Dowódcy zaoferowali wiele wyborów w pierwszej rundzie dla Russella Wilsona; Seahawks odmówił

Dowódcy uważają, że są rozgrywający z dala od rywalizacji. Seahawks nie współpracują w tym dążeniu.

Waszyngton zaoferował wiele wyborów w pierwszej rundzie dla gwiazdy Russell Wilson, ale propozycja nigdzie nie poszła, informator sieci NFL Ian Rapoport poinformował w piątek w NFL Scouting Combine. Wcześniej w tym tygodniu trener Seattle Pete Carroll zażądał zespołu „bez zamiaru” handlu wieloletnim Pro Bowlerem.

Dowódcy mają zamiar zdobyć ulepszenie na najważniejszej pozycji w sporcie. Klub dzwonił w całej lidze w nadziei na zawarcie umowy, dodał Rapoport. Trener Ron Rivera zauważył w tym tygodniu, że Waszyngton odrabia pracę domową na temat obecnej klasy wolnych agentów i potencjalnych kandydatów. Ale z rosterem, który obiecuje na większości pozycji poza najwyższą, preferowane jest dodanie franczyzy QB.

„W tym roku jesteśmy bardzo proaktywni, szukamy, szukamy” Rivera powiedział we wtorek w Indianapolis. „Staramy się naprawdę objąć każdą bazę… Za każdym razem, gdy coś słyszysz, sprawdzasz to. A więc musimy wykonać naszą pracę. Musimy wykonać naszą należytą staranność”.

Waszyngton, który posiada No. 11 ogólnego wyboru w drafcie, to jedna z kilku drużyn, które otwarcie wyraziły chęć sprowadzenia nowego startera. Wczesne oznaki sugerują, że nie będzie wielu dostępnych opcji w handlu.

READ  W ataku zbrojnym na stołówkę szpitalną rannych zostało 7 osób, 2 napastników uciekło - denizlihaber.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *