Smutna wiadomość przychodziła jedna po drugiej: tragicznie zginęło 8 osób

Wieść o utonięciu obiegła całą Turcję. Abdullaha Bukteya (11 l.) nie odnaleziono w dzielnicy Şıverek w Şanlıurfa, a jego rodzina zgłosiła sytuację żandarmerii.

Podczas przeszukania przez żandarmerię ubrania Bugde’a znaleziono w pobliżu stawu irygacyjnego. Martwe ciało dziecka znaleziono w mechanicznie osuszonym stawie. Ciało Bukde’a zostało przewiezione do kostnicy szpitala rządowego Chiverek w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Atiyamana

Mustafa Thak (14 l.) zaginął wkrótce po wejściu do kanału irygacyjnego, aby się ochłodzić we wsi Taskuyu w dystrykcie Samsad.

Po powiadomieniu bliskich na miejsce wysłano zespoły ratownicze i medyczne. Mieszkańcy wyciągnęli dziecko z wody i przekazali zespołom medycznym.

Mustafa Dak został przewieziony ambulansem do szpitala rządowego Samsad, ale pomimo interwencji nie udało się go uratować. Ciało przewieziono do kostnicy szpitala szkoleniowo-badawczego Atiyaman na sekcję zwłok.

kworum

Veyis Sarıerikli (20 l.), który szedł ze swoim przyjacielem do stawu w pobliżu wioski Evci w dzielnicy Boğazkale w Çorum, wszedł do wody, aby się ochłodzić.

Po pewnym czasie przyjaciele Saririgli zdali sobie sprawę, że grozi mu utonięcie i zadzwonili pod numer 112, prosząc o pomoc.

Po zgłoszeniu na miejsce wysłano żandarmerię, AFAD i zespoły medyczne.

Wojewódzka Dyrekcja Poszukiwań i Ratownictwa AFAD wraz z zespołem nurków wydobyła z wody martwe ciało młodzieńca. Ciało przewieziono do Instytutu Medycyny Sądowej w Ankarze w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Salim Kuksakal, sołtys wioski Evci, powiedział podczas zdarzenia, że ​​Saririgli zadzwonił do swojego przyjaciela w wodzie: „Tonę, pomóż mi, ponieważ poszedł wołać o pomoc, ponieważ jego przyjaciel nie umie pływać”. , wrócił i stwierdził, że jego przyjaciel zaginął.

BURSA

13-letni Halil El Hussein, który przyjechał z rodziną z Jenisehiru do powiatu Iznik na piknik w mieście Iznik, wszedł do basenu, z którego DSI czerpie wodę do pływania. Hussain nagle zniknął podczas pływania w basenie głębokim na około 6 metrów.

READ  Ciekawa rozmowa prezydenta Erdoğana z Sarbem i Rumezą

Rodzina Hussaina martwiła się, że tęskni za swoimi dziećmi. Po zawiadomieniu rodziny na miejsce wysłano policję i żandarmerię.

Zespoły policji i żandarmerii w Izniku rozpoczęły poszukiwania. W wyniku prac ekipy nurkowej Mutanya Marine Police wydobyto z wody martwe ciało Halila El Hussaina. Martwe ciało nieszczęśliwego dziecka przewieziono do kostnicy Szpitala Państwowego w Isniku. Obecna na miejscu rodzina Halila Al Hussaina była zdenerwowana. W rodzinie interweniowały zespoły medyczne. Dochodzenie w sprawie zdarzenia jest w toku.

Kokeli

W poszukiwaniach uczestniczyli ratownicy z Centrum Zapobiegania Wypadkom Wodnym w Kokeli (KOSKEM), żandarmeria, policja morska oraz łódź dowodzenia i helikopter straży przybrzeżnej, w poszukiwaniu Muharrema Elidasa (24 l.), który zaginął po pływaniu ze swoim przyjacielem w okolice Sayreka Mahallesiego. Dzielnica Kandira wcześniej tego dnia.

Zespoły Straży Przybrzeżnej dotarły do ​​martwego ciała Elytasa. Ciało wyjęto z wody i przewieziono do kostnicy szpitala rządowego Kandira.

Stambuł

16-letni Kerem İmre i 17-letni Yusuf Jamalov utonęli podczas kąpieli na plaży Şile Sofular. Dowiedziono, że 12-letni brat Kerema Imre, którego w ostatniej chwili udało się uratować przed utonięciem, znajduje się na intensywnej terapii.

Aras Jamałow, ojciec zmarłego Jamałowa, powiedział: „Ta plaża, nawet piasek, to bagno. Codziennie wśród wchodzących giną 3-4 osoby. Uratowałem żonę, ale nie mogłem uratować syna. To nie był wystarczająco silny, bo to Morze Czarne, jest wzburzone.”

DUŻE

Znaleziono martwe ciało 16-letniego İbrahima K, który zaginął na morzu w dzielnicy Akçakoca w Düzce.

Poszukiwania Ibrahima Kaya, który zaginął na morzu w pobliżu plaży Çayağzı w dystrykcie, do którego przybył na święto Id al-Adha, prowadzono drogą wodną, ​​powietrzną i lądową.

Zespoły Straży Przybrzeżnej, AFAD, UMKE, Podwodnego Zespołu Poszukiwań i Ratownictwa Żandarmerii (SAK) i Dowództwa Specjalnego Porządku Publicznego Żandarmerii (JÖAK) pracują pod wodą wraz z zespołami łodzi, łodzi, helikopterów i dronów. Zrobione na plaży.

READ  Wybory prezydenckie we Francji 2022: Emmanuel Macron i Marine Le Pen ponownie walczą

Rodzina chłopca, która nie opuściła wybrzeża, kontynuowała poszukiwania dziecka.

Po ponad 30 godzinach pracy na plaży, około 100 metrów od miejsca, w którym zaginął, nurkowie odnaleźli zwłoki Ibrahima K.

Ciało wydobyto na brzeg i przewieziono do kostnicy Szpitala Kształcenia Medycznego, Badawczo-Szkoleniowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *