Podpisanie kontraktu z Carlosem Correą: Bliźniacy zgadzają się na sześcioletnią umowę o wartości 200 milionów dolarów z gwiazdą shortstop po długiej passie Mets

The Bliźniaczki z Minnesoty A wolny agent, infielder Carlos Correa podpisał sześcioletni kontrakt o wartości 200 milionów dolarów z opcją nabycia uprawnień, która może podnieść go do 270 milionów dolarów, potwierdził we wtorek Jim Bowden z CBS Sports HQ. Umowa pozostaje w toku, co komplikuje umowy Correi z Giants spotkał Te z początku tego sezonu.

Potencjalne rozwiązanie pojawia się po kilku burzliwych tygodniach z Mets i Koreą Osiągnięto wstępne porozumienie w sprawie 12-letniego kontraktu 315 milionów dolarów, zanim Mets zawahali się co do fizyczności shortstopa. Uważa się, że Mets mieli obawy dotyczące prawej podudzia Correi, którą naprawił chirurgicznie jako nastolatek.. Umowa Correi z Mets poprzedziła jego 13-letnią umowę o wartości 350 milionów dolarów. Giganci z San Francisco Podzielił się podobnymi obawami. Jego agent, Scott Boras, zdecydował się zabiegać o inne oferty po tym, jak gigantom zajęło zbyt dużo czasu wznowienie negocjacji.

W kolejnych negocjacjach z Metsami oferta zespołu została skrócona do sześciu lat, z gwarantowanym rocznym zdrowiem w wysokości 157,5 miliona dolarów, PoNowy York Post raporty. Oto pełna kalendarium sagi o wolnych agencjach w Korei.

Należy zauważyć, że Correa niekoniecznie pozostał na liście kontuzjowanych z powodu swojej prawej nogi, odkąd przeszedł operację jako drugoligowy zawodnik. Houston Astros. Ten punkt jest raczej przewidywaniem niż przewidywaniem. Jeśli chodzi o zdrowie bliźniaków z Korei, Raport Jona Heymana Koreańska część egzaminu dotycząca kostki została już zakończona, co oznacza, że ​​transakcja prawdopodobnie zostanie zatwierdzona z medycznego punktu widzenia.

Oto jak rozkłada się umowa:

Dan Hayes zauważa, że ​​pierwsze 200 milionów dolarów jest gwarantowane.

28-letni Correa wszedł poza sezonem w rankingu CBS Sports jako trzeci najlepszy wolny agent dostępny w tym sezonie poza sezonem. Oto, co napisaliśmy:

W przeszłości wspominaliśmy o teorii Billa Jamesa, że ​​lepiej jest, gdy gracz zaczyna szybko, niż kończy gorąco — w ten sposób, jak kiedyś rozumował James, jego statystyka będzie lepsza na dłuższą metę. Correa może być dowodem na działanie teorii. Zaczął powoli, trafiając tylko jeden home run w kwietniu i zebrał przygnębiające statystyki, które przeniosły się na lato, sprawiając, że ludzie wierzyli, że był nieprzytomny przez rok, mimo że latem poprawił swoją grę. Sprawdź jego stronę z odniesieniami do baseballu teraz, gdy liście spadają, a zauważysz, że jego OPS + był wyższy w 2022 niż w 2021, co wystarczyło, by zeszłej zimy zajął pierwsze miejsce w naszym rankingu wolnych agentów. Innymi słowy, Correa jest świetnym graczem i nie powinno nikogo dziwić, że tym razem uzyska odpowiednią stawkę i wyczucie czasu.

Dwukrotny All-Star z 22 biegami u siebie w 136 meczach w 2022 roku dla Twins, Correa osiągnął 0,291/0,366/0,467. W swojej karierze uderzył .279/.357/.479, zapewniając jednocześnie dobrą obronę na shortstopie. Nic więc dziwnego, że odniósł prawie 40 zwycięstw i umieścił go na torze Hall of Fame.

READ  Najnowsze informacje na temat kryzysu granicznego ukraińsko-rosyjskiego: aktualizacje na żywo

Correa ponownie wszedł na rynek wolnych agentów po rezygnacji z kontraktu z Minnesotą. Fizycznie, skrócony okres kontraktu i niższa całkowita pensja mogą sprawić, że podwójna fizyczność Correi będzie nieco mniej dokładna niż to, co znosił z Mets i Giants. Jeśli jednak ten sezon poza sezonem czegoś nas nauczył, to tego, że nic nie jest pewne co do następnego kontraktu Correi, dopóki atrament nie znajdzie się na papierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *