Najlepsze zwiastuny i ogłoszenia z pokazu gier Xbox i Bethesda 2022

Prezentacja gier Xbox i Bethesda ujawnia mnóstwo niesamowitych wiadomości, pierwsze spojrzenie Starfield Aby otrzymywać wiadomości na temat Obserwacja 2 I Diablo IV.

W przypadku tego wydarzenia Xbox skupia się tylko na grach, w które będzie można zagrać w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Więc przynajmniej nie musisz długo czekać. Jeśli to przegapiłeś, oto zestawienie największych ogłoszeń i zwiastunów.

Hollow Night: Jedwabna piosenkaNajbardziej oczekiwana kontynuacja Celebrity Pusta noc Niezależny tytuł ma zostać wydany pierwszego dnia dla subskrybentów Xbox Game Pass. Zwiastun pokazuje piękną grafikę i rozgrywkę systemu operacyjnego, ale nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

To jest oficjalne: Obserwacja 2 Darmowa gra i wczesny dostęp będą dostępne 4 października. Camille będzie także zawierać nowego bohatera czołgów o imieniu Królowa Junger. Więcej informacji na temat gry Blizzard zostanie ujawnionych podczas wydarzenia 16 czerwca.

Bethesda w końcu dała nam obszerny przegląd tworzenia postaci i umiejętności budowania statków Starfield, Gra działa od 2018 roku. Wyczekiwana eksploracja kosmosu wydaje się być najbardziej obiecująca w zwiastunie gry. Chociaż ludzkie postacie nadal wydają się być stworzone przez Bethesdę.

Współpracuje z Xbox Osobowość Wymyśl Atlas programisty Osobowość 3 Przenośny, Osobowość 4 Złota, Osoba 5 Królewska Na konsole Xbox i PC. Osoba 5 RdzaPrzyjdę pierwszy 21 października.

Diablo IV – Wreszcie – zarówno Xbox, jak i PC mają się ukazać w przyszłym roku. Podczas prezentacji Blizzard zademonstrował potencjał gry na łóżko i przedstawił piątą i ostatnią klasę: Nekromantę.

Następny Forza Motorsport Pochodzi z wieloma aktualizacjami

Nowy Forza Motorsport Wyposażony w funkcje śledzenia promieniowania Xbox Series X, oferuje „nowy poziom rzeczywistości”. Niektóre inne zmiany obejmują zmiany dnia i temperatury, zarządzanie oponami i paliwem, dogłębny rozwój samochodu i nie tylko.

Puste jest nieskończone Nadchodzi pelikan Symulator lotu Microsoft

Symulator lotu Microsoft: 40. rocznica dodatek – już dostępny – nie Aureola jest nieskończonaPelikan, który potrafi latać w grze. Będzie współpracować z Smithsonian National Air and Space Museum w ramach „rodzaju współpracy”, której szczegóły zostaną podane później.

READ  Reakcja prezydenta Erdogana na krytykę Izraela: „Nigdy nie zapomnimy tych, którzy oczerniają Turcję” – Breaking Türkiye News

Czerwona jesień Już w 2023 r.

Xbox nadał nowy wygląd Czerwona jesieńKooperacyjna strzelanka pierwszoosobowa (FPS) z żołnierzami odstraszającymi wampiry w Red Fall, fikcyjnym mieście w Massachusetts. Czerwona jesieńZostał stworzony przez Arcan Studios, zespół, który za nim stoi PogardaPo raz pierwszy pojawił się na E3 w zeszłym roku.

Arka 2 Już w 2023 roku z Vin Diesel

Jeszcze raz spojrzałem na Vin Diesel Arka 2. Prehistoryczna piaskownica przetrwania rozgrywa się na obcej planecie Arat i ma pojawić się na Xbox w przyszłym roku.

Forza Horizon 5 Hot Wheels Ekspansja nadejdzie w lipcu

Taki jak wcześniej Forza Horizon Gry, Forza Horyzont 5 Dostaje również pakiet rozszerzeń Hot Wheels, który pozwala tworzyć i ścigać się na niestandardowych trasach wykonanych z wirtualnych elementów toru. W nadchodzącym dodatku 19 lipca pojawią się również nowe samochody, w tym 2021 Hennessy Venom F5 i 2000 Hot Wheels Theora II.

Nowy Minecraft Podział jest w drodze

Legendy Minecrafta Spinoff to nowa strategia działania, która prosi Cię o „zjednoczenie świata”. Znajome, pudełkowate postacie w przyczepie blokują hordy wrogów na koniach i pokazują własne grupy.

Pokutować Nowa gra fabularna od twórców Jesień: Nowe Vegas

Pierwszą rzeczą, którą musisz zauważyć Pokutować Jego niepowtarzalny styl artystyczny. Akcja gry toczy się w XVI-wiecznej Bawarii i pochodzi z tego samego studia Absidian, które nas przywiozło. Jesień: Nowe Vegas.

Morze złodziei Sezon siódmy wprowadza nowe opcje dostosowywania łodzi

Następny sezon Morze złodziei Nazwany „Kapitanami przygody” i będzie dostępny 21 lipca. Wprowadza możliwość kupowania, nazywania i dostosowywania statków.

The Elder Scrolls Online Dostaje nowy obszar do odkrycia

Nadchodzi nowy obszar The Elder Scrolls Online – Wysoka Wyspa to seria wysp położonych w archipelagu Sistres, na których musisz chronić populację Bretonów przed Zakonem Wstąpienia.

READ  Awaryjny rozgrywający 49ers, który nie jest QB, NFC Championship vs. Musiał grać w Eagles.

Hideo Kojima połączył siły z Xbox Studios, aby stworzyć tajemniczą nową grę

Hideo Kojima, deweloper jest bardzo znany ze swojej pracy Metalowe koło zębate Seria, która pojawiła się podczas wydarzenia, zauważyła, że ​​jego studio łączy siły z Xboxem nad nową grą. Szczegóły są nadal szczupłe, ale nikt nie może pomóc, ale zastanawia się, czy ma to coś wspólnego z tym Nagranie Campbella wyciekło, prosząc Kojimę o usunięcie reportera.

Luźna oś czasu tytułów karnetów

Wreszcie Xbox pokazał zestaw nadchodzących gier w przepustce na PC i Xbox przez cały następny rok. Obejmuje to wiele gier, które Xbox drażnił dzisiaj Obserwacja 2, Osoba 5 Królewska, Czerwona jesieńI Starfield.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *