Najlepsze zagrania 14. tygodnia NFL: Chargers prowadzą Dolphins, 49ers miażdżą Bucksa

Tydzień 14 NFL Sezon był kontynuowany w niedzielę z najbardziej wyczekiwanymi pojedynkami w lidze, a nadzieje AFC na play-offy wisiały na włosku Delfiny z Miami Przejąć Ładowarki z Los Angeles W ostatnim meczu wieczoru.

Wcześniej podwyżka Detroit Lions pobić Wikingowie z Minnesoty W starciu NFC North The Orły z Filadelfii Wysłał drogę Giganci z Nowego Jorku W turnieju pretendentów do play-offów i Rachunki Buffalo Surowy Jets w Nowym Jorku.

W oknie popołudniowym, Toma Brady’ego I to Buccaneers z Tampa Bay spadł na Brock Birdie– Na czele San Francisco 49ers Dwucyfrowe i Karolina Pantery Umieść rowek Seattle Seahawks„Pewność siebie w playoffach.

Oto najlepsze sztuki z niedzielnej listy!

Miami Dolphins w Los Angeles Chargers

Znalezienie rytmu

Po tym, jak Dolphins wyszli na trzy i wypadli podczas pierwszego przejazdu, Chargers od razu zabrali się do pracy, jadąc w dół pola.

Zaprzeczony!

Jednak Chargers nie mogli wykorzystać tego impetu i ostatecznie odłożyli go po dużym zatrzymaniu przez Miami. Tak się złożyło, że w połowie pierwszej kwarty było bezbramkowo.

Wciąż ten sam

Delfiny nadal naciskały Justyna Herberta Gdy pierwsza ramka dobiegła końca, & co.

LA idzie do przodu

Chargers odnaleźli się w drugiej kwarcie, w dużej mierze dzięki zdobyciu 10 jardów Mike’a Williamsa Dzięki temu mecz zakończył się wynikiem 10:0.

Skoki z powrotem!

Delfiny odpowiedziały własnym przyłożeniem — w okrężny sposób. biegnę z powrotem Jeff Wilson Jr Niefortunnie przerzucił piłkę w pobliżu środka pola i gwiazdora odbierającego Wzgórze Dyrek Podniósł go i zabrał 57 jardów do domu, aby zdobyć wynik.

W połowie drugiej kwarty był to mecz za trzy punkty 10:7.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

San Francisco 49ers 35, Tampa Bay Buccaneers 7

Zabawa ptaszkiem

Trzeciorzędny QB poradził sobie z nogami w swoim pierwszym starcie, wbiegając do strefy końcowej, dając Niners prowadzenie 14-0.

Chwal się!

Nowicjusz QB wykonuje mocny rzut Christiana McCaffreya 23-jardowe podanie przyłożenia dało San Francisco prowadzenie 21-0 w drugiej kwarcie.

Poniżej tipi

Niners mieli pecha, gdy supergwiazda poszła szeroko Thibo Samuel Doznał widocznej kontuzji kostki pod koniec pierwszej połowy i został zniesiony z boiska. Nie wrócił.

Oczy na nagrodzie

Brandon Iuk Under-throne dostosował się, by złapać podanie, które zapewniło Niners prowadzenie 28-0 przed przerwą.

następnie, McCaffrey ponownie strzelił golaŁatwy pokaz na 38-jardowym biegu przyziemienia przypieczętował zwycięstwo San Francisco.

READ  CDC łagodzi wytyczne Covid, mówi, że wirus „jest tutaj, aby pozostać”

Szefowie Kansas City 34, Denver Broncos 28

Wielki kamień milowy!

Travisa Kelce’a Niedziela stała się czwartym ciasnym końcem, który osiągnął 10 000 jardów w karierze i osiągnął ważny kamień milowy.

Magia!

Patricka Mahomesa Poprawił się pod presją i rzucił podanie bez spojrzenia Jericka McKinnonaKtóry przebiegł całą drogę, uzyskując wynik 56 jardów.

Później, Liderzy Dodano bieg wsteczny Jego drugi wynik odbioru W drugiej kwarcie wykonałem kilka akrobacji, aby dostać się do strefy końcowej.

Zabrali to!

Główny poborca ​​podatkowy Willie Kay Jr został zabrany Russella Wilsona I wrócił do domu, dając Kansas City prowadzenie 27-0.

Przerwa, którą my sardynki

Pat Sardynka II Zagranie w nurkowanie, utrzymujące piłkę nad ziemią, aby podnieść Mahomesa Broncos Szansa na drugie przyłożenie przed przerwą.

Podwójne kłopoty

Jerry Jedi został złapany Dwa podania przyłożenia W ostatnich minutach pierwszej połowy udało im się zmniejszyć prowadzenie pierwszej połowy do 27:14.

Kraj Bronco!

Po przegranej 27-0 Broncos zdobyli 21 punktów z rzędu w drugiej połowie, w tym wynik 67 jardów. Marlona Macka.

Urzeczywistnianie tego

Mahomes biegał po kieszeni, zanim się dowiedział Juju Smith-Schuster Kansas City wygrało 34-21 pod koniec trzeciej kwarty, aby pomóc przypieczętować ostateczne zwycięstwo Chiefs.

Carolina Panthers 30, Seattle Seahawks 24

Ustawianie tonu

Odbiornik Pantery Shi Smith Złapał swoje pierwsze przyłożenie w karierze, co dało Panterom przewagę 10 punktów wcześniej.

Stukanie palcami

Kiedy Seahawks w końcu weszli na pokład? Tylera Locketta 17-7 trzyma stopy w środku.

Ćwierć dnia

Taras Marshall Jr Dokonał jednego z najgorszych połowów sezonu, zabezpieczając głęboki połów nogami! Chwyt dał Panterom duży zysk i bardzo potrzebny impuls, gdy Karolina wygrała drogę.

Detroit Lions 34, Wikingowie z Minnesoty 23

Tworzenie wspomnień

Jamesona Williamsa Jedna z pierwszych książek powitalnych. Nowicjusz odbierający, który zadebiutował w zeszłym tygodniu, był szeroko otwarty na 41-jardowe przyłożenie.

Tęsknię za nimi!

Dalvina Cooka Wykonał niezły ruch juke, aby dostać się do strefy końcowej i zremisować mecz dla Wikingów.

Gra punktowana

Jareda Goffa Wyładowany, znaleziony starszy odbiornik DJ Charge Lwy poprawiły się do 14-7.

Fałszuj to wielki czas!

Lwy były odważne i nie tylko udawały ucieczkę na czwarte i siódme miejsce, ale wbiegły zbyt głęboko na własnym terytorium. Decyzja opłaciła się, ponieważ gra sięgnęła 42 jardów, a akcja zakończyła się przyłożeniem, co dało prowadzenie 21-7.

READ  Wynik Cowboys vs Colts: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najważniejsze wydarzenia z „Sunday Night Football”.

Nurkowanie!

Lwy odwracają się i uciekają Justina Jacksona gołąb do strefy końcowej umieścić Detroit 28-13 w czwartej.

Wtedy Lwy przeszły do ​​ofensywy Benny Sewell Jako odbiorca, podniesienie klucza jako pierwszego na trzecim i siódmym miejscu pomaga przypieczętować wygraną.

Philadelphia Eagles 48, New York Giants 22

w ruchu

Orły odlatują z powrotem Milesa Sandersa Zdominował dominującą akcję otwierającą swojego zespołu 14-jardowym przyłożeniem.

Zdrowaś Maryjo!

Jalen cierpi rzucił modlitwę na czwartym i siódmym, i Devonta Smith odpowiedział. Młody odbierający upuścił piłkę między dwoma obrońcami Giants.

rosnący

Słaby punt Giants dał Orłom świetną pozycję w polu przed przerwą i AJ Brown Miał przyjęcie przyłożenia z 33 jardów, co dało Philly prowadzenie 21-0.

Sanders sprawdza grę

Gwiazda Eagles zakończyła dominujące zwycięstwo z 41-metrowym przyłożeniem, dzięki czemu Philly uzyskał 27 punktów.

Dallas Cowboys 27, Houston Texans 23

sezon da

The Wojownicy pasterzy Gdy szybko wszedł na pokład Tony’ego Pollarda wbiegł do strefy końcowej na jednym 11 pół biegu.

The Teksańczycy Natychmiast odpowiedział Damiana Pierce’a Znalazł strefę końcową do remisu. Odwrócił się, gdy wszedł Laremy Tunsil I pozwolił ofensywnemu liniowemu rzucić twardy kolec.

Koncentracja A+

Odbiornik z Teksasu Chrisa Moore’a To pomogło Houston objąć trzypunktowe prowadzenie na początku pierwszej połowy.

Robienie wielkich sztuk

Kącik gwiazd kowbojów Trevona Dixa Opuścił grę w drugiej kwarcie, niedługo potem, Amari Rodgers Zdobył swoje pierwsze przyłożenie w karierze na przyjęciu z 28 jardów, dając Houston prowadzenie 17-14.

Alarm smutku?

Doktor Prescott Teksańczycy zostali wyeliminowani, gdy Golden rzucił z własnej strefy końcowej, zwiększając pozycję w polu o dwa punkty. Jednak Teksańczycy nie mogli wykorzystać tak jak Kowboje Duże zatrzymanie na czwartym miejscu.

Gracze Cowherd prowadzą!

Dallas zakończył swój 98-jardowy przejazd przyłożeniem w ostatnich minutach Ezechiela Elliotta Biegnij, aby uniknąć żalu.

Cincinnati Bengals 23, Cleveland Browns 10

moc gwiazdy

Joe Burrow Podłączony do swojego najbardziej niezawodnego odbiornika, Jammerowy pościgZa pierwszy wynik meczu.

Potężny

Samaje krocza Uruchom trasę do strefy końcowej Krótki rozbójnik dawać bengalski Przed przerwą prowadzi 13:3.

Bengalowie rozegrali perfekcyjny trick, gdy Burrow połączył się z szerokim otwarciem Trentona Irwina Cincy awansował 20-3 na początku drugiej połowy.

READ  Bostoński ojciec został usunięty z listy operacji przeszczepu serca, ponieważ stan szczepionki „bardzo, bardzo szybko” psuje się, mówi rodzina

zasięg!

The brązy Potem uniknął zamknięcia Dawid Njoku Zasięg wystarczył, by zdobyć pierwszy — i jedyny — wynik Browns.

Baltimore Ravens 16, Pittsburgh Steelers 14

Cały dzień!

Gdy wrócił do kolejki, Wrony biegnę z powrotem JK Dobbinsa 44-jardowy zysk, a następnie 5-jardowy wynik dał Ravens prowadzenie 10-0.

W zasięgu ręki

Stalowcy KP Kenny’ego Picketta Wszedł do protokołu wstrząśnienia mózgu na początku niedzielnego meczu. Utworzyć kopię zapasową Mitcha Trubiskiego Odprawa połączona z przepustką 44-jardową Jerzego Pickensa Zanim Najlepszy Harris Zdobył wynik na 1 jard, aby utrzymać bliskość.

Niedługo potem Kruki poparły QB Tylera Huntleya – Ranny Lamara Jacksona – Opuścił grę po uderzeniu w głowę, które spowodowało wstrząśnienie mózgu. Ostatecznie jednak Baltimore utrzymał zwycięstwo.

Buffalo Bills 20, New York Jets 12

Przechodzić przez!

Rachunki napięty koniec Dawsona Knoxa Otworzył wynik po fumble w strefie końcowej, dając Buffalo prowadzenie 7-0.

Gra remisowa

W drugiej połowie Jets wykonali kolejną akcję Sonovański Rycerz Znalazł strefę końcową w potężnym pędzie po punkt.

Czego nie może zrobić?

Josha Allena Użył swoich nóg, aby wejść do strefy końcowej i po raz kolejny wyprowadził Bills na prowadzenie.

Później Bills LP Matt Mediolan Jets QB został znokautowany Mike’a White’a Poza grą Stopy do obszaru klatki piersiowej. White był w stanie wrócić do gry, ale jego powrót nie był wystarczający, aby wywołać powrót, a Jets wypadli krótko.

Jaguary z Jacksonville 36, Tytani z Tennessee 22

Król!

Derrick Henry kontynuował swoją dominację przeciwko Jaguary Początkowo pulsowanie jest Wynik z 3 jardów do zachowania Tytani nad.

Później Henry pobiegł, by zdobyć 50 jardów, co dało Tennessee drugie przyłożenie, obejmując prowadzenie 14-7 na początku.

Cięcie tego

Gniazda są szerokie Jaya Jonesa W jakiś sposób dostał drugie kopnięcie, aby zakończyć chwytanie przyłożenia i dać Jacksonville prowadzenie 20-14.

Pan. Robić wszystko

Trevora Lawrence’a Sztywnie uzbrojony obrońca Tytanów na zapleczu, po czym wbiegł do strefy końcowej, aby zwiększyć prowadzenie Jaguarów do 27-14 w drodze do niedzielnego dwucyfrowego zwycięstwa.


Uzyskaj więcej od National Football League Śledź ulubione, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące gier, wiadomości i nie tylkoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *