Podsumowanie wyniku meczu Real Madryt 5:0 Alaves Arta Guler kontynuuje swoją passę! – Wiadomości z ostatniej chwili hiszpańskiej La Liga

W 36. tygodniu hiszpańskiej La Liga Real Madryt zmierzył się u siebie z Alaves. Nasza gwiazda narodowa Arda Gular strzeliła gole w tym meczu, a stołeczna drużyna ogłosiła mistrzami, pokonując przeciwnika 5:0. Oto szczegóły…

Real Madryt i Deportivo Alaves zmierzą się na Estadio Santiago Bernabeu w 36. kolejce hiszpańskiej La Liga.

Fioletowi i Biali pokonali rywali 5:0.

W tym meczu bramki Realu Madryt strzelili Jude Bellingham w 10. minucie, Vinicius Jr. w 27. minucie, Federico Valverde w 45+1 minucie, Vinicus Jr. w 70. minucie i Arta Guler w 81. minucie.

Dzięki zwycięstwu podopieczni Carlo Ancelottiego zdobyli 93 punkty w La Liga.

Drugie miejsce zajął Deportivo Alaves z 42 punktami.

ARDA GÜLER nie zmarnował tego meczu!

Młody talent Arta Guler, który strzelił swojego ostatniego gola w meczu Granady w koszulce Realu Madryt, strzelił trzeciego gola dla fioletowo-białych i strzelił czwartego gola w koszulce Realu Madryt, nie pozostając bezczynnym przeciwko Deportivo Alaves.

Reakcja Ancelottiego została odzwierciedlona na ekranie!
Uśmiechnięta reakcja trenera Realu Madryt Carlo Ancelottiego na boisku po golu Arty odbiła się echem na ekranach. Nie pozostało niezauważone, że doświadczony trener był zachwycony golem Ardy.