Lojaliści Trumpa twierdzą, że Bucking pokonał prowyborczego gubernatora Gruzji Kembe

  • David Berdu zmierzy się z obecnym gubernatorem Georgii Brianem Kembem w prawyborach 24 maja.
  • Trump zasugerował, że świat MAGA może być w domu w listopadzie, jeśli Perdue przegra.
  • Wyborcy MAGA potępili Gembe jako „Judasza”, „zdrajcę” i „kłamcę”.

Augusta, Gruzja – Republikanie startujący w wyborach prezydenckich w 2020 r. mówią, że chcą, aby kandydat Trumpa, były senat David Burdock, wystartował w listopadowych wyborach, zamiast wspierać urzędującego Briana Kembe w nadchodzącej prawyborach gubernatora GOP.

Wrogość wobec Kempa, określana przez wielu republikanów MAGA jako „Judas” i „zdrajca”, świadczący o zwycięstwie Joe Bidena w 2020 roku, raczej nie wpłynie na wynik prawyborów 24 maja. Ale w 2018 roku, przy wsparciu Trumpa, ledwie pokonał kandydatkę Demokratów, Stacy Abrams.

„Nie chcę Stacy Abrams, ale nie sądzę, że mogę głosować na Briana Kempa”, powiedział 27-letni mieszkaniec Garden County, który odmówił podania nazwiska, powiedział Insiderowi podczas rajdu Bikers for Trump na północ od Atlanty.

Lokalna Partia Republikańska, która podczas ostatnich wyborów oskarżyła Gembe o „wywrócenie się i pozwolenie na ukrzyżowanie kraju”, powiedziała, że ​​planuje głosować na Berdu we wtorek. Trump poparł Były senator z Gruzji, jeśli zostanie wybrany, obiecał pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich zamieszanych w „oszukańczy i skradziony” prezydencki wyścig.

Dzień wcześniej 81-letni Gruzin, który głosował na Partię Republikańską od 1964 roku, nie mógł znieść nazwiska Kempin czy sekretarza stanu Gruzji Brada Raffensbergera.

„Nie będę głosował na żadnego z nich. Oni nie są Republikanami. To kłamcy” – powiedział David, który odmówił podania swojego nazwiska, na imprezie Perdue, która odbyła się 20 maja na wiejskim lotnisku. Powiedział, że Kemp i Rafenzberger dwukrotnie „weszli do Trumpa” bez zbadania wyników ku zadowoleniu odsuniętego byłego prezydenta.

Kemp i Rafenburger przeprowadzili i nadzorowali ogólnokrajowy audyt Przeliczono ponad 5 milionów głosów Gruzini startują w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Tam Biden pokonał Trumpa przewagą około 12 000 głosów.

READ  Raport Ministerstwa Skarbu i Finansów „Rdzenni mieszkańcy”.

Amy Steigerwald, profesor nauk politycznych na Georgia State University, mówi, że wyścig 2020 dobiegł końca dla wszystkich, oprócz mieszkańców Trumpa. „Większość wyborców wie, że przeliczenia i audyty zostały przeprowadzone uczciwie i otwarcie oraz że nie było dowodów na oszustwo lub nieprawidłowości” – powiedział Insiderowi.

Jednak na początku tego miesiąca Trump wspomniał o możliwości wycofania się jego wielbicieli z wyścigu gubernatora. CNN Zgłoszone Podczas wiecu dla Perdue powiedział, że „wielu republikanów nie będzie głosować na Kemb”.

Georgian Robert Winger, ubrany w koszulkę Trump 2020 i czapkę Trump 2024, trzyma w prawej dłoni uroczysty róg Schoffera, gdy pozuje do zdjęcia na wiecu gubernatora w Augusta w stanie Georgia 20 sierpnia.

Robert Winger, zwolennik Davida Bertou, podniósł swojego ulubionego Schoffera podczas kampanii wyborczej w Gruzji w piątek, 20 maja, sierpnia.

Warren Rojas / Insider


Ta przepowiednia jest bliska spełnienia w przypadku Bertou, który sprzeciwia się temu Ostatni sondaż pokazuje, że Kemp ma 30-punktową przewagę W okresie poprzedzającym wtorkowe prawybory GOP stara się nakłonić wyborców do udziału w urnach.

„Wzywam każdego, komu zależy na przyszłości naszego państwa i naszego kraju, aby wyszedł i zagłosował – niezależnie od tego, po której stronie jesteś”, powiedział w piątek zwolennikom. „Jeśli nie zagłosujesz, zagłosuj całkowicie na drugą stronę”.

Niezależnie od wyniku we wtorek, 70-letni uczestnik rajdu Perdue, Robert Winger, powiedział, że jego zdanie jest ustawione na listopad.

„Nie będę głosował na gubernatora Kemba”, powiedział, odrzucając mroczne i destrukcyjne sceny przejęcia państwa przez Abramsów tej jesieni.

„Każdy może pokonać Stacy Abrams” – powiedział Winger. „Ona jest oszustką”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *