Przesłuchania na żywo z potwierdzeniem Ketanjiego Browna Jacksona: przesłuchanie rozpoczyna się we wtorek

Yvette McGee Brown, pierwsza czarna sędzia Sądu Najwyższego Ohio, powiedziała ABC News Live, że uważa, że ​​Ketanji Brown Jackson „dobrze sobie poradziła” na poniedziałkowym przesłuchaniu.

„Była opanowana, uśmiechała się” – powiedział McGee Brown. „Kamery są na niej cały czas, więc jeśli uśmiechnęła się w niewłaściwym momencie, ktoś mógł wziąć coś niewłaściwego z tego uśmiechu, sprawiając wrażenie, jakby nie traktowała tego procesu poważnie. Myślę więc, że sposób, w jaki się spotkała, był przemyślany , słuchając, słysząc, co mówią, od czasu do czasu kiwając głową. Ale to było właściwe podejście. ”

McGee Brown powiedziała, że ​​uważa, że ​​przeszłość Jacksona jako obrońcy publicznego przyniosłaby sądowi „korzystną” „perspektywę”.

„Chcemy mieć pewność, że system jest zgodny z konstytucyjną równowagą, którą wprowadzili twórcy. Na państwie spoczywa ciężar udowodnienia, że ​​oskarżeni popełnili przestępstwo – jej rolą jako obrońcy z urzędu było zrzucenie ciężaru na państwo i gorliwie reprezentować swojego klienta – powiedział McGee Brown. „Myślę, że przedstawienie tej perspektywy w sądzie będzie korzystne. Da każdemu możliwość zrozumienia, jak to jest z ludźmi, których nie stać na własnego prawnika, i mam nadzieję, że podczas tego procesu będzie edukować opinię publiczną o tym, jak ważne jest aby obie strony były sprawiedliwie reprezentowane.”

READ  Odwołane wycieczki | zrobię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *