Operacja kończąca sezon dla Walkera Buehlera

MILWAUKEE — The Dodgers mają najlepsze wyniki w głównych kategoriach. Ich celem jest 10. z rzędu występ po sezonie i drugi tytuł World Series w ciągu trzech lat.

Ale powinni spróbować się bez tego obejść Walker Buehler, który będzie miał operację łokcia kończącą sezon, ogłosili w poniedziałek Dodgers. Operację przeprowadzi 23 sierpnia dr Neil ElAtrach w Los Angeles.

„To zdecydowanie cios” – powiedział w poniedziałek menedżer Dodgers Dave Roberts. „Jesteśmy lepsi z Walkerem w naszym klubie balowym. Ale nic nie możemy na to poradzić. Nadal wierzę, że mamy wystarczająco dużo facetów do października, aby zatrzymać bieg. Ale tak, to znaczy, chcieliśmy, żeby Walker był jego częścią.

Roberts i Dodgers udzielili niejasnych odpowiedzi, gdy kilkakrotnie zapytano go, jaki rodzaj operacji Buehler zostanie poddany we wtorek. Menedżer Dodgers powiedział, że nie spodziewał się, że będzie to operacja Tommy’ego Johna. Dr. ElAttrache może się mylić, gdy rozpocznie proces, ale to dobra wiadomość na początku dla Dodgersów i praworęcznych.

To nie jest dobra wiadomość, biorąc pod uwagę, jak otwarta jest ta rana.

Gdyby Dodgersi mieli jasną diagnozę, łatwiej byłoby ustalić rozsądny harmonogram powrotu Buehlera. Ale na razie jest zbyt wiele pytań i za mało odpowiedzi. Roberts powiedział, że Dodgersi będą mieli więcej informacji po operacji.

„Nie chcę wyprzedzać tego, co może być lub nie” – powiedział Roberts. „Myślę, że to sprawiedliwe, ponieważ gdybyśmy wiedzieli, co to było przed wejściem, mielibyśmy oś czasu. Ale teraz nie wiemy. Myślę, że wszyscy chcemy teraz mieć absolutną jasność.

Buehler dokonał kilku połowów w ciągu ostatnich kilku tygodni. Podczas swojego kroku rozciągnął się na 120 stóp, ale ciągły dyskomfort podczas ostatniego domu Dodgersów zmusił praworęcznego do zamknięcia rzeczy. Wtedy przeszedł rezonans magnetyczny, co jasno pokazało, że jego sezon się skończył.

„Skorzystaliśmy z okazji, aby spróbować nie spieszyć się i zacząć planować odzyskanie go z powrotem w tym roku” – powiedział Roberts. „Potem, kiedy przez to przeszedł, nie mogliśmy przejść przez garb. Strzeliliśmy do niego, a teraz musimy wejść do środka.

Jak zauważył Roberts, oficjalna utrata Buehlera jest poważnym ciosem dla Dodgersów, którzy zdecydowali się nie wymieniać na miotacza startowego w terminie wymiany. W ramach tego myślenia mieli nadzieję, że taki miotacz jak Buehler wróci do stawki.

Bez Buehlera Dodgersi będą nadal liczyć na Julio Uriasa i Tony’ego Gonsolina, aby poprowadzili rotację. Tyler Anderson był solidnym wyborem, tworząc swój pierwszy zespół All-Star. Dustin May, który zadebiutuje po raz pierwszy od operacji Tommy’ego Johna 20 sierpnia przeciwko Marlinom, może odegrać dużą rolę.

Jest też Clayton Kershaw, który jest obecnie na liście kontuzjowanych z kontuzją pleców. Oczekuje się, że Kershaw wyzdrowieje w ciągu najbliższych kilku tygodni, co da mu czas na poprawę przed startem poza sezonem.

„Rozmawiałem dzisiaj z Dustinem i nie jest on ulgą. Chcę tylko, żeby wyszedł i dobrze się zaprezentował” – powiedział Roberts. „A kiedy wraca Clayton, musi wykonywać swoją pracę. Nie postrzegam tego jako presji. Co więcej, nie mamy faceta, który według nas powinien być z nami.

W październiku zeszłego roku Buehler był ich koniem pociągowym, uderzając dwa razy na krótki odpoczynek, raz w serii NL Division przeciwko Giants i ponownie w NLCS przeciwko Braves.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *