„SNL” żegna się z Kate McKinnon i Petem Davidsonem

W sobotnim odcinku program NBC Variety Show żegna się Kate McKinnon I Pete Davidson W subtelny, ale emocjonalny sposób. Otwarcie show z rozrywką jednego z pamiętnych obrazów komika, po raz pierwszy pożegnało się z McKinnonem. „Bliskie spotkanie”.

Zimny ​​Open w sobotę przywrócił pannę Rafferti McKinnona – porywacz z kosmosu, który miał trudniejsze doświadczenia niż jej rówieśnicy.

Po tym, jak panna Rafferty McKinnona wyjaśnia mu, co się z nim stało podczas jego uprowadzenia przez kosmitów (z jasnymi i najgorszymi szczegółami, nie mniej), dwóch agentów rządowych, granych przez Aidy Bryant i Mikey’a Daya, wyjaśnia, że ​​teraz musi iść z kosmitami, których miał. zabrany ze sobą.

Doprowadziło to do bardzo trudnego momentu dla McKinnona, któremu pozwolono stanąć na prowizorycznym statku kosmicznym i pożegnać się ze swoją postacią i sobą.

„Ok, Ziemio, kocham cię, dziękuję, że pozwoliłeś mi zostać na chwilę” – bohaterka McKinnon położyła rękę na sercu i spojrzała na publiczność.

Powiedziała charakterystyczne hasło serialu: „Na żywo… z Nowego Jorku. Jest sobotni wieczór!” Po tym nastąpił gromki aplauz dla McKinnona.

Według Davidsona otrzymał ostatni odcinek weekendowej aktualizacji „SNL”.

„Nigdy nie sądziłem, że to będzie moje życie” – powiedział Davidson. „Wtedy byłem chudym dzieciakiem, którego nikt nie wiedział, jaką jestem rasą. Teraz wszyscy wiedzą, że jestem biały, ponieważ odniosłem wielki sukces bez przychodzenia do pracy. A teraz spójrz na mnie, jestem stary. Stare banany”.

Twórca „SNL” Lorne Michaels nie uważał, że Davidson nadawał się do serialu podczas swojej pierwszej selekcji, ale powiedział podczas dywizji Davidsona, że ​​„zbierzmy to razem”.

„To właśnie zrobiliśmy” – powiedział Davidson. „Dlatego ludzie, którzy uważają, że nie zasługuję na tę pracę, nie powinni mnie nienawidzić, ponieważ jest to dla nas tak powszechne. Jeśli już, wzbudzam przekonanie, że każdy może być „na żywo w sobotni wieczór”.

Przed występem Davidson oficjalnie pożegnał się w sobotę Instagram Pisał „aby dużo dzielić z tą publicznością” i „rosnąć na twoich oczach”.

„Byliśmy razem w dobrych i złych, szczęśliwych i mrocznych czasach” – kontynuował Davidson. „Swoje życie zawdzięczam Lorne Michaels i wszystkim w SNL. Jestem tak wdzięczny, że nie byłoby mnie tutaj bez nich.”

READ  Mężczyzna zamordował swoją rodzinę w Kokeli: 3 osoby nie żyją

Davidson podziękował programowi za nauczenie go „wartości życiowych” i powiedział: „SNL to mój dom”.

„Jestem bardzo szczęśliwy i smutny z powodu dzisiejszego programu. Z wielu powodów, których nie potrafiłem wyjaśnić” – napisał.

Podczas weekendowej aktualizacji Bryant Bowen został również wysłany do Yang, gdy ich ciągły trend pojawił się jako postacie predyktorów. Odcinek zakończył się ogłoszeniem przez Bryanta „10 Nice Years” „In” Roses i pocałunku Yang w policzek oraz Michaela Che, który zagrał w Weekend Update.

Różnorodność Zgłoszone Oczekuje się, że McKinnon, Davidson, Bryant i Kyle Mooney opuszczą serial jeszcze w tym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *