Sensacja „Kołowrotu” w czasie wakacji! Mehmet Ali płakał w Erbil, rozśmieszając nas – Magazine News


Kanał D miał tętniący życiem sezon letni. Turnstile, najdłużej trwający konkurs w historii telewizji, ponownie przywitał się z ekranem wraz z Id Al-Adha. Bramkarzowi udało się utrzymać widza przyklejonego do ekranu pierwszego dnia wakacji.

– A więc o tym nie zapomniałeś.

„A więc nie zapomniałeś. Dziś jest wyjątkowy, piękny dzień, błogosławiony dzień” – powiedział Erbil, który wszedł do studia ze słowami „hej, aj” i „o mój Boże”.

Niespodzianka wnuka

W zawodach Erbilowi ​​pomagało 13 pokojówek, każda piękniejsza od drugiej. Erbil od czasu do czasu dokuczał pokojówkom i dostarczał publiczności zabawnych momentów. Wnuczka Erbila, Eliza, zaskoczyła dziadka już na pierwszej wystawie. Dziadek i wnuk również dobrze się bawili tańcząc w studiu.

Lata 90’Lauren Pop Starlery

Gośćmi wakacyjnego odcinka specjalnego Turnika są Eda Ozulcu, Reyhan Karaka, Elif Carly, Sibel Alas, Medin Ozulcu, Selig, Ferda Anil Yorkin i Emit Sain, niezapomniane nazwiska lat 90-tych.


W programie konkursowym nie zabrakło momentów śmiechu przy żartach Mali, takich jak „Otwarcie drzwi”, „Stowarzyszenie”, „Gra na słuchawki” z odpowiedziami „Tak-Nie” i „Część końcowa”.

Emocjonalne chwile

Erbil rozśmieszał uczestników i publiczność przez cały występ; Od czasu do czasu przeżywał też momenty emocjonalne. Erbil wyjaśnia, że ​​głos, który zapowiedział go na początku programu, należy do Vathana Chasmasa, a jego oczy napełniają się łzami, gdy okazuje łaskę Chasmasowi.

Mehmet Ali Erbil nie mógł powstrzymać łez, śpiewając „Don’t Be Sad” Ferdy Anıl Yarkın.
READ  Nawet jej posąg był wykonany z litego złota... Szybkie życie, które prowadziła, pozbawiło ją piękna: Mity też upadły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *