Pete Davidson wypowiada się przed ostateczną transmisją „SNL” – termin

Pete Davidson Zabrał mnie na Instagram, żebym pomyślał o rzuceniu Na żywo w sobotę wieczorem.

Chociaż Davidson nie ma konta w serwisie społecznościowym, opublikował długą i emocjonującą wiadomość za pośrednictwem konta Dave’a Cyrusa, który napisał do serialu i pracował nad swoim filmem z 2020 roku. Król Staten Island. Jego słowa dotyczą filmu świętującego zakończenie produkcji w jego pierwszym odcinku SNL Z innym komikiem Jarrodem Carmichaelem.

„Ten film został nakręcony 8 lat temu. Gerrod wysłał mi to zeszłej nocy i sprawiło, że byłem bardzo emocjonalny w najlepszy możliwy sposób ”- powiedział Davidson powyżej. „Wróciłem z pierwszej aktualizacji i szkicu na wideo. To szaleństwo myśleć, że dziś wykonam swoją ostatnią pracę.

Kiedy Davidson po raz pierwszy dołączył do serialu w 2014 roku, w wieku 20 lat, przyznał, że „nic nie wiedział” o tym, co robi. „Jeszcze mnie tam nie ma, ale zwłaszcza wtedy” – zażartował.

Davidson przyszedł do serialu nie jako aktor szkicowy, ale jako komik, co odróżniało go od wielu aktorów. „Wiedziałem, że nigdy nie będę mógł podążać ani podążać za Canonem Thompsonem lub Kate McKinnon, więc bałem się dowiedzieć się, co mógłbym lub mógłbym wnieść na tak historyczny, prestiżowy pokaz i scenę. Ponieważ jestem stand-upem, sam wypróbuję swoje stand-upy i osobiste bity w weekendowej aktualizacji i jestem bardzo zadowolony z tego, co zrobiłem ”- powiedział. „Chcę dużo dzielić z tą publicznością i naprawdę rosnąć na twoich oczach. Dobre i złe, byliśmy razem w szczęśliwych i mrocznych czasach.

Davidson powiedział, że jest zadłużony SNLTwórca-producent Lorne Michaels i wszyscy uczestnicy długo działającej serii skeczy NBC chcieliby wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy przeszli obok, gdy jego życie było w rocku lat 30. „Chociaż nie jest to popularny komentarz, doceniam, że zawsze jesteś na moich plecach i wspierasz mnie. Dziękuję, że zawsze mi ufasz i trzymasz się mojej strony, nawet jeśli wydaje się to żartem ”- napisał. „Dziękuję za to, że dałeś mi wartości życiowe, jak się rozwijać i wspomnienia, które przetrwają całe życie.

READ  Rozporządzenie w sprawie sprzedaży nieruchomości i pojazdów używanych

„SNL to mój dom” – podsumował Davidson. „Jestem bardzo szczęśliwy i smutny z powodu dzisiejszego występu. Z wielu powodów nie mogęWyjaśniać. Nie mogę się doczekać powrotu do muzyki Mulani w przyszłym roku.

Davidson dołączył SNL Szybko stał się jednym z najmłodszych aktorów serialu i jedną z jego największych gwiazd. Wiadomość o jego odejściu nadeszła wczoraj wraz z długoletnimi członkami obsady Kate McKinnon, Aidi Bryant i Kyle Mooney. Oprócz dzisiejszych finałów 47. sezonu, które poprowadzi Natasha Lyon, będzie można ją zobaczyć w serialu Peacock SzczeniętaZdjęcie: Alex Lehmann Poznaj słodkie Horror-thriller Miramaxa z parodią quogo Dom I niedawno ogłoszona funkcja Davida Michota, Czarownice!. Poniżej znajduje się post na Instagramie Davidsona, podpisany przez „Resident Young Man Pete Davidson”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *