotkaniu nie wydano żadnego oświadczenia. Rzecznik Partii Przyszłości Serkan Özcan złożył oświadczenia na swoim koncie w mediach społecznościowych na Twitterze po spotkaniu Erdogana z Şimşkiem. Ozkan powiedział: „Istnieje pilna potrzeba programu obejmującego kompleksową politykę monetarną, fiskalną i bankową”. „Minął już etap, w którym przyjdzie zbawiciel i wszystko naprawi swoim imieniem i autentycznością. Właściwy plan jest niezbędny i pilny dla prawdziwego przetrwania kraju, stabilności społecznej i pokojowego środowiska. Polityka kosmetyczna, ładne opakowanie nie rozwiążą żadnego z problemów nasze problemy”. używane zwroty.

Oświadczenia Özcana są następujące;

„Potrzebuję natychmiast planu obejmującego środki pieniężne, finanse i politykę bankową”

„Przed wyborami jako polityk opozycji nic nie mówiłem o gospodarce! Starałem się wyjaśnić, co czytam i co myślę! Problem Turcji nie polega na tym, że Ahmed Boi i Mehmet zarządzają gospodarką. !

Türkiye ma wysokie zadłużenie zagraniczne i stale rosnący deficyt zewnętrzny! Z jednej strony waluty obce są nam potrzebne do obsługi zadłużenia zagranicznego, az drugiej do sfinansowania comiesięcznego deficytu na rachunku obrotów bieżących! Z drugiej strony, krajowe rezerwy walutowe spadły na terytorium ujemne, a znaczna część krajowych rezerw walutowych jest pozostawiona na łasce złego zarządzania rezerwami z kaprysami KKM! Pilnie potrzebny jest program obejmujący pełen zakres polityki monetarnej, finansowej i bankowej! Oprócz tego planu pilnie potrzebny jest zestaw polityk, aby uregulować wypaczony rozkład dochodów! Ten plan gospodarczy powinien być realizowany niezależnie, bez żadnych politycznych interesów i jasno przedstawić społeczeństwu koszty odkładanego latami kryzysu! Nie da się przekonać ani inwestora międzynarodowego, ani inwestora krajowego, którzy porzucili system wiary w politykę taką jak w przeszłości!

READ  Rynki z zadowoleniem przyjęły decyzje banków centralnych

„Polityka kosmetyczna nie jest rozwiązaniem naszych problemów”

Najważniejsze nie jest to, komu oddasz zarządzanie gospodarką, ale w jaką moc ją wyposażysz, jakiego rodzaju kadrę stworzysz i jak uczciwie pokryjesz ten koszt! Turcja już dawno minęła punkt, w którym przyjdzie zbawiciel i naprawi wszystko swoim imieniem i wiarygodnością! Właściwy program jest niezbędny dla rzeczywistego przetrwania kraju, stabilności społecznej i pokojowego środowiska, to pilne! Zasady makijażu, ładne opakowanie nie leczy żadnego z naszych problemów! Nie robi nic poza zbieraniem pieniędzy przez krótki okres czasu dla kilku międzynarodowych funduszy hedgingowych! To przydarzy się pięknym dzieciom Anatolii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *