Straszne momenty, gdy Beşiktaş wyrównał serię! Stracił przytomność, co doprowadziło ludzi do płaczu

class=”medyanet-inline-adv”>

Męska drużyna koszykówki Beşiktaş Emlakjet pokonała francuską drużynę Mincidelice JL Bourg 81:72 i w drugim meczu półfinału BKT Eurocup wyrównała serię na 1:1.

Kluczową rolę w zwycięstwie odegrali Jonah Matthews i Matt Mitchell, z których każdy zdobył dla drużyny Czarno-Białych po 17 punktów. Na 4 minuty przed końcem meczu kontuzjowany zawodnik Besiktasu Matt Mitchell nie mógł kontynuować gry. Z drugiej strony mecz kontynuował także prezes Beşiktaş Hasan Arad. Trzeci mecz tej serii zostanie rozegrany w Paryżu w środę, 3 kwietnia, i z dwoma zwycięstwami awansuje do finału.

Przywódca Hasan Arat kontynuował protest

Prezes klubu Beşiktaş Hasan Arat oglądał ze swojego miejsca mecz Beşiktaş Emlakjet – Mincidelice JL Bourg. Duże emocje na hali panowały po zwycięstwie w Beşiktaş, które w drugim meczu półfinału BKT EuroCup pokonało reprezentantkę Francji Mincidelice JL Bourg. Hassan Arad i główny trener Dusan Alimjevic uścisnęli się, aby uczcić zwycięstwo.

Matt Mitchell doznał kontuzji

Na około 4 minuty przed końcem meczu dla Black-Whites Matt Mitchell zderzył się pod koszem ze swoim przeciwnikiem Jaquanem Lewisem i upadł na szyję, uderzając głową o podłogę. Następnie na boisku interweniował 25-letni amerykański koszykarz. Po interwencji Mitchell odzyskał przytomność.

Straszne momenty w meczu, w których Besiktas wyrównał serię, stracił przytomność, a ludzie zaczęli płakać.

Duże zainteresowanie fanów czarno-białych

Kibice Besiktasu wykazali duże zainteresowanie meczem w hali sportowej Sinan Erdem. Czarno-biali kibice, którzy całkowicie wypełnili prawie 15-tysięczną salę, przez cały turniej wspierali swoje drużyny.

Sala: Sinan Erdem

Sędziowali: Robert Lautermoser, Robert Wicklicki, Tomasz Trawicki

BEŞİKTAŞ EMLAKJET: Mathews 17, Allman 2, Needham 12, Berg Ugurlu 3, Yigit Arslan 4, Mitchell 17, Simonovic 11, Kerem Konan 2, Delgado 14.

MINCIDELICE JL BOURC: Lewis 11, Brown 8, Salah 6, Benitez 4, Risacher 4, Massa 6, Morgan 4, Mike 19, Kokila 7, Julian 2

READ  Historyczny tydzień koszykówki Beşiktaş: Najpierw – w ostatniej chwili Wiadomości sportowe po 12 latach

1. okres: 19-18

Obwód: 32-36

3. tercja: 59-535 Faule: Isiah Tyrin Mike (Mincidelis JL Bourque)