Ryan Murphy honoruje innych aktorów i aktorki LGBTQ za przełamywanie barier w Hollywood

Ryan Murphy przyjmuje nagrodę Carol Burnett. (Rich Polk/NBC)

Ryan Murphy wykorzystał trochę czasu Nagrodę odbiera Carol Burnett Aby wyróżnić aktorów LGBTQ, którzy pokonali przeszkody na swojej drodze do sukcesu.

„Przez 25 lat próbowałam robić to w Hollywood. Moją misją jest zabieranie niewidzialnych, niekochanych i robienie z nich bohaterów, których nigdy nie widziano w popkulturze” – powiedziała Murphy, dodając, że chce poświęcić dużą część swojego życia przemówienie do uhonorowania twórców LGBTQ jako znak nadziei i postępu.

Nagroda „skłoniła mnie do zastanowienia się, czym jest osiągnięcie życiowe. Można tam dotrzeć, będąc nieustraszonym” – mówi, wskazując na kilka osób, które nazywa „moimi bohaterami”.

pochwalił Murphy’ego Billy’ego Portera Przypisuje Porterowi zmianę postrzegania mody przez opinię publiczną jako „jednego z najwybitniejszych aktorów swojego pokolenia”. Nosił smoking na galę rozdania Oscarów 2019 – Czarna wersja fuksji, którą nosiła na scenie.

Michaela J. RodriguezThe Pierwsza aktorka trans Okazjonalny zdobywca Złotego Globu został uhonorowany podczas ceremonii owacjami na stojąco. Nagrodę zdobył w 2022 roku za rolę w serialu „Bose”.

Michaela Jay Rodriguez pojawiła się we wtorek na czerwonym dywanie.
Michaela Jay Rodriguez pojawiła się we wtorek na czerwonym dywanie. (Matt Winkelmeyer/FilmMagic/Getty Images)

„Pomyślałem, że uwielbiam MJ być na tej scenie, otrzymując oklaski, na jakie zasługuje za tworzenie historii. Cieszę się, że MJ jest dziś jednym z moich gości” – powiedział Murphy, wywołując aplauz i okrzyki publiczności. „Więc, MJ.” Proszę, wstańcie i dajmy jej uznanie, na jakie zasługuje”.

Murphy powiedziała, że ​​myśli również o osiągnięciach Neesy Nash-Betz.

„Kilka lat temu, kiedy chciała poślubić miłość swojego życia, Jessicę, powiedziano jej, że nie może – i nie powinna – nigdy więcej pracować, że jej społeczność i branża ją opuszczą” – powiedział Murphy. . „Nicey Nash wybrał miłość, a nie strach”.

READ  Misrach Ewunetie znaleziony martwy - NBC New York

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *